Choď na obsah Choď na menu
 


MO Komárno 2013/2014

 

  Družstvo Z V R P K Skóre B
1 Pokrok Komárno B 16 16 0 0 0 225 30 64
2 Bátorové Kosihy 16 13 0 3 0 186 102 55
3 SPŠ Komárno A 16 10 2 4 0 178 110 48
4 Selye Univerzita 16 7 3 6 0 134 154 40
5 Chotín 16 7 0 9 0 125 163 37
6 Kolárovo B 16 6 2 8 0 134 154 36
7 STK Moča 16 5 0 11 0 119 167 31
8 Pokrok Komárno C 16 2 3 11 0 113 175 25
9

SPŠ Komárno B

16 1 0 15 0 39 239 19

 

 Prosím nahlasovať výsledok po stretnutí Ing. kadlicsekovi Zoltánovi formou sms 0908 136 659 a následne poslať zápis o stretnutí na mail Ing. Nagyovi Otovi !!!!

Výsledky sú uverňované aj v novinách Delta.

 

 Ak viete spravte dáku fotku zo zápasu a pošli te mi ju do mailu, budem dáku posielať stale s tabuľkou na uverejnenie.

 

18.kolo

1.3.2014 16:00 STK Moca A  - Pokrok C  11:7

Tucsok 3,5 Lajos 2,5 Banai T. Pál 2,5 Danázs 2,5 - Rajko Z. 4 Kovács 3
28.2.2014 18:00 Pokrok B  - SPŠ Komárno A  16:2

Turner 4,5 Urban 4,5 Valo 3,5 Kučerovský 3,5 - Bitter 1 Berkes 1
28.2.2014 18:00 Bát. Kosihy A  - SPŠ Komárno B  17:1

Száraz 4,5 Cséplo Sz. 4,5 Cséplo Bence 4 Jozefík D. 2 Jóba 2 - Sárkozi 0,5 Szabó 0,5
1.3.2014 15:00 Kolárovo B  - Selye A 9:9

Balázs T. 3,5 Izsák 2 Balogh 1,5 Furi 1Rajtár 1 - Sánta 4,5 Molnár 2 ParkSan 2 Stefan 0,5

 

17.kolo

22.2.2014 17:00 SPŠ Komárno B  - Kolárovo B  0:18

Balázs 4,5 Izsák 4,5 Rajtár 4,5 Balogh 4,5
22.2.2014 17:00 SPŠ Komárno A -  Bát. Kosihy A   8:10

Bitter 1,5 Ibolya 1,5  5x wo - Jozefík D 4 Cséplo 3 Száraz 3
21.2.2014 18:00 Pokrok C  - Pokrok B  3:15

Rajko Z. 0,5 Kadlicsek 0,5  2x wo - Való 4,5 Tóth 4 Fercsik 3,5 Turner 3

22.2.2014 16:00 Chotín A  - STK Moca A  12:6

Vojaček 4,5 Szikonya 3,5 Ember 2,5 Pém 1,5 - Tucsok 3 Banai T. István. 2 Banai T. P.ál 1

16.kolo

14.2.2014 18:00 Pokrok B  - Chotín A  18:0

Kučerovsky 4,5 Urban 4,5 Való 4,5 Fercsik 4,5
14.2.2014 18:00 Bát. Kosihy A -  Pokrok C  8:10

Száraz 3,5 Cséplo S. 3,5 Cséplo Bence 1- Rajko Z. 4,5 Szelid 2 Košík 2 Rajko A. 1,5
15.2.2014 15:00 Kolárovo B  - SPŠ Komárno A  9:9

Balogh 3,5 Balázs 2,5 izsák 2 Furi 1 - Bitter 4,5 Ibolya 3,5 Berkes 1
15.2.2014 16:00 Selye A  - SPŠ Komárno B  16:2

Sánta 4,5 Stefán 4,5 Molnár 3,5 Park 3,5 - Horváth 1 Szabó 1

15.kolo

8.2.2014 16:00 Selye A  - SPŠ Komárno A  4:14

Sánta 4 - Nagy 3,5 Berkes 3,5 Bitter 3,5 Ibolya 3,5
7.2.2014 18:00 Pokrok C  - Kolárovo B 7:11

Rajko Z. 4 Szelid 2 Košík 1 - Ižák 3,5 Rajtár 2,5 Balogh 2,5 Furi 2,5
8.2.2014 16:00 Chotín A  - Bát. Kosihy A  6:12

Szikonya 2 Macho 1,5 Vojaček 1,5 - Jozefík D 4,5 Cséplo 4 varga 3,5
8.2.2014 16:00 STK Moca  A -  Pokrok B  1:17

Banai T.Pál 1 - Kučerovský 4,5 Urban 4,5 Tóth 4,5 Fercsik 3,5

 

14.kolo

31.1.2014 18:00 Bát. Kosihy A - STK Moca A  11:7

Száraz 4,5 Jozefík 4,5 Cséplo 2 - Tucsok 2 Banai T. P. 2,5 Danázs 1,5 Nagy 1
1.2.2014 15:00 Kolárovo B  - Chotín A  13:5

Baláž 4,5 Balogh 4,5 Ižák 2 Furi 1 Džupon 1 - Macho 2,5 Vojaček 1,5 Szikonya 1
1.2.2014 16:00 Selye A  - Pokrok C 9:9

Sánta 3,5Molnár 2,5 Park 2 Stefán 1 - Rajko Z. 4,5 Kovács 3 Košík 1 Rajko A. 0,5
1.2.2014 17:00 SPŠ Komárno B  - SPŠ Komárno A 2:16

Szabó 0,5 Horváth 0,5 Mátyus 0.5 Fahrer 0,5 - Ibolya 4 Bitter 4 Berkes 4 Nagy 4


13.kolo

24.1.2014 18:00 Pokrok C -  SPŠ Komárno B 11:7

Kovács 4,5 Szelid 3,5 Kántor 2 Rajko A. 0,5 Rajko Z. 0,5 -Horváth 3 Sarkozi 2 Mátyus 1 Szabó 1
25.1.2014 16:00 Chotín A -  Selye A  7:11

Ember 3 Vojaček 2 Macho 1Szikonya 1 - Sánta 4,5 Molnár 3,5 Park Sun 2,5 Boncsek 0,5
25.1.2014 16:00 STK Moca A -  Kolárovo B  13:5

Tucsok 4,5 Banai Tóth I. 3,5 Danázs 3,5 Banai tóth P. 1,5 - Balogh 2 Furi 2 Džupon 1
24.1.2014 18:00 Pokrok B  - Bát. Kosihy A  14:4

Kučerovský 3,5 Turner 2 Urban 2 való 1,5  5x w.o. - Jozefík D. 3 Száraz 1

12.kolo

18.1.2014 15:00 Kolárovo B  - Pokrok B  1:17

Balázs 1 - Urban 4,5 Turner 4,5 Kučerovský 4,5 Való 3,5
18.1.2014 16:00 Selye A  - STK Moca A  10:8

Sánta 4,5 Molnár 3,5 Park Sankung 1 Boncsek 1 - Banai T. I. 3 Tucsok 2,5 Nagy 1 Danázs 1 Banai T.P 0,5
18.1.2014 17:00 SPŠ Komárno B -  Chotín A 1:17

Szabó 1 - Szikonya 4,5 Macho 4,5 Ember 4,5 Vojaček 3,5
18.1.2014 17:00 SPŠ Komárno A  - Pokrok C 9:9

 Ibolya 2,5 Bitter 2,5 Nagy 2,5 Berkes 1,5 - Rajko Z. 4 Kadlicsek 4 Kovács 1

11.kolo

11.1.2014 16:00 Chotín A  - SPŠ Komárno A  4:14

Macho 2 Ember 1 Szikonya 1 - Ibolya 4,5 Bitter 4,5 Berkes 3,5 Nagy 1,5
11.1.2014 16:00 STK Moca A -  SPŠ Komárno B  16:2

Banai Tóth P. 4,5 Danázs 4,5 Banai Tóth I. 3,5 Tucsok 2,5 Nagy 1 - Szabó P. 2
10.1.2014 18:00 Pokrok B  - Selye Univerzita  A 18:0

Kučerovský 4,5 Urban 4,5 Való 4,5 Turner 4,5
10.1.2014 18:00 Bát. Kosihy A -  Kolárovo B 12:6

Száraz 4,5 Jozefík D. 2,5 Cséplo 2,5 Varga 2,5 - Balázs T. 3 Rajtár 2 Balogh 1

10.kolo

13.12.2013 18:00 Bát. Kosihy A -  Selye A 16:2

Száraz 3,5 Cséplo 3,5 Jozefík D. 3 Varga 1   w.o 5x - Zakály 1 Molnár 1
14.12.2013 17:00 SPŠ Komárno B  - Pokrok B  5:13

5x w.o. - Tóth 4,5 Való 4,5 Fercsik 4
14.12.2013 17:00 SPŠ Komárno A  - STK Moca A  14:4

Ibolya 4,5 Bitter 3,5 Berkes 3,5 Nagy 2,5 - Tucsok 2 Banai T. István 2

13.12.2013 18:00 Pokrok C  - Chotín A  6:12

Szelid 2 Kovács 2 Košík 2 - Szikonya 4,5 Vojaček 3,5 Ember 2,5 Pém 1 Macho 0,5

9.kolo

6.12.2013 18:00 Pokrok C  - STK Moca A  8:10

Kadlicsek 4 Szelid 2 Kovács 2 - Tucsok 3,5 Danázs 2,5 Boros 2,5 Banai T. Pál 1,5
7.12.2013 17:00 SPŠ Komárno A  - Pokrok B  2:16

Bitter 1,5 Ibolya 0,5 - Urban 4,5 Turner 4 Kučerovský 4 Fercsik 3,5
7.12.2013 17:00 SPŠ Komárno B -  Bát. Kosihy A 4:14

Mátyus 1 Sarkozi 1 Szabó 1 Horváth 1 - Varga 4,5 Jozefík 4,5 Csepló 4,5  Jóba 0,5
7.12.2013 16:00 Selye Univerzita A  - Kolárovo B  11:7

Zakály 4,5 Sánta 3 Molnár 2,5 Boncsek 1 - Furi 2,5 Rajtár 2 Balogh 1,5 Ižák 1

 

8.kolo

30.11.2013 15:00 Kolárovo B  - SPŠ Komárno B 14:4

Ižák 4,5 Furi 4 Rajtár 3,5 Balog 2 - Sarkozy 1Szabó 1,5 Horváth 1,5
29.11.2013 18:00 Bát. Kosihy A  - SPŠ Komárno A 12:6

Jozefík D 4,5 Száraz 4,5 Cséplo 2,5 Varga 0,5 - Bitter 2 Ibolya 2 Berkes 1 Kányai 1
29.11.2013 18:00 Pokrok B  - Pokrok C 16:2

Kučerovský 4,5 Való 3,5 Turner 3,5 Fercsik 2,5 Tóth 2  - 2x wo
30.11.2013 16:00 STK Moca A  - Chotín A 3:15

Tucsok 3 - Vojaček 4,5 Macho 3,5 Szikonya 3,5 Ember 3,5

7.kolo

23.11.2013 16:00 Chotín A  - Pokrok B  1:17

Ember 1 - Fercsik 4,5 Való 4,5 Turner 4,5 Kučerovský 3,5
22.11.2013 18:00 Pokrok C -  Bát. Kosihy A  7:11

Rajko Z. 2,5 Košík 2 rajko A. 1,5 Szelid 1 - Jozefík D 4,5 Cséplo 4 Varga 2,5
23.11.2013 17:00 SPŠ Komárno A -  Kolárovo B 14:4

Bitter 4,5 Ibolya 4,5 Nagy 3,5 Berkes 1,5 - Furi 2 Balogh 1 Rajtár 1

23.11.2013 17:00 SPŠ Komárno B  - Selye A 4:14

Mátyus 2 Szabó 1,5 Horváth 0,5 - Zakály 4,5 Molnár 3,5 Park 4 Stefan 2

6.kolo

16.11.2013 17:00 SPŠ Komárno A -  Selye  Univerzita A  12:6

Berkes 3,5 Ibolya 3 Bitter 3 nagy 2,5 - Zakály 4,5 Boncsek 1 Molnár 0,5
16.11.2013 15:00 Kolárovo B  - Pokrok C 14:4

Ižák 3,5 Rajtár 3,5 Szabó 3,5 Balogh 3,5 - Rajko Z. 4
15.11.2013 18:00 Bát. Kosihy A -  Chotín A 18:0

Száraz 4,5 Jozefík V. 4,5 Varga 4,5 Jozefík D 3 Cséplo 1,5
15.11.2013 18:00 Pokrok B  - STK Moca A 17:1

Kučerovský 4,5 Urban 4,5 Turner 4,5 Való 3,5 - Tucsok 1

5.kolo

 9.11.2013 16:00 STK Moca A  - Bát. Kosihy A  5:13

Tucsok 1,5 banai Tóth I.  1,5 Banai Tóth P 1 Boros 1 - Jozefík D. 4,5 Hozefík V 4,5  Száraz 4
 9.11.2013 16:00 Chotín A  - Kolárovo B 10:8

Vojaček 3 Pém 2,5 Szikonya 2,5 Macho 2 - Balogh 3,5 Izsák 2,5 Rajtar 1 Džupan 1
 8.11.2013 18:00 Pokrok C  - Selye A  9:9

Szelid 3 Kovács 2,5 Kadlicsek 2 Košík 1,5 - Zakály 4,5 Boncsek 2 Park SangKung 1,5 Stefan 1
 9.11.2013 17:00 SPŠ Komárno A -  SPŠ Komárno B  16:2

Ibolya 4 Berkes 4 Bitter 4 Nagy 4 - Fahrer 0,5 Mátyus 0,5 Szabó 0,5 Horváth 0,5

4.kolo

26.10.2013 17:00 SPŠ Komárno B  - Pokrok C 11:7

Szabó 4,5 Mátyus 2,5 Nagy 2,5 Fahrer 1,5 - Košík 3 Kovács 2 Szelid 2
26.10.2013 16:00 Selye A  - Chotín A 12:6

Sánta 4,5 Zakály 4 Molnár 3 Stefán 0,5 - Vojáček 2,5 Szikonya 1,5 Ember 1 Pém 1
26.10.2013 15:00 Kolárovo B -  STK Moca A  10:8

Rajtár 4 Furi 3  Balogh 3 - Tucsok 3,5 Banai T. I. 1,5 Boros 1 Banai T.P. 1 Lajos 0,5 Danázs 0,5
25.10.2013 18:00 Bát. Kosihy A -  Pokrok B 4:14

Száraz 1,5 Cséplo 1,5 Varga 1 - Kučerovský 4,5 Urban 4 Fercsik 4 Való 1,5

3.kolo

18.10.2013 18:00 Pokrok B -  Kolárovo B 18:0

Nagy 4,5 Urban 4,5 Való 4,5 Turner 4,5
19.10.2013 16:00 STK Moca A -  Selye A   8:10

Tucsok 2,5 Danázs 2,5 Nagy 2 Boros 1- Zakály 4,5 Molnár 4,5 Boncsek 1
19.10.2013 16:00 Chotín A  - SPŠ Komárno B 17:1

Szikonya 4,5 Macho 4,5 Vojaček 4,5 Ember 3,5 - Fahrer 1
18.10.2013 18:00 Pokrok C  - SPŠ Komárno A  8:10

Kadlicsek 4,5 Rajko Z. 3,5 - Berkes 3 Bitter 2,5 Ibolya 2,5 Nagy 2

2.kolo

12.10.2013 17:00 SPŠ Komárno A  - Chotín A   17:1

Ibolya 4,5 Berkes 4,5 Nagy 4,5 Bitter 3,5 - Vojaček 1
12.10.2013 17:00 SPŠ Komárno B -  STK Moča A  3:15

Fahrer 2 Szabó 1 - Tucsok 4,5 Nagy 4,5 Banai T. Pál 3,5  Boros 2,5
12.10.2013 16:00 Selye A  - Pokrok B  4:14

Zakály 3,5 Molnár 0,5 - Való 4 Urban 3,5 Fercsik 3,5 Turner 3
12.10.2013 15:00 Kolárovo B -  Bát. Kosihy A  5:13

Džupon 1, Furi 2 Balog 1Rajtár 1 - Jozefík D 4,5 Jozefík B 4,5 Varga 3,5 Jóba 0,5

1.kolo

4.10.2013 18:00 Bát. Kosihy A - Selye A  11:7

Száraz 4 Jozefík D. 4,5 Varga 2,5 - Zakály 2,5 Molnár 2,5 Boncsek 1 Park Sun 1
4.10.2013 18:00 Pokrok B  - SPŠ Komárno B  18:0

Urban, Tóth, Való, Turner 4,5
5.10.2013 16:00 STK Moca A -  SPŠ Komárno A 3:15

Banai T.Pál 1,5 Nagy 1 Tucsok 0,5 - Bitter 4,5 Ibolya 4,5 Berkes 4 Nagy 2
5.10.2013 16:00 Chotín A  - Pokrok C  12:6

Szikonya T. 2,5 Macho 3,5 Vojaček 3,5 Ember 2,5 - Rajko Z. 4 Košík 2