Choď na obsah Choď na menu
 


6. liga 2018/2019

19. 9. 2018
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Postupující STK Kolárovo A 10 9 0 1 131:49 28
2.   Pokrok Komárno C 10 8 0 2 114:66 26
3.   DAC Moča A 10 8 0 2 116:64 26
4.   PK Chotín B 10 7 1 2 119:61 25
5.   BAK Búč A 10 7 0 3 106:74 24
6.   Pokrok Komárno B 10 5 0 5 88:92 20
7.   PPK Hurbanovo A 10 4 1 5 73:107 19
8.   STK Kolárovo B 10 4 1 5 76:104 19
9.   JBK Bát. Kosihy A 10 3 0 7 90:90 16
10.   Univerzita Selyeho A 10 2 1 7 71:109 15
11.   STK Svätý Peter A 10 0 1 9 50:130 11
12. Sestupující SPŠ Komárno A 10 0 1 9 46:134 11

 

11.kolo

8.12.2018   18:00   PK Chotín B - STK Kolárovo A

8.12.2018   17:00   SPŠ Komárno A - Univerzita Selyeho

5.12.2018   18:00   Pokrok Komárno C - BAK Búč A   9:9

Nagy O. 3,5 Mészarosová 2 Flender 2 Rajko A. 1,5 - Potfay 4,5 Csenger 3,5 Vasas 1

8.12.2018   17:00   STK Svätý Peter - DAC Moča A   6:12

Markovics 3 Kiss 2 Bánsky 1 - Horváth 4,5 bábi 3,5 Lajos 2,5 Tucsok 1,5

7.12.2018   18:30   PPK Hurbanovo A - Pokrok Komárno B  13:5

Juriga 3,5 Veres 3,5 Csere 3 Lukács 3 -  urban 2,5 Kučerovský 2,5

8.12.2018   15:00   STK Kolárovo B -  JBK Bátorové Kosihy

10.kolo

1.12.2018   15:00   STK Kolárovo A - STK Kolárovo B   13:5

Sladký 4,5 Szabó 4,5 Szalay 3,5 Varga 0,5  - Zifćák 1 Múčka 1 Balogh 1 1x wo

30.11.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - PPK Hurbanovo A   12:6

Száraz 4,5 Triendl 4 Cséplo 3,5 - Juriga 2,5 Veres 1,5 Lukács 1 Kovařík 1

30.11.2018   18:00   Pokrok Komárno B - STK Svätý Peter   13:5

Kučerovský 4,5 Poláková 3 Kadlicsek 3 Urban 2,5 - Gyarmati V. 2 Markovics 1,5  Gyarmati R. 1,5

1.12.2018   DAC Moča A - Pokrok Komárno C  7:11

Horváth 3 Bábi 1,5 Lajos 1,5 Tucsok 1 - Nagy O. 3,5 Flender 3 rajko A. 2,5 Mészarosová 2

30.11.2018   BAK Búč A - SPŠ Komárno A   14:4

Potfay 3 Vasas 3 Csenger 3 5x wo - Beke 1,5 Jankovič 1,5 Ibolya 1

30.11.2018   Univerzita Selyeho - PK Chotín B   9:9

LeCuong 3,5 Vankó 3,5 Deák 1,5 Hujberné 0,5 - Szabó 3 Mikle 3 Konč 2 Fónad 1

9.kolo

23.11.2018   18:00   univerzita Selyeho - STK Kolárovo A 3:15

Vankó 1,5 LeCuong 1,5 - Frey 4,5 Sladký 4 Varga 3,5 szabó 2 Szalay 1

24.11.2018   17:00   PK Chotín B - BAK Búč A   10:8

Mikle 3,5 Szabó 3 Konč 2,5 Fónad 1 - Potfay 3,5 Csenger 3,5 Vasas 1

24.11.2018   17:00   SPŠ Komárno A - DAC Moča A   3:15

Berkes 1,5 Beke 0,5 1 x wo - Podolinský 4,5 Bábi 4 Horváth 3 Lajos 3

22.11.2018   18:00   Pokrok Komárno C - Pokrok Komárno B   11:7

Flender 3,5 Mészarosová 3,5 Rajko A. 3 Fercsik 1 - Tóth 3 Poláková 2,5 Polák M. 1,5

24.11.2018   17:00   STK Svätý Peter - JBK Bátorové Kosihy   5:13

Gyarmati R. 1,5 Markovics 1,5 Kelkó 1 Kiss 1 - Cséplo 4,5 Száraz 4,5 Triendl 4

23.11.2018   18:30   PPK Hurbanovo A - STK Kolárovo B   9:9

Juriga 4,5 Csere 2,5 Veres 1,5 Okuliar 0,5 - Múčka 3 Mezei 2 balogh 2 Zifčák 2

8. kolo

17.11.2018   15:00   STK Kolárovo A - PPK Hurbanovo A   16:2

Szabó 4,5 Szalay 4,5 Sladký 4 Frey 3 - Lukács 1,5 Veres 0,5

17.11.2018   15:00   STK Kolárovo B - STk Svätý Peter   11:7

Múčka 4,5 Zifčák 3,5 Balogh 2 Leczkési 1 - Markovics 2,5 Bánsky 2Gyarmati R. 1,5 Gyarmati V. 1

16.11.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - Pokrok Komárno C  8:10

Száraz 4 Cséplo 2 Treindl 2 - Mészarosová 2,5 Flender 2,5 Nagy O. 2,5 Rajko A. 2,5

16.11.2018   18:00   Pokrok Komárno B - SPŠ Komárno A  10:8

Kučerovský 4,5 Urban 2,5 Kadlicsek 2 Poláková 1 - Jankovič 3,5 Beke 3 Berkes 1 Ibolya 0,5

17.11.2018   17:00   DAC Moča A - PK Chotín B   13:5

Podolinský 4,5 Horváth 3,5 Bábi 3,5 Lajos 1,5 - Konč 3 Mikle 1 Fónad 1

16.11.2018   18:00   BAK Búč A - Univerzita Selyeho   10:8

Potfay 3,5 Vasas 3,5 Bircsák 1,5 Bielokosztolszky 1,5 - LeCuong 4 Hujberné 2 Deák 2

7.kolo

9.11.2018   18:00   BAK Búč A - STK Kolárovo A   5:13

Csenger 3,5 Potfay 1,5 - Sladký 4 Varga 3,5 Frey 3,5 Szalay 1 Szabó 1 Felix 0,5

9.11.2018   18:00   Univerzita Selyeho - DAC Moča A   4:14

leCuong 2 Deák 2 - Podolinský 4,5 Horváth 3,5 Lajos 3,5 Bábi 2,5

10.11.2018   18:00   PK Chotín B - Pokrok Komárno B   14:4

Mikle 4,5 Konč 4,5 Fónad 4 Szabó 1 - Tóth 1,5 Poláková 1  Urban 1 Kadlicsek 0,5

11.11.2018   18:00   Pokrok Komárno C - STK Kolárovo B   14:4

Nagy O. 4,5 Mészarosová 3,5 Flender 3,5 Rajko A. 2,5 - Múčka 2 Balogh 1 Zifčák 1

11.11.2018   17:00   SPŠ Komárno A - JBK Bátorové Kosihy   5:13

Berkes 1,5 Vajda 1,5 ibolya 1 Jankovics 1 - Cséplo 4,5 Száraz 4,5 Triendl 4

10.11.2018   18:00   STK Svätý Peter - PPK Hurbanovo 7:11

Markovics 3,5 gyarmati V. 3,5 - Juriga 4 Csere 2,5 Veres 2 Okuliar 1,5 Kovarík 1

6.kolo

27.10.2018   15:00   STK Kolárovo A - STK Svätý Peter   18:00

Sladký 4,5 Szabó 4,5 Szalay 4,5 Varga 4,5

26.10.2018   18:30   PPK Hurbanovo A - Pokrok Komárno C   10:8

Juriga 4,5 veres 2,5 Csere 1,5 Kovarik 1 Okuliar 0,5 - Flender 3 Nagy O. 3 Mészarosová 2

27.10.2018   15:00   STK Kolárovo B - SPŠ Komárno A   13:5

Balogh 4,5  Múčka 3,5 Mezei 3,5 Zifčák 3,5 - Jankovič 3,5 Beke 0,5 berkes 0,5 Ibolya 0,5

26.10.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - PK Chotín B 8:10

Triendl 3 Száraz 2,5 Cséplo 2,5 - Konč 3,5 Mikle 3,5 Szabó 2 Fónad 1

26.10.2018   18:00   Pokrok Komárno B - Univerzita Selyho   15:3

Kučerovský 4 Urban 4 kadlicsek 3,5 Poláková 2,5 1x wo - Hujberné 1,5 LeCuong 1,5

27.10.2018   DAC Moča A - BAK Búč A 12:6

Podolinský 4,5 Horváth 3,5 Lajos 2,5 Bábi 1,5 - Csenger 2 Potfay 2 Vasas 2

 

5. kolo

20.10.2018   17:00   DAC Moča A - STK Kolárovo A   12:6

Horváth 3,5 Lajos 3 Bábi 3 Podolinský 2,5 - Sladký 3,5 Varga 1,5 Szalay 1

19.10.2018   18:00   BAK Búč A - Pokrok Komárno B  12:6

Vasas 3,5 Csenger 3,5 Bircskák 3,5 Bielokosztolszký 1,5 - Urban 3 Poláková 2 Polák 1

19.10.2018   18:00   Univerzita Selyeho - JBK Bátorové Kosihy  11:7

LeCuong 3,5 Vankó 2,5 Deák 2,5 Hujberné 2,5 - Cséplo 3 Száraz 2 Triendl 2

20.10.2018   18:00   PK Chotín B - STK Kolárovo B   18:00

Fónad 4,5 Szabó 4,5 Mikle 4,5 Konč 4,5

20.10.2018   17:00   SPŠ Komárno A - PPK Hurbanovo A  8:10

Jankovič 3,5 Ibolya 2,5 Berkes 2 - Juriga 4,5 Veres 2,5 Csere 1 Okuliar 1 Kovařik 1

19.10.2018   18:00   Pokrok Komárno C - STK Svätý Peter   16:2

Nagy O. 4,5 Rajko A. 4,5 Mészarosová 4 Nagy T. 3 - Holcsik 1,5 Bánsky 0,5

4,kolo

13.10.2018   15:00   STK Kolárovo A - Pokrok Komárno C  14:4

Sladký 4 Frey 4 Szabó 2,5 Varga 2  Szalay 1,5 - Nagy O. 2 Flender 1,5 Mészarosová 0,5

13.10.2018   17:00   STK Svätý Peter - SPŠ Komárno A   9:9

Markovics 3,5 Gyarmati v. 3 Bánsky 2 Gyarmati R. 0,5 - Beke 3,5 Berkes 3,5 Jankovič 1 Ibolya 1

12.10.2018   18:30   PPK Hurbanovo A - PK Chotín B   3:15

Csere 2 Veres 1 - Mikle 4,5 Konč 4,5 Szabó 3,5 Fónad 2,5

13.10.2018   15:00   STK Kolárovo B - Univerzita Selyeho   10:8

Mezei 3,5 Múčka 2,5 Zifčák 2,5 Ižák 1,5 - LeCuong 4 Deák 3 Hujberné 1

12.10.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - BAK Búč A   8:10

Triendl 3 Cséplo 3 Száraz 2 - Csenger 3,5 Potfay 2,5 Vasas 2,5 Bircsák 1,5

12.10.2018   18:00   Pokrok Komárno B - DAC Moča A   2:16

Poláková 1 Tóth 1 - Podolinský 4,5 Lajos 4,5 Horváth 3,5 Bábi 3,5

3.kolo

5.10.2018   18:00   Pokrok Komárno B - STK Kolárovo A  7:11

Kadlicsek 4,5 Kučerovský 1,5 Urban 1 - Frey 3,5 Sladký 3 Varga 2,5 Szabó 2

6.10.2018   17:00   DAC Moča A - JBK Bátorové Kosihy   10:8

Podolinský 4,5 Horváth 1,5 Bábi 2,5 Lajos 1,5 - Triendl 3 Cséplo 3 Száraz 2

5.10.2018   18:00   BAK Búč A - STK Kolárovo B   14:4

Potfay 4,5 Csenger 4,5  Vasas 3,5 Bircsák 1,5 - Balogh 2 Múčka 1 Zifćák 1

5.10.2018   18:00   Univerzita Selyeho - PPK Hurbanovo   6:12

Vankó 3,5 LeCuong 2,5 - Juriga 3,5 Veres 2,5 Csere 2 Lukács 2 Kovařík 1 1x wo

6.10.2018   17:00   PK Chotín B - STK Svätý Peter   15:3

Mikle 4,5 Konč 4,5 Fónad 3 Szabó 3  - Bánsky 1,5  Kiss 1 Kelkó 0,5

6.10.2018   17:00   SPŠ Komárno A - Pokrok Komárno C   0:18

Mészarosová 4,5 Nagy O. 4,5 Flender 4,5 Rajko A. 4,5

2. kolo

29.9.2018   15:00   STK Kolárovo A - SPŠ Komárno A   15:3

Frey 4,5 Varga 4,5 Szabó 4 Furi 2 - Jankovič 1,5 Beke 1 Ibolya 0,5

28.9.2018   18:00   Pokrok Komárno C - PK Chotín B   12:6

Flender 4,5 Mészarosová 3,5 Nagy O. 2,5 Rajko A. 1,5 - Konč 3 Szabó 2 Mikle 1

29.9.2018   17:00   STK Svätý Peter - Univerzita Selyeho    7:11

Markovics 3 Gyarmati V. 2 Gyarmati R 1 1x wo - LeCuong 4,5 Vankó 2,5 Deák 2,5 Hujberné 1,5

18.9.2018   18:30   PPK Hurbanovo A - BAK Búč A   4:14

Csere 2 Veres 1 Okuliar 1 - Csenger 4,5 Vasas 4,5 Potfay 3,5 Bircsák 1,5 

29.9.2018   15:00   STK Kolárovo B - DAC Moča A  13:5

Múčka 3,5 Balogh 3,5 Mezei 3,5 ižák 2,5 - Horváth 4 Tóth 1

28.9.2018   18:00   JBK Bátorové Kosihy - Pokrok Komárno B  5:13

Cséplo 3 Száraz 2 - Kadlicsek 3,5 Urban 2,5 Poláková 1 Polák 1 5x wo

1.kolo

21.9.2018  18:00   JBK Bátorové Kosihy - STK Kolárovo A  8:10

Cséplo 4,5 Száraz 3,5 - Frey 3,5 Felix 2,5 Szalay 2,5 Varga 2 Sladký 0,5

21.9.2018   18:00   Pokrok Komárno B - STK Kolárovo B  11:7

Kučerovský 4,5 Urban 3,5 Poláková 3 - Ižák 2 Balogh 2 Múčka 1,5 Mezei 1,5 

22.9.2018   17:00   DAC Moča A - PPK Hurbanovo A  12:6

Podolinský 4,5 Horváth 4,5 Bábi 2 Lajos 1 - Juriga 2,5 Csere 2 Veres 1,5

21.9.2018   18:00   BAK Búč A - STK Svätý Peter  13:5

Potfay 4,5 Vasas 4 Csenger 3,5 Bircsák 1 - Bánsky 2 Markovics 1,5 Gyarmati R. 1,5

21.9.2018   18:00   Univerzita Selyeho - Pokrok Komárno C  8:10

LeCuong 3,5 Vankó 2,5 Deák 1,5  Hujberné 0,5 - Mészarosová 3 Flender 3 Nagy O. 3 Rajko A. 1

22.9.2018   18:00   PK Chotín B - SPŠ Komárno A   17:1

Szabó 4,5  Konč 4,5 Mikle 4,5 Fónad 3,5 - Beke 1