Choď na obsah Choď na menu
 


6. liga MO KN 2017/2018

Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Postupující PK Chotín A 22 20 1 1 294:102 63
2.   Pokrok  Komárno C 22 17 2 3 260:136 58
3.   STK Kolárovo B 22 16 2 4 265:131 56
4.   JBK Bát. Kosihy A 22 13 2 7 219:177 50
5.   DAC Moča A 22 12 0 10 219:177 46
6.   BAK Búč A 22 10 3 9 199:197 45
7.   Pokrok Komárno B 22 9 4 9 196:200 44
8.   Univerzita Selyeho A 22 9 2 11 187:209 42
9.   PK Chotín B 22 7 4 11 191:205 40
10.   SPŠ Komárno A 22 5 0 17 139:257 32
11.   STK Svätý Peter A 22 2 3 17 132:264 29
12. Sestupující DAC Moča B 22 0 1 21 75:321 23

Barážové stretnutia

6.4.2018   18:30   PPK Hurbanovo - STK Svätý Peter 8:10

Okuliar 4,5 Csere 2,5 Kecskés 1 - Gyarmati V. 3,5 Markovics 3 Gyarmati R. 2 Kiss 1,5

14.4.2018   17:00   STK Svätý Peter - PPK Hurbanovo

 

22. kolo

24.3.2018   17:00   DAC Moča B - STK Kolárovo B  2:16

Banai T.P. - Szalay 4,5 Szabó 4,5 Balogh 3 Múčka 2,5 Zifčák 1,5

26.3.2018   18:00   Univerzita Selyeho - STK Svätý Peter  14:4

LeCuong 4,5 Hujberné 4,5 Boncsek 3 Deák 2 - Markovics 2,5 Gyarmati R. 1,5

23.3.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - Pokrok Komárno C  8:10

Száraz 4,5 Cséplo 3,5 - Mészarosová 3 Nagy 2,5 Rajko A. 2,5 Flender 2

23.3.2018   18:00   BAK Búč A - PK Chotín A  8:10

Potfay 4,5 Csenger 3,5 - Való 3 Szikonya 2,5 Vojaček 2,5 Banai T.I. 2

23.3.2018   18:00   Pokrok Komárno B - PK Chotín B  9:9

Urban 4,5 Kučerovský 3,5 Szelid 1  - Szabó 3 Mikle 2,5 Fónad 2 Zsidek 1,5

24.3.2018   17:00   SPŠ Komárno A - DAC Moča A  3:15

Beke 1,5 Berkes 1,5 - Podolinský 4,5 Lajos 4,5 Horváth 4 Tucsok 2

21.kolo

17.3.2018   17:00   DAc Moča A - DAC Moča B   16:2

Bábi 4,5 Horváth 4 Podolinský 4 Lajos 3,5 - Tóth 1,5 Szabó 1,5

17.3.2018   18:00   PK Chotín B - SPŠ Komárno A 13:5

Szabó 4,5 Mikle 4 Fónad 2,5 Ember 2 - Jankoivč 2,5 Berkes 1,5 Beke 1

17.3.2018   18:00   PK Chotín A - Pokrok Komárno B   15:3

Vojaček 4,5 Való 4 Sánta 3,5 Banai 3  - Urban 2,5 Tóth 0,5 

16.3.2018   18:00   Pokrok Komárno C - BAK Búč A  13:5

Nagy 4,5 Flender 3,5 Mészarosová 2,5 Rajko A. 2,5 - Potfay 3 Csenger 2

17.3.2018   17:00   STK Svätý Peter - JBK Bátorové Kosihy   9:9

Gyarmati V. 2 Markovics 2,5 Kiss 2 Kelkó 1 Gyarmati R 1,5 - Száraz 4,5 Cséplo 4,5

17.3.2018   15:00   STK Kolárovo B - Univerzita Selyeho  14:4

Szabó 4,5 Varga 4 Zifčák 3 Szalay 2,5 - Lecuong 2,5 Hujberné 1,5

20.kolo

10.3.2018   17:00   DAC Moča B - Univerzita Selyeho   3:15

Tóth 3 - LeCuong 4,5 Hujberné 3,5 Deák 3,5 Boncsek 3,5

9.3.2018   180:00   JBK Bátorové Kosihy - STK Kolárovo B 11:7

Jozefík 4 Száraz 3,5 Cséplo 3,5 - Szabó 3 Varga 1,5 Balázs 1,5 Szalay 1

9.3.2018   18:00   BAK Búč - STK Svätý Peter   9:9

Potfay 4,5 Bircsák 3,5 Kerekes 1  - Gyarmati R. 3 Bánsky 2,5  Markovics 2 Kiss 1 Kelkó 0,5

9.3.2018   18:00   Pokrok Komárno B - Pokrok Komárno C  8:10

Kučerovský 4,5 Urban 3,5 - Rajko A. 3 Poláková 2,5 Mészarosová 2,5 Flender 2

10.3.2018   17:00   SPŠ Komárno A - PK Chotín A   3:15

Berkes 1,5 Jankovič 1,5 - Szikonya 4,5 Vojaček 4,5 Való 3,5 Banai 3,5

10.3.2018   17:00   DAC Moča A - PK Chotín B   12:6 

Podolinský 4,5 Horváth  3,5 Bábi 2 Lajos 1,5 Tucsok 0,5 - Mikle 3 Szabó 2 Ember 1

19.kolo

3.3.2018   18:00   PK Chotín B - DAC Moča B  14:4

Mikle 4,5 Fónad 3,5 Mokoš 2,5 Zsidek 2 Szabó 1,5 - Banai T.P. 2 Tóth 2

3.3.2018   18:00   PK Chotín A - DAC Moča A   15:3

Banai T.I. 4,5 Való 3,5 Vojaček 3,5 Szikonya 3,5 - Horváth 3

2.3.2018   18:00   Pokrok Komárno C - SPŠ Komárno A   15:3

Nagy 4,5 Mészarosová 3,5 Flender 3,5 Rajko A. 3,5 - Berkes 3

3.3.2018   17:00   STK Svätý Peter - Pokrok Komárno B   9:9

Markovics 3 Bánsky 2,5 Kiss 2 Gyarmati R. 1 Kelkó 0,5 - Kučerovský 4,5 Urban 3,5 Bolemant 1

3.3.2018   15:00   STK Kolárovo B - BAK Búč A - zápas preložený  13.3.2018

2.3.2018   18:00   Univerzita Selyeho - JBK Bátorové Kosihy   5:13

LeCuong 2 Hujberné 1 Deák 1 Boncsek 1 - Jozefík 4,5 Száraz 4,5 Cséplo 3,5 Ledeczky 0,5

18.kolo

24.2.2018   17:00   DAC Moča B - JBK Bátorové Kosihy 8:10

Tallósi 1 Bóna 1 Tóth 1 5x wo - Cséplo 4,5 Száraz 4,5 Ledeczky 1

23.2.2018   18:00   BAK Búč A - Univerzita Selyeho   11:7

Potfay 4,5 Csenger 4,5 Bircsák 1 Vasas 1 - Hujberné 2,5 LeCuong 2,5 Deák2

23.2.2018   18:00   Pokrok Komárno B - STK Kolárovo B  6:12

Kučerovský 3,5 Urban 2,5 - Varga 4 Szalay 3,5 Szabó 2,5 Balogh 2

24.2.2018   17:00   SPŠ Komárno A - STK Svätý Peter   11:7

Ibolya 3 Jankovič 3 Beke 3 Berkes 2 - Gyarmati R. 2,5 Markovics 2,5 Bánsky 1,5 Kiss 0,5

24.2.2018   17:00   DAC Moča A - Pokrok Komárno 8:10

Podolinský 3 Horváth 2,5 Bábi 1,5 Lajos 0,5  Tucsok 0,5 - Nagy 3 Rajko A. 3 Mészarosová 2 Flender 2

21.2.2018   18:00   PK Chotín B - PK Chotín A   6:12

Mikle 3 Szabó 2,5 Fónad 0,5 - Sánta 3,5 Banai 2,5 Szikonya 2 Vojaček 2 Való 2

17.kol

17.2.2018   17:00   DAC Moča B - PK Chotín A 0:18

Vojaček 4,5 Szikonya 4,5 Banai 4,5 Való 4,5

16.2.2018   18:00   Pokrok Komárno C - PK Chotín B  16:2

Nagy O. 4,5 Mészarosová 4  Flender 4 Rajko A. 3,5 - Szabó 1,5 Fónad 0,5

17.2.2018   17:00   DAC Moča A - STK Svätý Peter  13:5

Lajos 4,5 Bábi 3,5 Horváth 3,5 Tucsok 1,5 - Markovics 3 Gyarmati V. 1 Gyarmati R.1

17.2.2018   15:00   STK Kolárovo B - SPŠ Komárno A  12:6

Szabó 4,5 Varga 3 Szalay 1,5 Balázs 1,5 Zifčák 1,5 - Vajda 2 Jankovič 2 Berkes 2

16.2.2018   18:00   Univerzita Selyeho - Pokrok Komárno B   9:9

LeCuong 3 Hujberné 3 Deák 2 Boncsek 1 - Kučerovský 4,5 Urban 2,5 Bolemant 1,5 Bugár 0,5

16.2.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - BAK Búč A   12:6

Jozefík 4,5 Cséplo 4,5 Száraz 3 - Csenger 2 Vasas 1,5 Bircsák 1,5 Potfay 1

 

16. kolo

10.2.2018   17:00   DAC Moča B - BAK Búč A 3:15

Tóth 2 Szabó 1 - Potfay 4,5 Vasas 4,5 Bircsák 3,5 Csenger 2,5

9.2.2018   18:00    Pokrok Komárno B - JBK Bátorové Kosihy   11:7

Kurthy 4,5 Urban 2,5 Bugár 2 Bolemant 2 - Jozefík 3,5 Cséplo 3,5

10.2.2018   17:00   SPŠ Komárno A - Univerzita Selyeho  8:10

Jankovič 2,5 Beke 2 Ibolya 1,5 Berkes 1 Vajda 1 - LeCuong 4,5 Hujberné 3,5 Deák 2

10.2.2018   DAC Moča A - STK Kolárovo A  11:7

Podolinský 3 Horváth 3 Lajos 3 Bábi 2 - Szalay 3,5 Szabó 1,5 Varga 1 Sefcsík 0,5 Zifčák 0,5

10.2.2018   PK Chotín B - STK Svätý Peter 12:6

Szabó 4 Mikle 4 Fónad 2 Zsidek 2 - Markovics 2,5 Gyarmati V. 1,5 Bánsky 1,5 Kelkó 0,5

10.2.2018   PK Chotín A - Pokrok Komárno C  12:6

Való 4,5 Szikonya 3,5 Sánta 2,5 Banai 0,5 1x wo - Mészarosová 2 Nagy 2 Flender 1 Rajko A. 1

 

 

15. kolo

2.2.2018   18:00   Pokrok Komárno C - DAC Búč B   17:1

Rajko A. 4,5 Nagy 4,5 Flender 4,5 Poláková 3,5 - Tóth 1

3.2.2018   17:00   STK Svätý Peter - PK Chotín A   6:12

Gyarmati V. 1 Bánsky 1   4x wo - Sánta 3,5 Való 3.5 Vojaček 2,5 Banai 2,5

3.2.2018   15:00   STK Kolárovo - PK Chotín B  10:8

Varga 4 Szalay 3 Szabó 2 Balogh 1 - Mikle 2,5 Ember 2,5 Fónad 1 Szabó 1

2.2.2018   18:00   Univerzita Selyeho - DAC Moča A   7:11

LeCuong 3,5 Deák 2 Hujberné 1,5 - Podolinský 4 Lajos 3,5 Horváth 2 Bábi 1 Tucsok 0,5

2.2.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - SPŠ Komárno A  15:3

Száraz 4,5 Varga 3,5 Cséplo 2,5 Jóba 2  Jozefík 1,5 Ledeczky 1 - Jankovič 2 Berkes 1

2.2.2018   18:00   BAk Búč A - Pokrok Komárno B  7:11

Potfay 2 Vasas 2 Bircsák 1 Csenger 1 - Kurthy 4,5 Kučerovský 3,5 Urban 2,5 Bolemant 0,5

14.kolo

27.1.2018   17:00   DAC Moča B - Pokrok Komárno B   9:9

Tóth 3,5 Szabó 2,5 Banai 2 Bóna 1 - Kučerovský 4,5 Urban 3,5 Polák T. 1

27.1.2018   17:00   SPŠ Komárno A - BAK Búč A  4:14

Jankovič 1 Beke 1 Berkes 1 Izsák 1 - Vasas 4,5 Potfay 4,5 Csenger 3,5 Bircsák 3,5

27.1.2018   17:00   DAC Moča A - JBK Bátorové Kosihy   13:5

Podolinský 3 Lajos 2 Horváth 2 Bábi 1 5x wo- Száraz 2,5 Cséplo 2,5

26.1.2018   18:00   PK Chotín B - Univerzita Selyeho   9:9

Szabó 2,5 Ember 2,5 Mikle 2,5 Fónad 1,5 - LeCuong 4 Deák 3 Hujberné 2

27.1.2018   15:00   PK Chotín A - STK Kolárovo B  14:4

Szikonya 3,5 Való 3,5 Sánta 3,5 Banai 2 Vojaček 1,5 - Szabó 2 Varga 2

26.1.2018   18:00   Pokrok Komárno C - STK Svätý Peter  16:2

Nagy 4,5 Flender 4,5 Mészarosová 3,5 Rajko A. 3,5 - Bánsky 2

 

13.kolo

20.1.2018   17:00   STK Svätý Peter - DAC Moča B  13:5

Bánsky 4Gyarmati R. 4 Markovics 2,5 Holcsik 1 Kiss 1 Gyarmati V 0,5 - Tóth 2,5 Bóna 1,5 Szabó 1

20.1.2018   15:00   STK Kolárovo B - Pokrok Komárno C  14:4

Szalay 4,5 Varga 4 Szabó 2,5 Balogh 2 Sefcsik 1 - Nagy 2,5 Mészarosová 1 Rajko A. 0,5

19.1.2018   18:00   Univerzita Selyeho - PK Chotín A   4:14

LeCuong 3 Deák 1 - Banai 4,5 Sánta 3,5 Vojaček 2,5 Való 2 Szikonya 1,5

19.1.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - PK Chotín B   12:6

Cséplo 4,5 Száraz 3,5 Jozefík 3,5 Varga 0,5 - Szabó 2 Fónad 2 Ember 1 Mikle 1

19.1.2018   18:00   BAK Búč A - DAC Moča A  10:8

Potfay 4,5 Csenger 2,5 Vasas 2,5 Bircsák 1,5 - Horváth 3 Lajos 2 Podolinský 1 Bábi 1

19.1.2018   18:00   Pokrok Komárno B - SPŠ Komárno A  15:3

Kurthy 4,5 Kučerovský 4,5 Urban 4,5 Bugár 1,5 - Vajda 1 Berkes 1 Jankovič 1

12.kolo

13.1.2018   17.00   DAC Moča B - SPŠ Komárno A   6:12

Tóth 2 Szabó 2 Banai T.P. 2 - Jankovič 4,5 Berkes 3,5 Beke 2,5 Ibolya 1,5

13.1.2018   17:00   DAC Moča A - Pokrok Komárno B  13:5

Lajos 4 Podolinský 3,5 Horváth 3,5 Bábi 2 - Tóth 2 Urban 2 Bolemant 0,5 Bugár 0,5

13.1.2018   18:00   PK Chotín B - BAK Búč A   9:9

Ember 3,5 Mikle 3,5 Szabó 1 Fónad 1 - Potfay 3,5 Csenger 3,5 Vasas 2

13.1.2018   18:00   PK Chotín A - JBK Bátorové Kosihy  12:6

Valo 4,5 Szikonya 3,5 Sánta 2,5 Vojaček 1,5 - Jozefík 3 Cséplo 2 Száraz 1

12.1.2018   18:00   Pokrok Komárno C - Ubiverzita Selyeho  16:2

Rajko A. 4,5 Nagy 4,5 Mészarosová 3,5 Flender 3,5 - LeCuong 2 

13.1.2018   17:00   STK Svätý Peter - STK Kolárovo B 4:14

Markovics 3,5 Gyarmati V. 0,5 - Varga 4,5 Balogh 3,5 Szalay 3 Szabó 3

11.kolo

9.12.2017   15:00   STK Kolárovo B - DAC Moča B  16:2

Szabó 4,5 Szalay 4,5 Balogh 4,5 Ižák 2,5 - Tóth 1 Tallósi 1

9.12.2017   17:00   STK Svätý Peter - Univerzita Selyeho  5:13

Gyarmati R. 3 Markovics 2 - LeCuong 4,5 Boncsek 3,5 Hujberné 2,5 Deák 2,5

8.12.2017   18:00   Pokrok Komárno B - JBK Bátorové Kosihy  11:7

Nagy 3,5 Rajko 3,5 Mészarosová 3 Flender 1 - Száraz 4,5 Cséplo 1,5 Jozefík 1

9.12.2017   18:00   PK Chotín A - BAK Búč A 14:4

Szikonya 4,5 Vojaćek 3,5 Való 2,5 Banai 2,5 Sánta 1 - Potfay 3 Vasas 1

9.12.2017   18:00   PK Chotín B - Pokrok Komárno B   14:4

Fónad 3,5 Szabó 3,5 Mikle 3 Ember 2,5 Zsidek 1,5 - Kučerovský 3 Fercsik 1

9.12.2017   17:00   DAC Moča A - SPŠ Komárno A   14:4

Horváth 4,5 Podolinský 3,5 Bábi 3 lajos 3 - Beke 1,5 Berkes 1,5 Jankovič 1

 

10.kolo

2.12.2017   17:00   DAC Moča B - DAc Moča A   6:12

Banai 2,5 Tóth 2,5 Szabó 1 - Lajos 4,5 Lajos 4 Horváth 2,5 Nagy 1

2.12.2017   17:00   SPŠ Komárno A - PK Chotín B  8:10

Ibolya 2,5 Berkes 2 Beke 2 Jankovič 1,5 - Mikle 4,5 Szabó 3 Macho 1 Fónad 1 Ember 0,5

1.12.2017   18:00   Pokrok Komárno B - PK Chotín A  10:8

Kurthy 4,5 Urban 4 Kučerovský 1,5 - Szikonya 2,5 Való 2,5 Sánta 2 Banai 1

1.12.2017   18:00   BAK Búč A - Pokrok Komárno C  3:15

Vasas 3 - Flender 4,5 Mészarosová 3,5 Nagy 3,5 Rajko A. 3,5

1.12.2017   18:00   JBK Bátorové Kosihy - STK Svätý Peter  13:5

Száraz 4,5 Cséplo 4,5 Jozefík 4 - Kelkó 1,5 Kiss 1 Gyarmati R. 1 Markovics 1 Bánsky 0,5

1.12.2017   18:00   Univerzita Selyeho - STK Kolárovo B  4:14

LeCoung 4 - Szabó 2,5 Szalay 2,5 Balogh 2 Varga 2 5x wo

9.kolo

24.11.2017   18:00   Univerzita Selyeho - DAC Moča B 16:2

Deák 4,5 Hujberné 4,5 LeCuong 4,5 Boncsek 2,5 - Banai 1  Bóna 1

25.11.2017   15:00   STK Kolárovo B - JBK Bátorové Kosihy  16:2

Varga 4,5 Szabó 4,5 Balogh 3,5 Szalay 3,5 - Cséplo 1 Száraz 1

25.11.2017   17:00   STK Svätý Peter - BAK Búč A 5:13

Gyarmati R. 2 Markovics 2 Bánsky 1 - Vasas 4,5 Potfay 3,5 Bircsák 2,5 papp 1,5 Kerekes 1

24.11.2017   18:00   Pokrok Komárno C- Pokrok Komárno B  10:8

Mészarosová 3,5 Flender 3,5 Rajko A 3 - Kurthy 4,5 Kućerovský 1,5 Fercsik 1 Molnár 1

25.11.2017   17:00   PK Chotín A - SPŠ Komárno A  17:1

Való 4,5 Vojaćek 4,5 Szikonya 4,5 Banai 3,5 - Jankovič 1

25.11.2017   17:00   PK Chotín B - DAC Moča A  7:11

Ember 2,5 Mikle 2,5 Szabó 2  - Horváth 4,5 Podolinský 3,5 Bábi 2 Lajos 1

 

8.kolo

18.11.2017   17:00   DAc Moča B - PK Chotín B 4:14

Tóth 2,5 Szabó 1,5 - Mikle 4,5 Szabó 4,5 Fónad 3 Macho 2

18.11.2017   17:00   DAC Moča A - PK Chotín A  8:10

Podolinský 4,5 Horváth 2,5 Lajos 1 - Sánta 3,5 Való 3 Szikonya 2 Vojaćek 1 Banai 0,5

18.11.2017   17:00   SPŠ Komárno A - Pokrok Komárno C 4:14

Berkes 2 Jankovič 1,5 Ibolya 0,5 - Nagy 4,5 Rajko A. 3,5 Mészarosová 3 Flender 3

17.11.2017   18:00   Pokrok Komárno B - STK Svätý Peter 13:5

Kučerovský 4,5 Kurthy 4,5 Tóth 3,5 Petráš 0,5 - Gyarmati R. 2 Markovics 1 Bánsky 1 Gyarmati V. 1

17.11.2017   18:00  BAK Búč A - STK Kolárovo B 5:13

Potfay 3 Vasas 1 Bircsák 1 - Balázs 3,5 Balogh 3,5 Szabó 3,5 Szalay 2,5

17.11.2017   18:00   JBK Bátorové Kosihy - Univerzita Selyeho 8:10

Száraz 4,5 Cséplo 3,5 - LeCuong 3,5 Hujberné 2,5 Deák 2,5 Boncsek 2,5

7.kolo

10.11.2017   18:00   JBK Bátorové Kosihy - DAC Moča B  13:5

Cséplo 4,5 Varga 4,5 Ledeczky 2,5 Jóba 1,5 - Szabó 2 Banai 2 Bóna1

10.11.2017   18:00   Univerzita Selyeho - BAk Búč A  8:10

LeCuong  3,5 Hujberné 2,5 Boncsek 1 Deák 1 - Potfay 4 Vasas 3,5 Papp 2 Bircsak 0,5

11.11.2017   15:00   STK Kolárovo B - Pokrok Komárno B  15:3

Szabó 3,5 Balogh 3,5 Sefcsik 3,5 Szalay 2,5   2x wo- Molnár 1 Tóth 1 1x wo

11.11.2017   17:00   STK Svätý Peter - SPŠ Komárno A  7:11

Markovics 2,5 Gyarmati R. 2,5  Kiss 2 - Ibolya 3,5 Berkes 3 Jankovics 2,5 Vajda 2

3.11.2017   18:00   Pokrok Komárno C- DAC Moča A  12:6

Nagy 4,5 Mészarosová 3 Rajko A. 2,5 Flender 2 - Lajos 2,5 Horváth 1,5 Nagy 1 Bábi 1

9.11.2017   18:00 PK Chotín A - PK Chotín B  13:5

Sánta 4,5 Szikonya 3,5 Banai 2,5 Való 1,5 Vojaćek 1 - Mikle 3 Ember 1 Fónad 1

 

6.kolo

26.10.2017   18:00   PK Chotín A - DAC Moča B

Való 4,5 Banai 4,5 Vojaček 4,5 Sánta 2,5 Szikonya 2

28.10.2017   18:00   PK Chotín B - Pokrok Komárno C   9:9

Szabó 3,5 Macho 2 Fónad 2 Mikle 1,5 - Mészarosová 4 Nagy 3,5 Flender 1 Poláková 0,5

28.10.2017   17:00   STK Svätý Peter - DAC Moča A  6:12

Markovics 2,5 Gyarmati R. 1,5 Bánsky 1 Kiss 1 - Lajos 4,5 Horváth 4 Bábi 3,5 

28.10.2017   17:00   SPŠ Komárno A - STK Kolárovo B 6:12

Ibolya 3,5 Beke 1 Vajda 1 Jankovics 0,5 - Szabó 3 Sefcsik 3 Szalay 3 Zifćák 1,5 Balogh 1,5

27.10.2017   18:00   Pokrok Komárno B - Univerzita Selyeho   13:5

Kurthy 4,5 Kučerovský 4,5 Urban 2,5 Bolemant 1  - Hujberné 2 LeCuong 2 Deák 1

27.10.2017   18:00   BAK Búč A - JBK Bátorové Kosihy  5:13

Vasas 2,5 Bircsák 2,5 - Száraz 4,5 Jozefík 4 Varga 2 Ledeczky 2 Cséplo 0,5

5.kolo

20.10.2017   18:00   BAK Búč A - DAC Moča B 14:4

Vasas 4,5 Potfay 4 Bircsák 3,5 Kerekes 2 - Tóth 2,5 Banai 1,5

20.10.2017   18:00   JBK Bátorové Kosihy - Pokrok Komárno B  14:4

Száraz 4 Jozefík 4 Cséplo 4 Varga 1 Jóba 1 - Molnár 1 Petráš 1

20.10.2017   18:00   Univerzita Selyeho - SPŠ Komárno A 13:5

LeCuong 4,5 Deák 4 Hujberné 3,5 Park 1 - Ibolya 2,5 Jankovics 1,5 Berkes 1

21.10.2017   15:00   STK Kolárovo B - DAC Moča A  14:4

Varga 3 Sefcsik 3 Szalay 2 Zifčák 1  5x wo - Horváth 2,5 Tucsok 1,5

21.10.2017   17:00   STK Svätý Peter - PK Chotín B  4:14

Markovics 3 Bánsky 0,5 Gyarmati V 0,5 - Szabó 4,5 Mikle 3,5 Fónad 3 Macho 3

20.10.2017   18:00   Pokrok Komárno C- PK Chotín A 4:14

Nagy 3 Flender 1 - Való 4,5 Szikonya 3,5 Sánta 3,5 Vojaček 2 Banai 0,5

4.kolo

14.10.2017   15:00   DAC Moča B -  Pokrok Komárno C 0:18

Mészarosová 4,5 Rajko A. 4,5 Flender 4,5 Nagy 4,5

14.10.2017   18:00   PK Chotín A - STK Svätý Peter  18:0

Vojaček 4,5 Banai 4,5 Szikonya 4 Való 2,5 Sánta 2,5

14.10.2017   18:00   PK Chotín B - STK Kolárovo B 4:14

Fónad 1,5 macho 1 Ember 1 Szabó 0,5 - Zifćák 4,5 Szalay 4 Sefcsík 4 Balogh 1,5

14.10.2017   17:00   DAC Moča A - Univerzita Selyeho 8:10

Lajos 3 Bábi 3 Tucsok 1 Horváth 1 - LeCuong 4,5 Deák 2,5 Hujberné 1,5 Park 1,5

14.10.2017   17:00   SPŠ Komárno A - JBK Bátorové Kosihy  8:10

Beke 2,5 ibolya 2 Jankovics 2 Berkes 1,5 -  Cséplo 4,5 Száraz 4,5 Varga 1

13.10.2017   18:00   Pokrok Komárno B - BAK Búč A  11:7

Urban 4,5 Fercsik 3 Kučerovský 2,5 Bugár 1-Vasas 2,5 Potfay 2 Bircsák 1,5 1 x wo

3.kolo

6.10.2017   18:00   Pokrok Komárno B -  DAC Moča B  17:1

Kurthy 4,5 urban 4,5 Bolemant 4,5 Fercsik 3,5 - 1x wo

6.10.2017   18:00   BAK Búč A - SPŠ Komárno A  11:7

Potfay 4,5 Vasas 4,5 Bircsák 1,5 Papp 0,5 -  Beke 2 Jankovics 2 Ibolya 2 Berkes 1

6.10.2017   18:00   JBK Bátorové Kosihy - DAC Moča A   11:7

Száraz 3,5 Jozefík 3 Cséplo 2,5 Varga 2  - Podolinský 3,5 Horváth 2,5 Bábi 1

6.10.2017   18:00   Univerzita Selyeho - PK Chotín B  10:8

LeCuong 3,5 Hujberné 3,5 Deák 2 Park 1 - Mikle 4,5 Szabó 1,5 Macho 1 Fónad 1

7.10.2017   15:00   STK Kolárovo B - PK Chotín A   7:11

Szalay 3 Varga 2 Szabó 1 Sefcsik 1 - Sánta 4,5 Szikonya 2,5 Való 2,5 Banai 1 Vojaček 0,5

7.10.2017   17:00   STK Svätý Peter - Pokrok Komárno C  4:14

Markovics 2,5 Bánsky 1,5 - Mészarosová 4,5 Nagy O. 4 Flender 3,5 Poláková 2

2.kolo

30.9.2017   17:00   DAC Moča B - STK Svätý Peter  3:15

Szabó 1,5 Tóth 1,5 - Gyarmati R. 4,5 Markovics 4,5 Bánsky 4 Gyarmati V. 2

29.9.2017   18:00   Pokrok Komárno C - STK Kolárovo B  9:9

Mészarosová 2,5 Flender 2,5 Nagy O. 2 Rajko A 2 - Szabó 3,5 Varga 3 Szalay 2,5

30.9.2017   18:00   PK CHotín A - Univerzita Selyho  13:5

Banai 3,5 Sánta 3,5 Való 2,5 Szikonya 1 Vojaček 0,5  2x wo - LeCuong 3 Hujberné 1 Deák 1

28.9.2017   19:30   PK Chotín B - JBK Bátorové Kosihy  7:11

Szabó 2,5 Mikle 2 Fónad 1,5 Zsidek 1 - Száraz 4,5 Jozefík 4 Cséplo 2,5

28.9.2017   18:00   DAC Moča A - BAK Búč A  7:11

Horváth 4 Tucsok 1 Lajos 1 Bábi 1 - Potfay 3,5 Vasas 3,5 Csenger 2,5 Bircsák 1,5 

30.9.2017   17:00   SPŠ Komárno A - Pokrok Komárno B  11:7

Jankovics 4 Berkes 3 Ibolya 2 Beke 2 - Urban 3,5 Fercsik 1,5 Molnár 1,5 Bugár 0,5

1.kolo

23.9.2017   17:00  SPŠ Komárno A - DAC Moča B  13:5

Jankovics 4,5 Ibolya 3,5 Beke 3,5 Vajda 1,5 - Tóth 2 Szabó 2 Tallosi 1

22.9.2017   18:00   Pokrok Komárno B - DAC Moča A 11:7

Kučerovský 4,5 Urban 3,5 Kurthy 3 - Horváth 3 Lajos 1,5 Bábi 1 Nagy 1 Tucsok 0,5 

22.9.2017   18:00   BAK Búč A - PK Chotín B  13:5

Potfay 3,5 Vasas 3,5 Bircsák 3,5 Csenger 2,5 - Mikle 3 Fónad 1 Macho 1

22.9.2017   18:00   JBK Bátorové Kosihy - PK Chotín A  9:9

Jozefík 4 Száraz 3 Cséplo 2 - Való 3,5 Sánta 2,5 Szikonya 1,5 Vojaček 1,5

22.9.2017   19:00   Univerzita Selyeho - Pokrok Komárno C  7:11

LeCuong 2,5 Deák 2 Hujberné 1,5 Park 1 - Nagy 4,5 Flender 3 Mészarosová 2 Rajko A. 1,5

23.9.2017   15:00   STK Kolárovo A - STK Svätý Peter  16:2

Szalay 4,5 Zifčák 4 Szabó 3,5 Varga 2,5 Balogh 1,5 - Gyarmati V. 2