Choď na obsah Choď na menu
 


7. liga 2018/2019

19. 9. 2018
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Postupující FK Marcelová A 9 9 0 0 135:27 27
2.   PK Zem. Olča A 9 8 0 1 114:48 25
3.   PPK Hurbanovo B 9 7 1 1 107:55 24
4.   DAC Moča B 9 6 1 2 115:47 22
5.   Pribeta A 9 5 0 4 86:76 19
6.   PK Chotín C 10 4 0 6 68:112 18
7.   STK Kolárovo C 9 3 1 5 69:93 16
8.   Lipové A 9 3 0 6 58:104 15
9.   BAK Búč B 9 1 1 7 57:105 12
10.   Pokrok Komárno D 9 1 1 7 49:113 12
11.   SPŠ Komárno B 9 0 1 8 42:120 10

 

11. kolo

PK Chotín  - voľno

8.12.2018   17:00   SPŠ Komárno B - STK Kolárovo C

8.12.2018   17:00   Lipové - Pribeta

7.12.2018   18:00   Pokrok Komárno D - DAC Moča B   11:7

Szelid 4 Rajko M. 3,5 Flenderová 2,5 Švec 1 - Szabó 3,5 Rácz 2  Bóna 1,5

7.12.2018   18:30   PPK Hurbanovo B - FK Marcelová   10:8

Lukacs 4,5 Szabó 3 Kecskés 2,5 - Kara 2,5 Pšenok M. 2,5 Pšenok D 2  Viderman 1

7.12.2018   18:00   BAK Búč B - PK Zemianska Olča

10. kolo

BAK Búč B - voľno

1.12.2018   17:30   PK Zemianska Olča -  PPK Hurbanovo B  14:4

Válek 3,5 Ledeczky 2,5 Bodnár 2,5 Sajkovics 2 Gorozdi 2,5 Šeban 1 - Lukács 3 Kecskés 1

1.12.2018   18:00   FK Marcelová - Pokrok Komárno D   17:1

Kara 4,5 Pšenák D. 4 Židek 4 Pšenák M. 2,5 Krampoťák 1 Mohoš z. 0,5 Mohoš T. 0,5 - Rajko M. 1

1.12.2018   17:00   DAc Moča B - Lipové   16:2

Szabó 4,5 Tóth 3,5 Banai T.P. 3,5 Bóna 3,5 - Rózsa st. 2

30.11.2018   18:00   Pribeta  - SPŠ Komárno B   17:1

Krerkacs R. 3,5 Benyo 3 Barák 3 Morvai 2,5 5x wo - Sárkozi 1

1.12.2018   17:30   STK Kolárovo C - PK Chotín C   14:4

Rajtár ml. 4,5 Rajtár st. 3 Furi 3 Nagy 2,5 - Zsidek 2 Mokoš 1 Pluhár 1

9. kolo

STK Kolárovo C - voľno

24.11.2018   15:00    PK Chotín C - Pribeta   6:12

Pluhár 2 Fónad 2 Zsidek 1,5 Mokoš 0,5  - Uzsák 3,5 Benyo 3,5 Barák 2 Krerkacs 2 Koco 1

24.11.2018   17:00   SPŠ Komárno B - DAC Moča B   0:18

Banai T.P. 4,5  Tóth 4,5 Bóna 4 Tucsok 2,5 Szabó 2

24.11.2018   17:00   Lipové - Marcelová   2:16

Rózsa st. 1 Simon 1 - Kara 4,5 Pšenák D. 4 Pšenák M. 3,5 Krampoťák 3 Mohoš T. 1 Mohoš Z. 0,5

23.11.2018   18:00   Pokrok Komárno D - PK Zemianska Olča   8:10

Poláková 4 Rajko M. 2 Foldes 2 - Gorozdi 3,5 Válek 2,5 Šeban 2,5 Sajkovics 1,5

23.11.2018   18:00   PPK Hurbanovo B - BAK Búč B   15:3

Lukács 4,5 Kecskés 4 Hesounová 2,5 Ševčík 2,5 Szabó 1,5 - Bugány 2 Atlasz 1

8.kolo

PPK Hurbanovo - voľno

16.11.2018   18:00   BAK Búč B - Pokrok Komárno D   15:3

Bugány 4,5 Brúder 3,5 Illés F. 3 Atlasz 2,5 Illés L. 1,5 - Rajko M. 3

17.11.2018   17:30   PK Zemianska Olča - Lipové   12:6

Ledeczky 4,5 Sajkovics 3,5 Gorozdi 2 Šeban 2 - Rózsa st. 2,5 Rózsa ml. 1,5 Mihók 1 Kačán 1

16.11.2018   18:00   FK Marcelová  - SPŠ Komárno B  16:2

Pšenák M 4 Pšenák D. 4 Kara 4 Židek 4 - Mátyus 0,5 Adler 0,5 Gyurícsek 0,5 Gróf 0,5

17.11.2018   17:00   DAc Moča B - PK Chotín C   15:3

Tucsok 4,5 Tóth 4 Banai 3,5 Bóna 3 - Mokoš 1,5 Ruhás 1 Zsidek 0,5

16.11.2018   18:00   Pribeta - STK Kolárovo C   10:8

Krekacs R. 3,5 Benyo 3,5 uzsák 2,5 Morvai 0,5 - Rajtár ml. 4 Furi 2 Rajtár st. 1 Szigeti 1

7.kolo

9.11.2018   Pribeta - voľno

10.11.2018   15:00   STK Kolárovo C- DAC Moča B   4:14

Rajtár 3 Rajtár ml. 1 - Tóth 3,5 Tucsok 3,5 Danázs 3,5 Bóna 3,5

10.11.2018   15:00   PK Chotín C - FK Marcelová   3:15

Zsidek 1  Fónad 1 Mokoš 0,5 Pém 0,5  - Kara 4,5  Pšenák M 3,5 Pšenák D 3 Židek 3 Krampoťák 1

10.11.2018   17:00   SPŠ Komárno B - PK Zemianska Olča    4:14

Vajda 2 Izsák 1,5  Téglás 0,5 - Ledeczky 4,5 Gorozdi 4,5 Sajkovics 3 Šeban 2

10.11.2018   17:00    Lipové - BAK Búč B

9.11.2018   18:00   Pokrok Komárno D - PPK Hurbanovo B   2:16

Polák T 2 - Lukács 4,5 Szabó 4,5 Ševćík 3,5 Hesounová 3,5 

 

6. kolo

Pokrok Komárno  - voľno

26.10.2018   18:30 PPK Hurbanovo - Lipové    16:2

lLukács 4,5 Kecskés 4 Szabó 2,5 Hesounová 2,5 Ševčík 2,5 - Simon 1 Rózsa ml 1

26.10.2018   18:00   BAK Búč B - SPŠ Komárno B   9:9

Bielokosztolszky 3 Bugány 2,5 Atlasz 2 Brúder 1,5 - Sárkozi 4,5 Vajda 3,5 Molnár 1

27.10.2018   17:30   PK Zemianska Olča - PK Chotín C   17:1

Válek 4,5  Gorozdi 4,5 Ledeczky 4,5 Sajkovics 3,5 - Zsidek 1

26.10.2018   18:00   Fk Marcelová - STK Kolárovo C   17:1

Kara 4,5 Viderman 4 Pśenák D 3,5 Pšenák M 3,5 Krampoťák 1 Židek 0,5 - Rajtár 1

27.10.2018   17:00   DAC Moča B - Pribeta   16:2

Bóna 4,5 Tucsok 3,5 Szabó 3,5 Tóth 3,5 Banai T.P. 1 - Benyo 2

5. kolo

20.10.2018   DAC Moča -  voľno

19.10.2018   18:00   Pribeta - FK Marcelová   4:14

Kerekes 2 Benyo 2 - Pšenák D. 4,5 Pšenák M. 3,5 Kara 3,5 Viderman 1,5 Krampoťák 1

20.10.2018   15:00   STK Kolárovo C - PK Zemianska Olča  5:13

Rajtár 2 Rajtár ml. 2 Nagy 1 - Válek 4,5 Ledeczky 4,5 Gorozdi 2 Šeban 1,5 Sajkovics 0,5

20.10.2018   15:00   PK Chotín C - BAK Búč B    11:7

Zsidek 3,5 Mokoš 2,5 Pluhár 2,5 Pém 1,5 Kopecz 1 - Kerekes 4 Bugány 2 Atlasz 1

20.10.2018   17:00   SPŠ Komárno B - PPK Hurbanovo B  6:12

Vajda 2,5 Izsák 1,5 Sárkozi 1 Téglas 1 - Lukács 4,5 Szabó 4 Ševčík 3,5

20.10.2018   17:00   Lipové - Pokrok Komárno D   12:6

Mihók 3,5 Rózsa ml. 3,5 Kačán 2,5 Rózsa ml. 1,5  Vasi 1 - Szelid 3 Rajko M. 2 Švec 1

4.kolo

Lipové Voľno

12.10.2018   18:00   Pokrok Komárno D - SPŠ Komárno B   13:5

Rajko M. 3,5 Szelid 2 Foldes 1,5  Flenderová 1 5x wo - Téglás 3 Adler 2

12.10.2018   18:30    PPK Hurbanovo B - PK Chotín C   15:3

Szabó 4,5 Lukács 4,5 Kecskés 3 Ševčík 2,5 hesounová 0,5 - Mokoš 2 Zsidek 1

12.10.2018   18:00   BAk Búč B - STK Kolárovo C   8:10

Bielokosztolszky 3 Bugány 3  Kerekes 1,5 Atlasz 0,5 - Rajtár 4,5 Rajtár ml. 2 Szigeti 2 Nagy 1 Furi 0,5

17.10.2018   17:30   PK Zemianska Olča - Pribeta

12.10.2018   18:00   FK Marcelová - DAC Moča B   14:4

Pšenák M. 4,5 Kara 3,5 Viderman 3 Pšenák D. 2,5 Židek 0,5 - Banai T.P. 3 Tucsok 1

 

3.kolo

FK Marcelová - Voľno

6.10.2018   17:00   DAC Moča B - PK Zemianska Olča 6:12

Tóth 2 Danázs 2 Banai T.P. 1 Szabó 1 - Válek 4,5 Ledeczky 4,5 bodnár 1,5 Sajkovics 1,5

5.10.2018   18:00   Pribeta - BAK Búč B   14:4

Uzsák 4,5 Benyo 4,5 Barák 3,5 Morvai 1,5  - Kerekes 2 Bugány 1 Atlasz 1

6.10.2018   15:00   STK Kolárovo C- PPK Hurbanovo B   7:11

Rajtár 3,5 Rajtár ml. 2 Wágner 1 Furi 0,5 - Lukács 4,5 Ševćík 3,5 Kecskés 2 Hesounová 1

6.10.2018   15:00   PK Chotín C - Pokrok Komárno D   14:4

Pém 4,5 Pluhár 3,5 Mokoš 3,5 Zsidek 2,5  - Rajko M. 3 Švec 1

6.10.2018   17:00   SPŠ Komárno B - Lipové   8:10

Vajda 4,5 Sárkozi 2,5 Izsák 1 - Rózsa st. 3,5 Rózsa ml. 3,5 Mihók 2 Kačán 1

2. kolo

28.9.2018   SPŠ Komárno B - voľno

29.9.2018   17:00   Lipové  - PK Chotín C   7:11

Rósza st. 4 Mihók 1 Rózsa ml. 1 Simon 1- Zsidek 3,5 Pém 3,5 Mokoš 3,5 Pluhár 0,5

28.9.2018   18:00   Pokrok Komárno D - STK Kolárovo C  9:9

Polák T. 4,5 Rajko M. 3 Foldes 1 Flenderová 0,5 - Szigeti 3,5 Rajtár ml. 2,5 Wágner 2,5 Nagy 1

28.9.2018   18:30   PPK Hurbanovo B - Pribeta  10:8

Szabó 4,5 Lukács 4,5 Hesounová 0,5 Ševčík 0,5 - Uzsák 2 barák 2 Benyo 2 Koco 2

28.9.2018   18:00   BAK Búč B - DAC Moča B  1:17

Kerekes 1 - Danázs 4,5 Tucsok 4,5 Szabó 4,5 Bóna 3,5

29.9.2018   17:30   PK Zemianska Olča - FK Marcelová    8:10

Bodnár 4,5 Sajkovics 2 Válek 1 Gorozdi 0,5 - Kara 3,5 Pšenák M. 3,5 pšenák D. 2 Viederman 1

 

1. kolo

22.9.2018   Zemianska Olča - voľno

21.9.2018   18:00   FK Marcelová - BAK Búč B  16:2

Pšenák D. 4 Pšenák M. 3 ,5  Kara 3,5 Židek 2,5  Viderman 1,5 Krampoťák 1  - Bugány 1 Kerekes 1

22.9.2018   17:00   DAC Moča B - PPK Hurbanovo B  9:9

Szabó 3 banai 2 Tucsok 2 Bóna 2 - Lukács 4,5 Szabó 3,5 hesounová 0,5 Ševčík 0,5

21.9.2018   18:00   Pribeta - Pokrok Komárno D  15:3

Uzsák 4,5 Barák 4 Benyó 4 Morvai 2,5 - Rajko 1,5 Polák T.1 Foldes 0,5

22.9.2018   15:00   STK Kolárovo C - Lipové   11:7

Rajtár ml. 4,5 Szigeti 3,5 Wágner 1 Zalán 1 Rajtár 0,5 Furi 0,5 - Rózsa ml. 3 Kovács P. 2 Kovács K. 1 Rózsa st. 1

22.9.2018   15:00   PK Chotín C - SPŠ Komárno B  11:7

Mokoš 4,5 Zsidek 3,5 pém 2 Pluhár 1 -  Vajda 3,5 Sárkozi 2,5 Téglás 1

2. kolo

28.9.2018   SPŠ Komárno B - voľno

29.9.2018   17:00   Lipové  - PK Chotín C

28.9.2018   18:00   Pokrok Komárno D - STK Kolárovo C

28.9.2018   18:30   PPK Hurbanovo B - Pribeta

28.9.2018   18:00   BAK Búč B - DAC Moča B

29.9.2018   17:30   PK Zemianska Olča - FK Marcelová