Choď na obsah Choď na menu
 


MO KN 2016/2017

16. 9. 2016

Nadstavba 1-8

 

    Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   Pokrok Komármo B 22 22 0 0 93:33 66
2.   STK Kolárovo A 22 20 0 2 89:37 62
3.   PK Chotín A 22 18 0 4 75:51 58
4.   Pokrok Komárno C 22 13 0 9 57:69 48
5.   STK Kolárovo B 22 12 0 10 47:79 46
6.   Univerzita Selyeho A 22 11 1 10 49:77 45
7.   SPŠ Komárno A 22 11 1 10 49:77 45
8.   BAK Búč A 22 10 0 12 45:81 42

 

9-16

    Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   DAC Moča A 22 14 1 7 98:28 51
2.   PK Chotín B 22 11 1 10 96:30 45
3.   STK Svätý Peter A 22 10 1 11 72:54 43
4.   DAC Moča B 22 8 0 14 65:61 38
5.   SPŠ Komárno B 22 6 2 14 76:50 36
6.   PK Zem. Olča A 22 4 1 17 68:58 31
7.   BAK Búč B 22 2 0 20 29:97 26
8.   Lipové A 22 0 0 22 0:126 22

7. kolo 1-8

10.3.2017   18:00   Pokrok Komárno C - Pokrok Komárno B 10:8

Mészarosová 2 Flender 2 rajko A. 2 Molnár 2 - Sánta 3,5 Tóth 2,5 Fercsik 2,5 Szelid 1,5

11.3.2017   17:00   SPŠ Komárno A - STK Kolárovo A   5:13

Horváth 3,5 Borovica 1,5 - Sladký 4,5 Frey 3 Varga 3 Szabó 1,5 Zifcsák 1

11.3.2017   17:00   PK Chotín A - STK Kolárovo B   11:7

Macho 3,5 Szikonya 2,5 Vojaček 2,5 Való 2,5 - Szalay 3 Balogh 2 Balázs 1 Ižák 1

10.3.2017   18:00   BAK Búč A - Univerzita Selyeho  11:7

Potfay 4 Csenger 3 Vasas 2,5 Bircsák 1,5  - LeCuong 3,5 Hujberné 2,5 Deák 1

9-16

11.3.2017   17:00   PK Zemianska Olča - PK Chotín B    7:11

Sajkovics 3 Ledeczky 2 Gorozdi 1 Válek 1-Mikle 4,5 Szabó 3,5 Fónad 1,5 Zsidek 1,5

10.3.2017   18:00   BAK Búč B - DAC Moča A   0:18

Tucsok 4,5 Nagy 4,5 Bábi 4 Banai T.P. 2,5 Banai T.I 2,5

11.3.2017   17:00   Lipové - DAC Moča B 0:18

11.3.2017   17:00   STK Svätý Peter - SPŠ Komárno B   9:9

Markovics 3,5 gyarmati R. 3,5 Bánsky 1 Kelkó 1 - Jankovics 4 Beke 2,5 Vajda 1,5 Nagy 1

6.kolo 1-8

3.3.2017   18:00   BAK Búč A - Pokrok Komárno B 6:12

Potfay 2,5 Csenger 2,5 Vasas 1 - Petráš 4,5 Urban 3 Sánta 2,5 Kučerovký 2

4.3.2017   17:00   PK Chotín A - Univerzita Selyeho  14:4

Való 4,5 Szikonya 4,5 Vojaček 3,5 Ember 1,5 - LeCuong 2 Hujberné 1Deák 1

4.3.2017   15:00   STK Kolárovo B - SPŠ Komárno A  8:10

Balogh 2,5 Zifčák 2,5 Sefcsik 2 Ižák 1 - Podolinský 4,5 Horváth 3 Borovica 1,5 Ibolya 1

4.3.2017   15:00   STK Kolárovo A - Pokrok Komárno C 16:2

Felix 4,5 Sladký 4,5 Szabó  4 Zifcsák 2 Múčka 0,5 Frey 0,5 - Mészarosová 1 Molnár 1

9-16

4.3.2017   18:00   PK Chotín B - STK Svätý Peter 13:5

Mikle 4,5 Szabó 4,5 Fónad 2,5 pém 1 -  Bánsky 2 Markovics 2 Gyarmati R. 1

4.3.2017   16:00   Lipové  - SPŠ Komárno B  0:18

4.3.2017   17:00   DAC Moča B - BAK Búč B 14:4

Szabó 4,5 Tóth 4,5 Viderman 3 Zsidek 2 - Papp 2,5 Kerekes 1,5

4.3.2017   17:00   DAC Moča A - PK Zemianska Olča  12:6

Banai T.I. 4,5 Tucsok 3,5 Banai T.P. 2,5 Nagy 1,5 - Bodnár 3 Válek 2 sajkovics 1

 

5.kolo 1-8

25.2.2017   15:00   STK Kolárovo A - Pokrok Komárno B 8:10

Felix 3 Sladký 3 Frey 2 - Sánta 3,5 Turner 3,5 Urban 1,5 Kučerovský 1,5

24.2.2017   18:00   Pokrok Komárno C - STK Kolárovo B  12:6

Rajko Z. 4,5 Mészarosová 2,5 Flender 2,5 Rajko A. 2,5 -Zifčák 3 Balogh 2 Szalay 2

24.2.2017   19:00   Univerzita Selyeho - SPŠ Komárno A  9:9

Deák 2,5 Hujberné 2,5 LeCuong 2,5 Park 1,5 - Podolinský 4 Borovica 4 Horváth 1

24.2.2017   18:00   BAK Búč A - PK Chotín A 8:10

Potfay 3 Vasas 2,5 Bircsák 1,5 Csenger 1 - Való 4,5 Szikonya 3,5 Vojaček 2

9-16

25.2.2017   17:00   PK Chotín B - DAC Moča A 9:9

Mikle 4 Szabó 3,5 Fónad 1,5 - Banai T.I. 3 Bábi 2 Nagy 1,5 Lajos 1,5 Banai T.P. 1

25.2.2017   17:00   PK Zemianska Olča - DAC Moča B 8:10

Gorozdi 2,5 Sajkoics 1,5 Válek 1,5 Bodnár 1,5 Šeban 1 - Zsidek 4 Tóth 3 Viderman 2 Szabó 1

24.2.2017   18:00   BAK Búč B - SPŠ Komárno B  1:17

Kerekes 1 - Nagy 4,5 Jankovics 4,5 Beke 4,5 Vajda 3,5

25.2.2017   16:00   Lipové - STK Svätý Peter 0:18

Gyarmati R. 4,5 Markovics 4,5 Bánsky 4,5 Kelkó 4,5

4.kolo

1-8

17.2.2017   18:00   Pokrok Komárno B - PK Chotín A  11:7

Nagy O. 3 Turner 3 Kučerovský 3 Urban 2 - Való 2,5 Szikonya 2,5 Ember 1,5 Vojaček 0,5

18.2.2017   17:00   SPŠ Komárno A - BAK Búč A 11:7

Podolinský 4,5 Horváth 2,5 Ibolya 2,5 Borovica 1,5 - Csenger 3 Potfay 3 Bircsák 1

17.2.2017   18:00   Pokrok Komárno C - Univerzita Selyeho  7:11

Rajko A. 3 Flender 2,5 Mészarosová 1,5-Hujberné 3,5 LeCuong 3,5 Deák 3 Molnár1

18.2.2017   15:00   STK Kolárovo B - STK Kolárovo A 5:13

Szalay 2,5 Sefcsik 1,5 Zifćák 1 - Felix 4,5 Szabó 4 Sladký 2 Varga 2 Zifcsák 0,5

9-16

18.2.2017   16:00   Lipové -PK Chotín B   0:18

Fónad 4,5 Mikle 4,5 Szabó 4,5 Zsidek 4,5

17.2.2017   18:00   BAK Búč - STK Svätý Peter 5:13

Papp 3 Kerekes 1 Bielokosztolszky 1 - Gyarmati R. 4,5 Bukovszky 3,5  Bánsky 3,5 Kelkó 1

18.2.2017   17:00   SPŠ Komárno B - PK Zemianska Olća  9:9

Jankovics 3,5 Beke 2,5 Vajda 1,5 Nagy 1,5 - Bodnár 4 Válek 3 Sajkovics 1 Gorozdi 1

18.2.2017   17:00   DAC Moča B - DAC Moča A  3:15

Tóth 1,5 Viderman 1 Szabó 0,5 - Bábi 4,5 Banai T.I. 4 Nagy 3,5 Banai T.P. 3

3.kolo

1-8

10.2.2017   18:00   Pokrok Komárno B - STK Kolárovo B   17:1

Sánta 4,5 Kučerovský 4,5 Petráš 4,5 Urban 3,5 - Szalay 1

10.2.2017   19:00   Univerzita Selyeho - STK Kolárovo A 7:11

LeCuong 3,5 Hujberné 2,5 Deák 1 - Szabó 3,5 Zifcsák 3,5 Varga 2 Mezei 2

10.2.2017   18:00   Pokrok Komárno C - BAK Búč A  14:4

Mészarosová 4,5 Rajko A. 4,5 Flender 3,5 Bolemant 1,5 - Vasas 3 Bircsák 1 Bugány 1

11.2.2017   17:00   SPŠ Komárno A - PK Chotín A  4:14

Podolinský 3 Berkes 1 - Szikonya 4,5 Vojaček 3,5 Való 3,5 Macho 2,5

9-16

11.2.2017   17:00   DAC Moča B  - PK Chotín B  4:14

Viderman 2 Tóth 2 - Mikle 4,5 Szabó 3,5 Zsidek 2,5 Fónad 2,5 Mokos 1

11.2.2017   17:00   DAC Moča A - SPŠ Komárno B  13:5

Banai T.I. 4,5 Bábi 4 Nagy 3 Banai T.P. 1,5  - Beke 2 Nagy 1,5 Jankovics 1,5

11.2.2017   17:00   STK Svätý Peter - PK Zemianska Olča   15:3

Bánsky 4,5 Gyarmati R. 4,5 Markovics 4,5 Kelkó 1 Holcsik 0,5 - Sajkovics 1 Gorozdi 1 Válek 1

10-2.2017   18:00   BAK Búč B - Lipové 18:0

Bielokosztolszky 4,5 Kerekes 4,5 Atlasz 4,5 Karkó 4,5

2.kolo

1-8

4.2.2017   17:00   SPŠ Komárno A - Pokrok Komárno B  2:16

Podolinský 2 - Sánta 4,5 Kučerovský 4,5 Turner 3,5 Nagy o. 3,5

4.2.2017   17:00   PK Chotín A - Pokrok Komárno C  14:4

Szikonya 4 Való 3,5 Vojaček 3,5 Macho 2,5 Ember 0,5 - Mészarosová 2 Molnár 1 Rajko A. 1

4.2.2017   18:00   BAK Búč A - Kolárovo A 3:15

Vasas 2 Bircsák 1 - Felix 4,5 Zifcsák 4 Sladký 3,5 Varga 2,5 Múčka 0,5

4.2.2017   15:00   STK Kolárovo B - Univerzita Selyeho  8:10

Sefcsík 2,5 Szalay 2,5 Ižák 2 Balogh 1 - LeCuong 4,5 Hujberné 2,5 Deák 2 Boncsek 1

9-16

4.2.2017   17:00   PK Chotín B - BAK Búč B  18:0

Zsidek 4,5 Fónad 4,5 Mikle 4,5 Szabó 4,5

4.2.2017   16:00   Lipové  - PK Zemianska Olča - Preložené 12.2.2017

4.2.2017   17:00   DAC Moča A - STK Svätý Peter  13:5

Tucsok 4,5 Banai T.I. 4,5 Bábi 2,5 Banai T.P. 1,5 - Bánsky 2 Kelkó 2 Gyarmati R. 1

4.2.2017   17:00   SPŠ Komárno B - DAC Moča B   13:5

Jankovič 4,5 Beke 3,5 Vajda 2,5 Nagy 1,5 Sárkozi 1 - Židek 2 Tóth 2 Vidermann 1

 

1. kolo

27.1.2017   19:00   Univerzita Selyeho - Pokrok Komárno B  1:17

LeCuong 1 - Turner 4,5 Petráš 4,5 Urban 4,5 Nagy 3,5

28.1.2017   15:00   STK Kolárovo B - BAK Búč A  12:6

Szalay 3,5 Sefcsík 3,5 Zifčák 3 Balogh 1 Izsák 1 - Potfay 4,5 Vasas 1,5

28.1.2017   15:00   STK Kolárnovo A - PK Chotín A  13:5

Sladký 4,5 Frey 3 Varga 2,5 Felix 2 Szabo 1 - Való 2,5 Szikonya 1,5 Vojaček 1

27.1.2017   18:00   Pokrok Komárno A - SPŠ Komárno A 10:8

Rajko Z. 4,5 Mészarosová 2 Flender 2 Bolemant 1,5 - Podolinský 3 Berkes 2 Borovica 1,5 Horváth 1,5

9-16

Pořadí

    Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   DAC Moča A 16 9 0 7 18:0 34
2.   STK Svätý Peter A 16 7 0 9 7:11 30
3.   PK Chotín B 16 6 0 10 13:5 28
4.   DAC Moča B 16 5 0 11 11:7 26
5.   PK Zem. Olča A 16 3 0 13 17:1 22
6.   SPŠ Komárno B 16 3 0 13 5:13 22
7.   BAK Búč B 16 1 0 15 1:17 18
8.   Lipové A 16 0 0 16 0:18 16

28.1.2017   17:00   SPŠ Komárno B - PK Chotín B   5:13

Jankovics 2 Beke 1 Vajda 1 Nagy 1 - Fónad 4,5 Mikle 4,5 Szabó 2,5 Mokoš 1,5

28.1.2017   17:00   DAC Moča B - STK Svätý Peter  11:7

Tóth 3,5 Zsidek 3,5 Viderman 3,5 Szabó 0,5 - Bánsky 2 Gyarmati R. 2 Markovics 2 Holcsik 1

28.1.2017   17:00   DAc Moča A - Lipové  18:0

Banai T.I. 4,5 Banai T.P. 4,5 Tucsok 4,5 Nagy 4,5

28.1.2017   17:00   PK Zemianska Olča - BAK Búč B   17:1

Sajkovics 4,5 Válek 4,5 Gorozdi 3,5 Bodnár 2,5 Ledeczky 2 - Kerekes 1

 

Tabuľka po 15. kole

    Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Postupující Pokrok Komárno B 15 15 0 0 228:42 45
2.   STK Kolárovo A 15 14 0 1 217:53 43
3.   PK Chotín A 15 13 0 2 189:81 41
4.   STK Kolárovo B 15 11 0 4 174:96 37
5.   Pokrok Komárno C 15 10 0 5 162:108 35
6.   BAK Búč A 15 9 0 6 159:111 33
7.   SPŠ Komárno A 15 9 0 6 170:100 33
8.   Univerzita Selyeho A 15 9 0 6 161:109 33
9.   DAC Moča A 15 8 0 7 142:128 31
10.   STK Svätý Peter A 15 7 0 8 128:142 29
11.   PK Chotín B 15 5 0 10 125:145 25
12.   DAC Moča B 15 4 0 11 80:190 23
13.   SPŠ Komárno B 15 3 0 12 94:176 21
14.   PK Zem. Olča A 15 2 0 13 80:190 19
15.   BAK Búč B 15 1 0 14 39:231 17
16.   Lipové A 15 0 0 15 12:258 15

 

15.kolo

 

13.1.2017   18:00   BAK Búč A - SPŠ Komárno A  12:6

Csenger 3,5 Vasas 3,5 Potfay 2,5 Bircsák 2 - Podolinský 3 Horváth 2 Borovica 1

13.1.2017   18:00   Pokrok Komárno C - SPŠ Komárno B   12:6

Mészarosová 4,5 Flender 3,5 Rajko A. 3,5 Rajko Z. 0,5 - Jankovič 3 Sárkozi 1 Vajda 1 Izsák 1

14.1.2017   15:00   STK Kolárovo A - BAK Búč B  18:0

Szabó 4,5 Varga 4,5 Sladký 4,5 Zifcsák 4,5

14.1.2017   15:00   STK Kolárovo B - Lipové  18:0

14.1.2017   17:00   DAC Moča A - PK Chotín B  11:7

Banai T.P. 4 Nagy 3 Banai T.I. 3 Tucsok 1 - Mikle 3,5 Fónad 1,5 Szabó 1,5 Zsidek 0,5

14.1.2017   17:00   DAc Moča B - PK Chotín A 0:18

Vojaček 4,5 Macho 4,5 Szikonya 4,5 Való 4,5

13.1.2017   19:00   Univerzita Selyeho - STK Svätý Peter   15:3

Hujberné 4,5 LeCuong 4,5 Deák 3,5 Boncsek 2 - Gyarmati V. 1 Kelkó 1 Gyarmati R. 1

14.1.2017   17:00   PK Zemianska Olča - Pokrok Komárno B  0:18

Petráš 4,5 Sánta 4,5 Kučerovský 4,5 Urban 4,5

 

14.kolo

12.12.2016   18:00   BAK Búč A - PK Zemianska Olča 14:4

Csenger 4,5 Bircsák 4,5 Vasas 3,5 Bugány 1,5 - sajkovics 1 Bodnár 1 Válek 1 Šeban 1

16.12.2016   18:00   Pokrok Komárno B - STK Svätý Peter 18:0

Petráš 4,5 Nagy O. 4,5 Kučerovský 4,5 Urban 4,5

16.12.2016   18:00   Uneverzita Selyeho - DAc Moča B   18:0

Hujberné 4,5 Deák 4,5 LeCuong 4,5 Boncsek 4,5

16.12.2016   18:00   PK Chotín A - DAC Moča A  14:4

Szikonya 4,5 Való 3,5 Vojaček 3,5 Ember 2,5 - Bábi 2 Banai T.I. 2

17.12.2016   17:00   PK Chotín B - STK Kolárovo B 7:11

Mikle 4 Szabó 2 Fónad 1 - Szalay 3,5 Sefcsík 3,5 Zifčák 2,5 ižák 1 Balogh 0,5 

17.12.2016   16:00   Lipové - STK Kolárovo A   0:18

Múčka 4,5 Zifcsák 4,5 Szabó G. 4,5 Varga 4,5

12.12.2016   18:00   SPŠ Komárno B - BAK Búč B   16:2

Jankovics 4,5 Beke 4,5 Vajda 3,5 Nagy 2,5 Izsák 1 - Kerekes 2

12.12.2016   18:00   SPŠ Komárno A - Pokrok Komárno C   6:12

Podolinský 2 Borovica 2 Berkes 2 - Rajko Z. 4,5 Mészarosová 3,5 Rajko A. 2,5 Flender 1,5

13. kolo

9.12.2016   18:00   BAK Búč A - Pokrok Komárno C 8:10

Potfay 3,5 Csenger 2,5 Vasas 1,5 Bircsák 0,5 - Rajko Z. 4 Mészarosová 3 rajko A. 2 Flender 1

10.12.2016   17:00   SPŠ Komárno A - BAK Búč B  18:0

10.12.2016   17:00   SPŠ Komárno B - Lipové 18:0

10.12.2016   15:00   STK Kolárovo B - PK Chotín A 6:12

Szalay 3,5 Zifčák 2 Furi 0,5 - Szikonya 4,5 Vojaček 3,5 Való 2 Macho 2

10.12.2016   15:00   STK Kolárovo A - PK Chotín B 14:4

Sladký 4,5 Frey 3,5 Zifcsák 3,5 Szabó 2,5 - Mikle 2 Fónad 2

10.12.2016   17:00   DAC Moča A - Univerzita Selyeho 6:12

Bábi 2 BVanai T.I. 2 Banai T..P. 1 Nagy 1 - LeCuong 4,5 Deák 3,5 Park 2,5 Hujberné 1,5

10.12.2016   17:00   DAC Moča B - Pokrok Komárno B  1:17

Tóth 1 - Tóth 4,5 Nagy O. 4,5 Petráš 4,5 Szelid 3,5

10.12.2016   17:00   PK Zemianska Olča - STK Svätý Peter  4:14

Bodnár 3 Gorozdi 1 - Gyarmati V. 3,5 Bánsky 3,5 Gyarmari R. 3,5 Markovics 3,5

 

12.kolo

3.12.2016   17:00   STK Svätý Peter - BAK Búč A 6:12

Gyarmati R. 2Gyarmati V. 1,5 Bánsky 1,5 Markovics1 - Csenger 4,5 Potfay 3,5 Vasas 3 Bircsák 1

3.12.2016   17:00   DAC Moča B - PK Zemianska Olča  10:8

Tóth 3,5 Zsidek 3 Danázs 3 Szabó 0,5 - Bodnár 2,5 Válek 2 Sajkovics 2 Gorozdi 1,5

3.12.2016   17:00   DAC Moča A -  Pokrok Komárno B   4:14

Banai T.I. 2,5 Nagy 1 Banai T.P. 0,5 - Tóth 4 Urban 3,5 Petráš 3,5 Kučerovský 3

2.12.2016   18:00   Univerzita Selyeho - STK Kolárovo B 13:5

LeCuong 4 Deák 3,5 Hujberné 3,5 Boncsek 2 - Zifčák 2 Balázs 2 Furi 0,5Szalay 0,5

3.12.2016   17:00   PK Chotín A - STK Kolárovo A 6:12

Való 3,5 Szikonya 2 Macho 0,5 - Sladký 4 Frey 3,5 Felix 2,5 Varga 2

3.12.2016  17:00   PK Chotín B - SPŠ Komárno B   11:7

Mikle 4,5 Zsidek 2,5 Pém 2 Fónad 1,5 Mokoš 0,5 - Jankovics 3 Beke 2 Nagy 1 Vajda 1

3.12.2016   16:00   Lipové  - SPŠ Komárno A  0:18

2.12.2016   18:00   BAK Búč B - Pokrok Komárno C   3:15

Kerekes 2 Papp 0,5 Bielokosztolszky 0,5 - Mészarosová 4,5 Flender 4,5 Rajko A. 3 Bolemant 3  

11.kolo

25.11.2016   18:00   BAK Búč B - BAK Búč A   3:15

Atlasz 1 Kerekes 1 Bielokosztolszky 1 - Bircsák 4,5 Vasas 4,5 Csenger 3,5 Bugány 2,5

25.11.2016   18:00   Pokrok Komárno C - Lipové 15:3

Mészarosová 4,5 Flender 4,5 Rajko A. 4,5 Poláková 1 Rajko Z. 0,5 - Soboslai 1 Vasi 1 Buček 1

26.11.2016   17:00   SPŠ Komárno A - PK Chotín B  12:6

Borovica 4,5 Podolinský 3,5 Horváth 2,5 Berkes 1 Ibolya 0,5 - Mikle 2 Szabó 2 Fónad 2

 26.11.2016   17:00   SPŠ Komárno B - PK Chotín A  2:16

Jankovics 2 - Való 4,5 Szikonya 4,5 Vojáček 3,5 Ember  3,5

26.11.2016   15:00   STK Kolárovo A - Univeryita Selyeho   13:5

Varga 3,5  Frey 2,5 Szabó 1  Zifcsák 1 5x wo - Deák 2 LeCuong 2 1x wo

26.11.2016   15:00   STK Kolárovo B - Pokrok Komárno B  6:12

Sefcsík 3 Szalay 1 2x wo - Turner 4,5 Kučerovský 3,5 Nagy O. 3,5 Fercsik 0,5

26.11.2016   17:00  PK Zemianska Olča - DAC Moča A  4:14

Bodnár 2 Válek 1 Sajkovics 1 - Banai. T.I. 4,5 Bábi 4,5 Nagy 3,5 Banai T.P. 1,5

26.11.2016   17:00   STK Svätý Peter - DAC Moča B  16:2

Bánsky 4,5 Markovics 4,5 Gyarmati V. 4,5 Gyarmati R 2 Kelkó 0,5 - Tóth 1 Widerman 1 

10.kolo

18.11.2016   18:00   BAK Búč A - DAC Moča B  12:6

Csenger 4 Bircsák 3,5 Vasas 3,5 Brúder 1- Zsidek 3 Szabó 1,5 Tóth 1,5

19.11.2016   17:00  STK Svätý Peter - DAC Moča A  7:11

Gyarmati R. 2 Markovics 2 Gyarmati V.1 Bánsky 1 Kelkó 1 - Bábi 4,5 Banai T.I. 4,5 Nagy 1,5 Banai T.P. 0,5

19.11.2016   17:00   PK Zemianska Olča - STK Kolárovo B  0:18

Szalay 4,5 Sefcsik 4,5 ižák 4 Balázs 3,5 Balogh 1,5

18.11.2016   18:00   Pokrok Komárno B - STK Kolárovo A  14:4

Turner 4 Nagy O. 3,5 Sánta 3,5 kučerovský 3 - Felix 3,5 Frey 0,5

18.11.2016   19:00   Univerzita Selyeho - SPŠ Komárno B  12:6

Deák 4,5 LeCuong 4,5 Park 3 - Jankovics 2,5 Nagy 1,5 Beke 1 Vajda 1

19.11.2016   17:00   PK Chotín A - SPŠ Komárno A  10:8

Való 4,5 Vojaćek 2,5 Szikonya 2,5 Macho 0,5 - Borovica 3 Horváth 2 Berkes 2 Ibolya 1

19.11.2016   17:00   PK Chotín B - Pokrok Komárno C  7:11

Szabó 4 Mikle 2 Pém 1 - Mészarosová 3,5 Flender 2,5 Rajko A. 2,5 Molnár 2,5

19.11.2016   16:00   Lipové - BAK Búč B  5:13

Vaši 2,5 Mišák 1,5 Kašička 1 - Papp 4,5 Kerekes 4 Molnár 2,5 Bielokosztolszky 2 

9. kolo

12.11.2016   16:00   Lipové - BAK Búč A  0:18

Csenger 4,5 Vasas 4,5 Bircsák 4,5 Bugány 4,5

11.11.2016   18:00   BAK Búč B - PK Chotín B   3:15

Papp 2 Bielokosztolszky 1 - Zsidek 4,5 Fónad 3,5 Mikle 2,5 Mokoś 2,5 Pém 2

11.11.2016   18:00   Pokrok Komárno C - PK Chotín A  8:10

Rajko Z. 4,5 Rajko A 1,5 Mészarosová 1 Flender 1 - Szikonya 3,5 Való 3 Vojaček 2,5 Ember 1

12.11.2016   17:00   SPŠ Komárno A - Univerzita Selyeho  12:6

Borovica 4,5 Berkes 3 Horváth 2,5 Ibolya 2 - LeCuong 2,5 Deák 2 Hujberné 1,5

12.11.2016   17:00   SPŠ Komárno B - Pokrok Komárno B  5:13

5x wo -  Kučerovský 4,5 Tóth 4,5 Petráš 4

12.11.2016   15:00   STK Kolárovo A - PK Zemianska Olča  14:4

Felix 4,5 Frey 4,5 Szabó T. 3 Szabó G. 2 - Bodnár 2 Ledeczky 1,5  Sajkovics 0,5

12.11.2016   15:00   STK Kolárovo B - STK Svätý Peter  14:4

Sefcsík 4,5 Zifčák 3,5 Szalay 3,5 ižák 2,5 - Gyarmati V. 3 Markovics 1

12.11.2016   17:00   DAC Moča A -DAC Moča B  14:4

Banai T.I. 4,5 Banai T.P. 3,5 Bábi 3,5 Tucsok 2,5-Szabó 1 Tóth 1 Danázs1 Zsidek 1

8. kolo

5.11.2016   17:00   DAC Moča A - BAK Búč A   11:7

Banai T.I. 3,5 Bábi 3 Nagy 3 Banai T.P. 1 - Csenger 4 Bircsák 1,5 Vasas 1,5

5.11.2016   17:00   DAC Moča B - STK Kolárovo B  2:16

Tóth 2 - Zifćák 4,5 Sefcsík 4,5 Szalay 3,5 Fúri 3,5

5.11.2016   17:00   STK Svätý Peter - STK Kolárovo A  0:18

Felix 4,5 Frey 4,5 Varga 4,5 Zifcsák 4,5

5.11.2016   17:00   PK Zemianska Olča - SPŠ Komárno B  7:11

Bodnár 3,5  Válek 2   Sajkovics 1 Gorozdi 0,5 - Nagy 3,5 Vajda 3 Beke 2 Jankovics 2 Izák 0,5

4.11.2016   18:00   Pokrok Komárno B - SPŠ Komárno A   11:7

Nagy O. 3,5 Urban 3 Sánta 2,5 Tóth 2 - Podolinský 4,5 Horváth 1 Borovica 3 Ibolya 0,5

4.11.2016   19:00   Univerzita Selyeho - Pokrok Komárno C  3:15

Deák 3 - Rajko Z. 4,5 Mészarosová 3,5 Rajko A. 3,5 Flender 3,5

4.11.2016   18:00   BAk Búč B - PK Chotín A  2:16

Papp 2 - Szikonya 4,5 Vojaček 4,5 Való 3,5 Macho 3,5

5.11.2016   18:00   PK Chotín B - Lipové   18:0

Szabó 4,5 Fónad 4,5 Mokoš 4,5 Zsidek 4,5

7.kolo

28.10.2016   18:00   BAK Búč A - PK Chotín B 10:8

vasas 4,5 Csenger 4 Bircsák 1,5 - Mikle 2,5 Fónad 2,5 Szabó 2 Mokoš 1

29.10.2016   16:00   Lipové - PK Chotín A   2:16

28.10.2016   19:00   Univerzita Selyeho - BAK Búč B  17:1

Deák 4,5 Hujberné 4,5 LeCuong 4,5 Boncsek 3,5 - Papp 1

28.10.2016   18:00   Pokrok Komárno B - Pokrok Komárno C   13:5

Nagy O. 4,5 Tóth 4,5 Petráš 4 - Rajko A. 1,5 Bugár 1 Bolemant 1 Foldes 1 Rajko Z. 0,5

29.10.2016   17:00   SPŠ Komárno A - PK Zemianska Olča  16:2

Podolinský 4,5 Borovica 4,5 Horváth 3,5 Ibolya 2,5 Berkes 1 - Bodnár 1 Sajkovics 1

29.10.2016   17:00   SPŠ Komárno B - STK Svätý Peter  2:16

Jankovics 2 - Gyarmati V. 4,5 Markovics 4,5 Gyarmati R. 3,5 Bánsky 2,5 Kelkó 1

29.10.2016   15:00   STK Kolárovo A - DAC Moča B  15:3

Varga 4,5 Szabó 4,5 Mezei 3,5 Zifcsák 2,5  - Tóth 1 Szabó 1 Zsidek 1

29.10.2016   15:00   STK Kolárovo B - DAC Moča A   11:7

Zifčák 3,5 Balogh 3 Sefcsik 3,5 Furi 1  - Banai T.I. 4 Nagy 1,5 Tucsok 1 Banai T.P. 0,5

6.kolo

21.10.2016   18:00   BAK Búč A - STK Kolárovo B   6:12

Csenger 3 Vasas 1,5 Bircsák 1,5 - Zičák 3,5 Balázs 3 Balogh 3 Sefcsik 2,5 

22.10.2016   17:00   DAC Moča A - STK Kolárovo A   1:17

Banai T.I. 1 - Frey 4,5 Felix 4,5 Varga 3,5 Zifcsák 2,5 Szabó 2,5

22.10.2016   17:00   DAC Moča B - SPŠ Komárno B   14:4

Tóth 4,5 Danázs 3,5 Zsidek 3,5 Szabó 2,5 -  Jankovics 3 Beke 1

22.10.2016   17:00   STK Svätý Peter - SPŠ Komárno A   2:16

Markovics 1 Bánsky 1 - Horváth 4,5 Borovica 4,5 Podolinský 4,5 Berkes 1,5Ibolya 1

21.10.2016   18:00   Pokrok Komárno C - PK Zemianska Oľča  15:3

Rajko Z. 4,5 Mészarosová 3,5 Flender 3,5 Rajko A. 3,5 - Bodnár 3

21.10.2016   18:00   Pokrok Komárno B - BAK Búč B  18:0

Nagy 4,5 Petráš 4,5 Urban 4,5 Kučerovský 4,5

22.10.2016   16:00   Lipové  - Univerzita Selyeho

17.10.2016   18:00   PK Chotín A - PK Chotín B  17:1 

Szikonya 4,5 Vojáček 4,5 Való 4,5 Ember 3,5 - Mikle 1

5.kolo

15.10.2016   17:00   PK Chotín A - BAK Búč A  10:8

Való 3 Szikonya 2,5 Vojáček 2,5 Macho 2 - Csenger 4,5 Vasas 2 Potfay 1,5

15.10.2016   18:00   PK Chotín B - Univerzita Selyeho  6:12

Mikle 3,5 Szabó 2 Mokoš 0,5 - Hujberné 3,5 LeCoung 3,5 Deák 3 Park 2

15.10.2016   16:00   Lipové - Pokrok Komárno B  0:18

Szelid 4,5 Kučerovský 4,5 Urban 4,5 Fecsik 4,5

14.10.2016   18:00   BAK Búč B - PK Zemianska Olča 2:16

Papp 2 - Bodnár 4,5 Sajkovics 4,5 Gorozdi 3,5 Válek 3,5

14.10.2016   18:00   Pokrok Komárno C - STK Svätý Peter  8:10

Rajko Z. 4,5 Flender 3 Rajko A. 0,5 - Gyarmati V. 3 Gyarmati R. 2,5 Markovics 2,5 Bánsky 2

15.10.2016   17:00   SPŠ Komárno A - DAC Moča B  15:3

Borovica 4,5 Horváth 4,5 Ibolya 3,5 Berkes 2,5 - Zsidek 2 Tóth 1

15.10.2016   17:00   SPŠ Komárno B - DAC Moča A  4:14

Jankovics 2,5 Vajda 1,5 - Banai T.I. 4,5 Nagy 4 Bábi 3Tucsok 2,5

15.10.2016   15:00   STK Kolárovo A - STK Kolárovo B  13:5

Frey 4,5 Varga 3,5 Zifcsák 2,5 Múčka 1,5 Sladký 1 - Balázs 3 Ižák 1 Zifčák 1

4. kolo

4.9.2016   18:00   STK Kolárovo A - BAK Búč A  11:7

Felix 4,5 Varga 2,5 Mezei 2,5 Szabó 1,5 - Potfay 3 Csenger 3 Vasas 1

8.10.2016  15:00   STK Kolárovo B - SPŠ Komárno B 12:6

Sefcsík 4 Balogh 3,5 Zifčák 2,5 Sejpka 2 - Jankovics 3,5 Vajda 2,5

8.10.2016   17:00  DAC Moča A - SPŠ Komárno A 8:10

Banai T.I. 3,5 Bábi 3 Banai T.P. 1,5 - Podolinský 4,5 Borovica 2 Ibolya 2 Berkes 1,5

8.10.2016   17:00   DAC Moča B - Pokrok Komárno C  2:16

Tóth 1 Szabó 1 - Mészarosová 4,5 Molnár 4,5 Rajko A. 3,5 Flender 3,5

8.10.2016   17:00   Svätý Peter - BAK Búč B   17:1

Gyarmati R. 3,5 Markovics 4,5 Gyarmati V. 3,5 Bánsky 2,5 Holcsik 2  Kelkó 1- Papp 1

8.10.2016   17:00   PK Zemianska Olča - Lipové   17:1

Ledeczky 4,5 Šeban 4,5 Bodnár 3,5 Sajkovics 2 Válek 2 - Vranka 1

7.10.2016   18:00   Pokrok Komárno B - PK Chotín B 15:3

Kučerovský 4,5 Nagy 4,5 Urban 3 Szelid 2,5 Petráš 0,5 - Mikle 2 Fónad 1

7.10.2016   19:00   Univerzita Selyeho - PK Chotín A  7:11

LeCuong 3,5 Deák 2 Hujberné 1,5 - Szikonya 3,5 Vojaček 3,5 Való 3 Macho 1

3.kolo

30.9.2016   19:00   Univerzita Selyeho -  BAK Búč A  6:12

.Deák 2 Park 1,5 LeCuong 1,5  Hujberné 1  - Csenger 4,5  Potfay 4,5 Vasas 3

1.10.2016   17:00   PK Chotín A - Pokrok Komárno B  1:17

Nagy O. 4,5 Sánta 4,5 Turner 4,5 Kučerovský 3,5 - Szikonya 1

1.10.2016   17:00   PK Chotín B - PK Zemianska Olča 12:6

Fónad 4,5 Mokoš 2,5 Pém 2,5 Zsidek 1,5 Szabó 1 - Válek 2 Bodnár 2 Sajkovics 1 Gorozdi 1

1.10.2016   17:00   STK Svätý Peter - Lipové  18:0

Gyarmati R. 4,5 Gyarmati R. 4,5 Holčík 3Markovics 2,5 Kelkó 2 Bánsky 1,5

30.9.2016   18:00   BAK Búč B - DAC Moča B  4:14

Papp 2 Kerekes 2 - Tóth 4,5 Szabó 3,5 Zsidek 3,5 Vidermann 2,5 

30.9.2016   18:00   Pokrok Komárno C - DAC Moča A  13:5

Rajko Z. 4,5 Mészarosová 3,5 Rajko A 2,5 Flender 2,5 - Banai T.I 3 Banai T.P 2

1.10.2016   17:00   SPŠ Komárno A - STK Kolárovo B  8:10

Podolinský 4 Horváth 1,5 Borovica 1,5 Berkes 1 - Sefcsík 3,5 Zifčák 3 Balázs 2 Szalay 1,5

1.10.2016   17:00   SPŠ Komárno B - STK Kolárovo A   0:18

Mezei 4,5 Felix 4,5 szabó 4 Varga 2,5 Zifcsák 2,5         

2.kolo

23.9. 2016   18:00   BAK Búč A - SPŠ Komárno B   13:5

Potfay 4,5 Bircsák 4,5 Csenger 3,5 Bugány 0,5 - Jankovič 2 Ižák 1 Beke 1 Vajda 1

24.9.2016   15:00   STK Kolárovo A - SPŠ Komárno A  16:2

Varga 3 Felix 3 Frey 3 Szabó 2 5x wo - Horváth 1,5 Borovica 0,5

24.9.2016   15:00   STK Kolárovo B - Pokrok Komárno C  13:5

Sefcsík 4,5 Balogh 3,5 Zifčák 3 Szalay 1,5 Balázs 0,5 - Molnár 2 Mészarosová1 Rajko A. 1 Flender 1

24.9.2016   17.00   DAC Moča A - BAK Búč B  14:4

Banai T.P. 3,5 Banai T.I. 3,5 Lajos 3,5 Nagy 3,5 - Papp 4

24.9.2016   17:00   DAC Moča B - Lipové  17:1

Tóth 4,5 Szabó 4,5 Zsidek 4,5 Tallosi 3 Viderman 0,5 - Vranka 1

24.9.2016   17:00   STK Svätý Peter - PK Chotín B 14:4

Markovics 3,5 Gyarmati R. 3,5 Bánsky 3,5 Gyarmati V. 2,5 Kelkó 1 - Szabó 2 Fónad 1 Pém 1

24.9.2016   17:00   PK Zemianska Olča -  PK Chotín A  3:15

Bodnár 2 Sajkovics 1 - Vojáček 4,5 Szikonya 3,5 Ember 3,5 Való 3,5

23.9.2016   18:00   Pokrok Komárno B   - Univerzita Selyeho  17:1

Turner 4,5 Nagy 4,5 Urban 4,5 Fercsik 3,5 - LeCuong 1

1. kolo

16.9.2016   18:00   Pokrok Komárno B - BAK Búč A 13:5

Nagy 3,5 Petráš 3,5 Urban 3,5 Tóth 2,5 - Potfay 4 Csenger 1

17.9.2016   17:00   PK Zemianska Olča - Univerzita Selyeho  2:16

Gorozdi 1 Válek 1 - Deák 4,5 Hujberné 4,5 Lecuong 4,5 Boncsek 2

17.9.2016   17:00   PK Chotín A - STK Svätý Peter  17:1

Szikonya 4,5 Vojaček 4,5 Való 4 Macho 3,5 Ember 0,5 - Markovics 1

17.9.2016   17:00   PK Chotín B - DAC Moča B 16:2

Fónad 4,5 Mokoš 4,5 Szabó 3,5 Zsidek 3,5 - Zsidek 1 Szabó 1

17.9.2016   17:00   Lipové - DAC Moča A   0:18

Nagy 4,5 banai T.P. 4,5 Banai T.I. 4,5 Tucsok 4,5

16.9.2016   18:00   BAK Búč B - STK Kolárovo B 1:17

Papp 1 - Sefcsík 4,5 Balogh 4,5 Balázs 4,5 Szalay 3,5

16.9.2016   18:00   Pokrok Komárno C - STK Kolárovo A  2:16

Mészáros 1 Flender 1 - Varga 4,5 Félix 4,5 Szabó T. 4,5 Szabó G. 2,5

17.9.2016   17:00   SPŠ Komárno A - SPŠ Komárno B  16:2

Borovica 4 B erkes 4 Ibolya 4 Horvath 4 - Beke 0,5 Vajda 0,5 Ižák 0,5 Sárkozi 0,5

 

10.kolo

18.11.2016   18:00   BAk Búč A - DAC Moča B

19.11.2016   17:00   STK Svätý Peter - DAc Moča A

19.11.2016   17:00   PK Zemianska Olča - STK Kolárovo B

18.11.2016   18:00   Pokrok Komárno B - STK Kolárovo A

18.11.2016   18:00   Univerzita Selyeho - SPŠ Komárno B

19.11.2016   17:00   PK Chotín A - SPŠ Komárno A

19.11.2016   18:00   PK Chotín B - Pokrok Komárno C

19.11.2016   16:00   Lipové - BAK Búč B