Choď na obsah Choď na menu
 


7. liga MO KN 2017/2018

Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Postupující STK Kolárovo C 18 15 1 2 209:115 49
2.   PPK Hurbanovo A 18 15 1 2 234:90 49
3.   PK Zem. Olča A 18 14 0 4 239:85 46
4.   FK Marcelová A 18 13 1 4 226:98 45
5.   Pribeta A 18 11 0 7 173:151 40
6.   PK Chotín C 18 7 0 11 141:183 32
7.   BAK Búč B 18 4 2 12 115:209 28
8.   Pokrok Komárno D 18 3 3 12 117:207 27
9.   SPŠ Komárno B 18 3 1 14 115:209 25
10.   Lipové A 18 0 1 17 51:273 19

 

18. kolo

24.2.2018   15:00   STK Kolárovo C - Pokrok Komárno D   9:9

Ižák 4,5 Múčka 4,5 - Bolemant 2,5 Bugár 2,5 Poláková 2 Polák M. 2

23.2.2018   18:30   PPK Hurbanovo - Pribeta   12:6

Csere 4,5 Lukács 4 Okuliar 2,5 Okuliar 0,5 Szabó 0,5  - Koco 2 Benyo 2 Barák 1 Uzsák 1

24.2.2018   17:00   FK Marcelová - Lipové   18:0

Kara 4,5 Pšenák D. 4,5 Pšenák M 4,5 Andruškó 2,5 Viderman 2

23.2.2018   18:00   PK Zemianska Olča - BAK Búč B   16:2

Bodnár 4,5 Válek 4,5 Gorozdi 4,5 Šeban 2,5 - Bugány 1 Atlasz 1

24.2.2018   17:00   SPŠ Komárno  - PK Chotín C   6:12

Vajda 2,5 Izsák 2,5 Sárkozi 1 - Zsidek 4 Mokoš 3,5 Pluhár 2,5 Kopecz 2

 

17. kolo

17.2.2018   15:00   PK Chotín C - STK Kolárovo C   1:17

Mokoš 1 - Múčka 4,5 Furi 4,5 Rajtár 4,5 Ižák 3,5

16.2.2018   18:00   BAK Búč B - SPŠ Komárno B   12:6

Atlasz 3,5 Kerekes 3,5 Bugány 3 Bielokosztolszky 2 - Beke 4,5 Sárkozi 1,5

17.2.2018   18:00   Lipové - PK Zemianska Olča 0:18

Sajkovics 4,5 Šeban 4,5 Ledeczky 4,5 Gorozdi 4 Válek 0,5

16.2.2018   18:00   Pribeta - FK Marcelová   4:14

Benyo 2 Herda 1 Jávorka 1 - Pšenák D. 4,5 Kara 3,5 Viderman 3,5 Krampoťák 2,5

16.2.2018   18:00   Pokrok Komárno D - PPK Hurbanovo  2:16

Poláková 1 Rajko M. 1 - Szabó 4,5 Lukács 4,5 Csere 4,5 Hesounová 2,5

16. kolo

10.2.2018   15:00   STK Kolárovo C - PPK Hurbanovo  10:8

Balogh 2,5 Múčka 2,5 Balázs 2,5 Rajtár 2 Furi 0,5 -  Lukács 4 Okuliar 2 Csere 2

10.2.2018   17:00   FK Marcelová - Pokrok Komárno D   15:3

Pšenák D. 4,5 Viderman 3,5 Kara 3,5 Krampoťák 2 Židek 1,5 - Poláková 3

9.2.2018   18:00   PK Zemianska Olča  - Pribeta  14:4

Bodnár 4,5 Sajkovics 3,5 Válek 2,5 Ledeczky 2 Šeban 1 Gorozdi 0,5 - Uzsák 1 Koco 1 Benyo 1 Barák 1

10.2.2018   17:00   SPŠ Komárno B - Lipové  16:2

Vajda 4,5 Sárkozi 3,5 Adler 3 Izsák 2,5 Téglás 2,5 - Vasi 2

10.2.2018   15:00   PK Chotín C - BAK Búč B   13:5

Zsidek 4,5 Pém 3,5 Mokoš 2,5 Kopecz 1,5 Pluhár 1 - Kerekes 3 Bugány 1 Atlasz 1

15.kolo

2.2.2018   18:00   BAK Búč B - STK Kolárovo C   4:14

Bugány 1 kerekes 1 Atlasz 1 Bielokosztolszky 1 - Balázs 4,5 Balogh 4,5 Múčka 4,5 Szigeti 0,5

30.1.2018   18:00   Lipové - PK Chotín C  3:15

Kudlicska O. 2 Buček 1 - Pém 4,5 Zsidek 4,5 Pluhár 3,5 Kopecz 2,5

2.2.2018   18:00   Pribeta - SPŠ Komárno B   10:8

Koco 3 Benyo 2,5 Morvai 2 Herda 2 Barák 0,5 - Beke 4,5 Vajda 2,5 Izsák 1

2.2.2018   18:00   Pokrok Komárno D - PK Zemianska Olča   2:16

Bogár 1 Polák T. 1 - Bodnár 4,5 Gorozdi 4,5 Válek 3,5 Šeban 3,5

2.2.2018   18:30   PPK Hurbanovo - FK Marcelová   13:5

Csere 4,5 Lukács 4,5 Okuliar 3,5 Kovarik 0,5 - Kara 2 Viderman 1 Pśenák M. 1 Židek 1

14. kolo

27.1.2018   15:00   STK Kolárovo C - FK Marcelová  12:6

Balázs 4,5 Balogh 4,5 Múčka 2 Ižák 1 - Viderman 2 Pšenák D. 2 Pšenák M. 1,5 Kara 0,5

26.1.2018  18:00   PK Zemianska Olča - PPK Hurbanovo  6:12

Bodnár 4 Sajkovics 2 - Lukács 3,5 Okuliar 3,5 Szabó 2,5 Csere 2,5

22.1.2018   17:00   SPŠ Komárno B - Pokrok Komárno D  14:4

Vajda 4,5 Beke 4,5 Sárkozi 2 Adler 1 Izsák 1  1x wo - Bolemant 2 Rajko M 1 Poláková 0,5 Polák M. 0,5

27.1.2018   15:00   PK Chotín C - Pribeta  8:10

Pém 3 Mokoš 2,5 Zsidek 2,5 - Koco 4 Barák 2 Banyo 2 Uzsák 1,5 Morvai 0,5

26.1.2018   18:00   BAK Búč B - Lipové   15:3

Kerekes 4 Bielokosztolszky 4 Bugány 3,5 Illés F. 2Atlasz 1 Illés L. 0,5 - Buček 1,5 Vasi 1 Zaťko 0,5

13.kolo

20.1.2018   18:00   Lipové - STK Kolárovo C   6:12

Kačán 2 Buček 2 Kovács 1 Vasi 1 - Rajtár 4,5   Szigeti 3,5 Rajtár ml 2,5 Furi 1,5

19.1.2018   18:00   Pribeta - BAk Búč B  16:2

Banyo 4,5 Barák 4,5 Koco 3 Herda 2,5 Uzsák 1,5 - Atlasz 1 Kerekes 1

19.1.2018   18:00   Pokrok Komárno D - PK Chotín C  7:11

Poláková 3 Polák M. 2 Polák T. 2 - Zsidek 4,5 Pém 2,5 Mokoš 2,5 Pluhár 1,5

19.1.2018   18:00   PPK Hurbanovo - SPŠ Komárno B   15:3

Csere 4,5 Kecskés 4 okuliar 2,5 Ševćík 2,5 Hesounová 1,5 - Sarkozi 1 Izsák 1 Téglás 1

20.1.2018   17:00   FK Marcelová - PK Zemianska Olča   12:6

Kara 3,5 Pšenák M. 3,5 Pšenák D. 3 Viderman 2 - Bodnár 4,5 Gorozdi 1,5

12.kolo

13.1.2018   15:00   STK Kolárovo C - PK Zemianska olča  4:14

Ižák 2 Balogh 1 Furi 1 - Bodnár 4,5 Válek 3,5 Sajkovics 2,5 Gorozdi 2,5 Ledeczky 1 

13.1.2018   17:00   SPŠ Komárno B - FK Marcelová  3:15

Vajda 2,5 Izsák 0,5 - Kara 4,5 Pšenák D 4 Pšenák M. 3,5 Viderman 3   

13.1.2018   15:00   PK Chotín C - PPK Hurbanovo 4:14

Pém 1,5 Zsidek 1,5 Mokoš 1 - Lukács 4,5 Okuliar 4 Kecskés 2 Csere 2 Ševčík 1 Hesounová 0,5 

12.1.2018   18:00   BAK Búč B - Pokrok Komárno D  9:9

Kerekes 3,5 Bugány 2 Atlas 1,5 Bielokosztolszky 1 Papp 1 - Bolemant 4 Poláková 2,5 Polák 1,5 Foldes 1

13.1.2018   18:00   Lipové - Pribeta  2:16

Buček 1 Kudlicska O. 1 - Benyo 4,5 Barák 4,5 Koco 3 Morvai 2,5 Uzsák 1,5

 

11.kolo

8.12.2017   18:00   Pribeta - STK Kolárovo C   10:8

Uzsák 3,5 Banyo 3 Barák 2 Herda 0,5 Koco 0,5 Jávorka 0,5 - Ižák 3 Rájtar 3 Szigeti 1 Sejpka 1

8.12.2017   18:00   Pokrok Komárno D - Lipové 11:7

Poláková 4,5 Polák 3 Rajko M. 1,5 Foldes 1,5 - Zaťko 2 Mihók 2 Mišák 2 Vasi 1

8.12.2017   18:30   PPK Hurbanovo - BAK Búč B   16:2

Csere 4,5 Kecskés 4 Hesounová 3,5 Ševćík 3 Szabó 0,5 Okuliar 0,5 - Bugány 2

9.12.2017   17:00   FK marcelová - PK Chotín C   15:3

Pšenák D. 4,5 Kara 4 Židek 2,5 Viderman 2,5 Pšenák M. 1 Krampoťák 0,5 - Mokoš 2 Pluhár 1

8.12.2017   18:00   PK Zemianska Olča - SPŠ Komárno B   16:2

Gorozdi 4,5 Ledeczky 4 Sajkovics 2,5 Šeban 2 Válek 2,5  Bodnár 0,5 - Teglás 1 Gyuricsek 1

10.kolo

2.12.2017   15:00   STK Kolárovo C - SPŠ Komárno B  11:7

Ižák 4,5 Balogh 4 Sigeti 1,5 Rajtár 1 - Sárkozi 2,5 Izsák 2 Vajda 2 Gyurícsek 0,5

2.12.2017   15:00   PK Chotín C - PK Zemianska Olča   5:13

Ember 2,5 Pém 2 Zsidek 0,5 - Válek 4 Gorozdi 3,5 Bodnár 2,5 Sajkovics 2 Šeban 1

1.12.2017   18:00   BAK Búč B - FK Marcelová  0:18

Pšenák D. 4,5 Pšenák M. 4,5 Viderman 3,5 Kara 3,5 Krampoťák 1 Andruškó 1

2.12.2017   18:00   Lipové  -  PPK Hurbanovo  2:16

Zaťko 1 Kačán 1 - Ševćík 4,5 Csere 4,5 Kecskés 4,5 Hesounová 2,5

1.12.2017   18:00   Pribeta - Pokrok Komárno D  11:7

Barák 3,5 Banyo 3,5 Uzsák 3 Morvai 1 - Bolemant 4,5 Poláková 1 Polák 1 RajkoM. 0,5

9. kolo

24.11.2017   18:00   Pokrok Komárno D - STK Kolárovo C  7:11

Bolemant 2 Poláková 2 Bugár 2 Polák 1 - Ižák 4,5 Balázs 2,5 Múčka 2,5 Szigeti 1,5

24.11.2017   18:00   Pribeta - PPK Hurbanovo  6:12

25.11.2017   18:00   Lipové - FK Marcelová   3:15

Mihók 1,5 Mišák 1 Kačán 0,5 - Pšenák M. 4,5 Pšenák D. 4 Viderman 3 Kara 1,5 Andruško 1 Krampoťák 1

24.11.2017   18:00   BAK Búč B - PK Zemianska Olča  1:17

Kerekes 1 - Bodnár 4,5 Ledeczky 4,5 Gorozdi 4,5 Sajkovics 2,5 Šeban 1

25.11.2017   15:00   PK Chotín C - SPŠ Komárno B  8:10

Pém 2,5 Zsidek 2 Pluhár 2 Kopecz 1,5 - Beke 4,5 Vajda 4,5 Izsák 1

8. kolo

18.11.2017   15:00   STK Kolárovo C - PK Chotín C 15:3

Balogh 4,5 Ižák 4,5 Múčka 4,5 Szigeti 2,5 - Pém 1,5 Mokoš 1,5

18.11.2017   17:00   SPŠ Komárno B - BAK Búč B  6:12

Vajda 3,5 Izsák 1,5 Adler 0,5 Molnár 0,5 - Kerekes 4 Atlasz 3 Papp 3 Bugány 1 Brúder 1

17.11.2017   18:00   PK Zemianska Olča - Lipové 17:1

Bodnár 4,5 Válek 4,5 Sajkovics 4,5 Šeban 3,5 - Mihók 1

18.11.2017   17:00   Fk marcelová - Pribeta   13:5

Pšenák D 4 Pšenák M. 3,5 Kara 2,5 Viderman 2 Židek 1 - Banyo 2,5 Uzsák 1 Morvai 1 Barák 0,5

18.11.2017   18:30   PPK Hurbanovo - Pokrok Komárno D  13:5

Csere 4,5 Kecskés 3 Szabó 2,5 Ševćík 1,5 Hesounová 1 Okuliar 0,5 - Bolemant 3 Poláková 1 Polák 1

7. kolo

11.11.2017   18:30   PPk Hurbanovo - STK Kolárovo C  5:13

Szabó 3 okuliar 1 Csere 1 - Balázs 4,5 Balogh 3,5 Múčka 2,5 Ižák 2,5

10.11.2017  18:00   Pokrok Komárno D - FK Marcelová 2:16

Rajko M.1 Bugár 1 - Pšenák M. 4,5 Pšenák D. 4,5 Kara 4,5 Viderman 2,5

11.11.2017   17:00   Pribeta - PK Zemianska olča 3:15

Morvai 1 Banyo 1 Uzsák 1 - Bodnár 4,5 Ledeczky 3,5 Válek 3,5 Sajkovics 2,5 Šeban 1

11.11.2017   18:00   Lipové - SPŠ Komárno B  9:9

Mihók 4,5 Kačán 2 Buček 1,5 Vranka 1 - Molnár 3 Téglás 2,5 Izsák 2,5 Adler 1

10.11.2017   18:00   BAK Búč B - PK Chotín C   8:10

Bugány 3,5 Kerekes 2 Atlasz 2 Bielokosztolszky 0,5 - Zsidek 4 Pém 3,5 Kopecz 1,5 Pluhár 1

6.kolo

28.10.2017   15:00  STK Kolárovo C - BAK Búč B   12:6

Balázs 4,5 Múčka 4,5 Balogh 3,5 Pástó 0,5 - Kerekes 2 Bugány 2 Atlasz 1 Bielokosztolszky 1

28.10.2017   15:00   PK Chotín C - Lipové   17:1

Pém 4,5 Kopecz 4,5 Mokoš 4,5 Pluhár 3,5 - Buček 1

28.10.2017   17:00   SPŠ Komárno B - Pribeta  5:13

Vajda 4 izsák 1 - Barák 3,5 Banyo 3,5 Uzsák 2,5 Herda 2 Morvai 1,5 

27.10.2017   18:00   PK Zemianska Olča - Pokrok Komárno D   17:1

Šeban 4,5 Bodnár 4,5 Sajkovics 4,5 Gorozdi 3,5 - Poláková 1

28.10.2017   17:00   FK Marcelová - PPK Hurbanovo  9:9

Kara 3 Pśenák D. 3 Viderman 2 Židek 1 - Szabó 4,5 Csere 2,5 Okuliar 1,5 Hesounová 1,5

5. kolo

21.10.2017   17:00   FK Marcelová - STK Kolárovo C   6:12

Kara 2 Pśenák D. 1 Viderman 1 Židek 1 Krampoťák 1 - Balogh 4,5 Múčka 4,5 Ižák 2,5 Szigeti 0,5

21.10.2017   18:30   PPK Hurbanovo - PK Zemianska Olča  11:7

Okuliar 4,5 Szabó 4 Csere 2,5 - Bodnár 2,5 Válek 2 Gorozdi 1,5 Sajkovics 1

20.10.2017   18:00   Pokrok Komárno D - SPŠ Komárno B  12:6

Poláková 4,5 Bolemant 4 Rajko M. 2 Polák 1,5 - Sárkozi 2,5 Izsák 2 Molnár 1 Téglas 0,5

20.10.2017   18:00   Pribeta - PK Chotín C  10:8

Banyo 4,5 Barák 2,5 Javorka 1 Morvai 1 Uzsák 1 - Ember 3,5 Zsidek 3,5 Mokoš 1

21.10.2017   18:00   Lipové - BAK Búč B   3:15

Mihók 1 Mišák 1 Kudlicska 1 - Kerekes 4,5 Bugány 4,5 Bielokosztolszky 3,5 Atlasz 1,5 Brúder 1

4. kolo

14.10.2017   15:00   STK Kolárovo C - Lipové  14:4

Balázs 4,5 Szigeti 4,5 Múčka 2,5 Wágner 1,5 Nagy 1 - Buček 2 Vranka 1 Kačán 1

13.10.2017   18:00   BAK Búč B - Pribeta  5:13

Kerekes 3,5 Atlasz 1,5 - Barák 3,5 Banyo 3,5 Javorka 3 Herda 2 Morvai 1

14.10.2017   15:00   PK Chotín C - Pokrok Komárno D  10:8

Pém 4 Mokoś 4 Pluhár 1 Kopecz 1-Poláková 2,5 Bolemant 2,5 Bugár 2,5 Polák 0,5
14.10.2017   17:00   SPŠ Komárno B - PPK Hurbanovo  2:16

Molnár 1 Adler 1 - Szabó 4,5 Okuliar 4,5 Csere 4,5 Hesounová 1,5 Kecskés 1

13.10.2017   18:00   PK Zemianska Olča - FK Marcelová  11:7

Válek 3,5 Sajkovics 3,5 Bodnár 3 Gorozdi 1 - Pšenák D. 3,5 Kara 2 Viderman 1,5

3.kolo

6.10.2017   18:00   PK Zemianska Olča - STK Kolárovo C  6:12

Bodnár 3 Válek 1,5 Šeban 1 Sajkovics 0,5-Balázs 3,5 Balogh 3,5 Múčka 3 Sejpka2

7.10.2017   17:00   FK Marcelová - SPŠ Komárno B   15:3

Pśenák D 4,5 Kara 4,5 Židek 3 Viderman 1,5 Pśenák M. 1,5 - Vajda 2 Beke 1

7.10.2017   18:30   PPK Hurbanovo - PK Chotín C   14:4

Csere 3,5 Okuliar 2,5 Szabó 2 Kecskés 1 5x wo - Mokoš 2 Kopecz 1 Pém 1

6.10.2017   18:00   Pokrok Komárno D - BAK Búč B   9:9

Poláková 4,5 Rajko M. 1,5 Foldes 1,5 Polák 1,5 - Kerekes 3 Bugány 3 Atlasz 3

6.10.2017   18:00   Pribeta - Lipové   18:0

Herda 4,5 Barák 4,5 Morvai 4,5 Uzsák 4,5

2.kolo

30.9.2017   15:00   STK Kolárovo C - Pribeta  12:6

Balogh 4,5 Ižák 4,5 Múčka 2,5 Szigeti 0,5 - Barák 2 Banyo 2 Morvai 1 Herda 1

30.9.2017   18:00   Lipové  - Pokrok Komárno D  5:13

Mišák 2 Mihók 2 Vranka 0,5 Buček 0,5 - Poláková 3,5 Polák 3,5 Foldes 3 Bolemant 3

29.9.2017   18:00   BAK Búč B - PPK Hurbanovo B  4:14

Kerekes 2 Atlasz 1 Bugány 1 - Okuliar 4,5 Csere 2,5 Kecskés 2 Kovarík 2 Hesounová 1,5 Szabó 1,5

30.9.2017   15:00   PK Chotín C - FK Marcelová  5:13

Pém 3 Zsidek 2 - Pšenák D. 4,5 Kara 3,5 Viderman 2,5 Pšenák M.2 Krampoťák 0,5

30.9.2017   17:00   SPŠ Komárno B - PK Zemianska Olča  2:16

Beke 1 Vajda 1 - Gorozdi 4,5 Válek 3,5 Sajkovics 3,5 Bodnár 2,5 Šeban 2

1.kolo

23.9.2017   17:00   SPŠ Komárno B - STK Kolárovo C  7:11

Molnár G. 2,5 Gyuricsek 2 Gróf 1,5 Vajda 1 - Ižák 4,5 Szigeti 4,5 Nagy 2

22.9.2017   18:00   PK Zemianska Olča - PK Chotín C  14:4

Bodnár 4,5 Válek 3,5 Sajkovics 2,5 Gorozdi 2,5 Šeban 1 - Pém 3 Ember 1

23.9.2017   17:00   FK Marcelová - BAK Búč B  14:4

Kara 4,5 Pšenák D. 3 Viderman 3 Pšenák M. 2,5 Krampoťák 1 - Kerekes 2 Papp 1,5 Bugány 0,5 

23.9.2017   18:30   PPK Hurbanovo - Lipové   18:0

Hesounová 4,5 Csere 4,5  Okuliar 4,5 Szabó 2,5 Ševčík 2

22.9.2017  18:00   Pokrok Komárno D - Pribeta 6:12

Poláková 3 Polák M. 1 Bolemant 1 Bugár 1 - Barák 4,5 Benyo 2,5 Uzsák 2,5 Morvai 2 Herda 0,5