Choď na obsah Choď na menu
 


MO KN 2015/2016

8. 9. 2015
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Postupující Pokrok KomárnoB 28 27 1 0 423:81 83
2.   JBK Bát. Kosihy A 28 25 2 1 339:165 80
3.   STK Kolárovo A 28 24 0 4 378:126 76
4.   PK Chotín A 28 19 2 7 325:179 68
5.   SPŠ Komárno A 28 18 1 9 311:193 65
6.   STK Kolárovo B 28 16 2 10 271:233 62
7.   STK Moča A 28 15 2 11 300:204 60
8.   Univerzita Selyeho A 28 14 1 13 260:244 57
9.   STK Svätý Peter A 28 8 3 17 211:293 47
10.   SPŠ Komárno B 28 8 2 18 194:310 46
11.   Pokrok Komárno C 28 5 6 17 193:311 44
12.   BAK Búč A 28 6 3 19 201:303 43
13.   PK Chotín B 28 6 1 21 163:341 41
14.   STK Moča B 28 4 3 21 135:369 39
15.   PK Zem. Olča A 28 0 1 27 76:428 29

 

Výsledok po zápase nahlásiť formou SMS na číslo 0908 136659 alebo mailom kzoli@pobox.sk a  následne poslať zápis Ing. Otovi Nagyovi na mail nagyo@spskn.sk. 

 

30. kolo

29.4.2016   18:00   Univerzita Selyeho - Pokrok Komárno B 1:17

Boncsek 1 - Urban 4,5 Tóth 4,5 Kučerovský 4,5 Való 3,5

29.4.2016   18:00   Pokrok Komárno C - PK Zemianska Oľča   12:6

Rajko Z. 4,5 Rajko A. 4,5 Flender 3 - Válek 2 Gorozdi 1 Krastenics 1 Sajkovics 1

30.4.2016   17:00   PK Chotín B - SPŠ Komárno A 6:12

Fónad 2,5 Pém 1,5 Szabó 1,5 Zsidek 1 - Berkes 4,5 Borovica 4 Ibolya 3 Nagy 0,5

30.4.2016   17:00   PK Chotín A - SPŠ Komárno B 16:2

Szikonya 3,5 Vojáček 3,5 Macho 2 Ember 2  5x wo- Mészaros 1 Vajda1

29.4.2016   18:00   JBK Bátorové Kosihy - STK Kolárovo A  11:7

Jozefí 4,5 Cséplo 3,5 Száraz 1 Ledeczky 1 Jóba 1 - Varga 3 Szabó 2 Fehér.A. 1,5 Szabó Cs. 0,5

30.4.2016   17:00   STK Moča B - STK Kolárovo B 3:15

Tóth 2 Tallosi 1 - Szalay 4,5 Ižák 3,5 Balogh 2,5 Furi 2,5 Rajtár 2

30.4.2016   17:00   STK Moča A - STK Svätý Peter  12:6

Banai T.I. 4,5 Bábi 3,5 Lajos 3,5 Banai T.P. 0,5 - Markovics 3 Gyarmati R. 1 Bánsky 1 Kelkó 1

29.4.2016   18:00   BAK Búč

29. kolo

22.4.2016              Univerzita Selyeho

23.4.2016   17:00   STK Svätý Peter - BAK Búč  9:9

Markovics 2,5 Gyarmati V. 2,5 Gyarmati R. 2,5 Bánsky 1,5 - Csenger 4 Vasas 3 Bircsák 2

23.4.2016   15:00   STK Kolárovo B - STK Moča A  10:8

Balázs 3,5 Balogh 2,5 Izsák 2 Sefcsik 2 - Banai T.I. 3 Bábi 2,5 Lajos 2,5

23.4.2016   15:00   STK Kolárovo A - STK Moča B 18:0

Varga 4,5 Szabó 4,5 Zifćák 4,5 Zifcsák 4,5

23.4.2016   17:00   SPŠ Komárno B - JBK Bátorové Kosihy   8:10

Mészáros 2,5 Horváth 2 Vajda 2 Sárkozi 1 Izsák 0,5 - Cséplo 4,5 Száraz 4,5 Jóba 1

23.4.2016   17:00   SPŠ Komárno A - PK Chotín A  10:8

Podolinský 4,5 Berkes 3,5 Borovica 2 - Szikonya 2,5 Vojáček 2,5 Ember 2 Macho1

22.4.2016   18:00   Pokrok Komárno C - PK Chotín B 9:9

Rajko Z. 4,5 Rajko A. 3,5 Flender 1 - Fónad 2,5 Zsidek 2,5 Szabó 2 Pém 2

23.4.2016   17:00   PK Zemianska Olča - Pokrok Komárno B  0:18

Urban 4,5 Tóth 4,5 Fercsik 4,5 Nagy 4,5

28,kolo

15.4.2016   18:00   Univerzita Selyeho - PK Zemianska Olča   18:0

Hujperné 4,5 Deák 4,5 Lecuong 4,5 Boncsek 4,5

16.4.2016   17:00   PK Chotín B - Pokrok Komárno B   0:18

Való 4,5 kučerovský 4,5 Urban 4,5 Fercsik 4,5

14.4.2016   17:00   PK Chotín A - Pokrok Komárno C  9:9

Ember 3 Szikonya 2,5 Macho 2 Vojaček 1,5 - Rajko Z. 4,5 Rajko A. 2,5 Molnár 2

15.4.2016   18:00   JBK Bátorové Kosihy - SPŠ Komárno A  9:9

Jozefík 3,5 Cséplo 2,5 Ledeczky 1,5 Jóba 1,5 -  Podoslinský 4 Borovica 3 Berkes 2

16.4.2016   17:00   STK Moča B - SPŠ Komárno B   0:18

Mészáros 4,5 izsák 4,5 Vajda 4,5 Horváth 4,5

16.4.2016   17:00   STK Moča A - STK Kolárovo A   8:10

Banai T.I. 3,5 Lajos 2 Bábi 1,5 Tucsok 1 - Varga 4,5 Zifcsák 3,5 Sladký 2

15.4.2016   18:00   BAK Búč - STK Kolárovo B  6:12

Csenger 4 Vasas 1 Bircsák 1 - Sefcsík 3,5 Szalay 3,5 Balogh 3,5 Furi 1 Ižák 0,5

16.4.2016              STK Svätý Peter

27. kolo

9.4.2016   17:00   STK Svätý Peter - Univerzita Selyeho  5:13

Markovics 3,5 Gyarmati 1,5 - Park 4,5 Deák 3,5 Hujperné 3 LeCuong 2

9.4.2016              STK Kolárovo B

9.4.2016   15:00   STK Kolárovo A -  BAK Búč   15:3

Szabó 4,5 Varga 3,5 Zifčák 3,5 Zifcsák 3,5 - Csenger 3

9.4.2016   17:00   SPŠ Komárno B - STK Moča A 10:8

Horváth 4,5 Mészáros 3 Beke 1,5 Vajda 1 - Lajos 2,5 Banai T.I. 2 Bábi 2 Tucsok 1,5

9.4.2016   17:00   SPŠ Komárno A - STK Moča 18:0

Ibolya 4,5 Podolinský 4,5 Berkes 4,5 Borovica 4,5

8.4.2016   18:00   JBK Bátorové Kosihy - Pokrok Komárno C  14:4

Jozefík 4,5 Cséplo 3,5 Varga 2,5 Jóba 2 Ledeczky 1 - Rajko Z. 3 Rajko A. 1

8.4.2016   18:00   Pokrok Komárno B - Chotín A   12:6

Kučerovský 4,5 Való 3,5 Urban 3,5 Tóth 0,5 - Ember 3 Vojáček 1 Szikonya 1 Macho 1

9.4.2016   17:00   PK Zemianska Olča - PK Chotín B  2:16

Gorozdi 1 Válek 1 - Szabó 4,5 Zsidek 4,5 Fónad 4,5  Mokoš 2,5

26.kolo

2.4.2016   17:00   PK Chotín B - Univerzita Selyeho   4:14

Szabó 1,5 Fónad 1 Zsidek 1 Pém 0,5 -Hujperné 4,5 Lecuong 4,5 Deák 4 Boncsek 1

2.4.2016   17:00   PK Chotín A - PK Zemianska Oľča   14:4

Szikonya 4,5 Vojáček 4,5 Macho 4,5 Ember 0,5 - Sajkovics 1 Bodnár 1 Gorozdi 1 Válek 1

1.4.2016   18:00   Pokrok Komárno B - JBK Bátorové Kosihy   9:9

Kučerovský 3,5 Nagy 2 Való 2 Tóth 1,5 - Jozefík 4,5 Száraz 2,5 Cséplo

2.4.2016   17:00   STK Moča B - Pokrok Komárno C   5:13

Danázs 2,5 Tóth 2,5 - Rajko A. 4,5 Molnár 4,5 Bolemant 2 Polák 2

2.4.2016   17:00   STK Moča A - SPŠ Komárno A  8:10

Banai T.I. 3 Lajos 2 Bábi 1,5  Tucsok 1 - Podolinský 4,5 Borovica 3 Berkes 1,5 Ibolya 1

1.4.2016   18:00   BAK Búč - SPŠ Komárno B  12:6

Csenger 4,5 Vasas 4,5 Bircsák 3 - Mészáros 2 Beke 1,5 Horváth 1,5 Vajda 1

2.4.2016             STK Kolárovo A

2.4.2016   17:00   STK Svätý Peter - STK Kolárovo B   8:10

Markovics 3 Gyarmati V. 2,5 Gyarmati R. 2 Kelkó 1 Bánsky 0,5 -  Izsák 3 Balogh 2,5 Szalay 2 Balázs 1,5  Rajtár 1

25. kolo

26.3.2016   15:00   STK Kolárovo B - Univerzita Selyeho 9:9

Balogh 4,5 Szalay 2,5 Ižák 1 Rajtár 1 -LeCuong 3,5 Hujperné 2,5 Park 2 Boncsek 1

26.3.2016   15:00   STK Kolárovo A - STK Svätý Peter  16:2

Szabó 4,5 Zifcsák 4,5 Varga 3,5 Mezei 3,5 - Gyarmati R 2

26.3.2016   17:00   SPŠ Komárno B

26.3.2016   17:00   SPŠ Komárno A - BAK Búč  14:4

Berkes 4,5 Ibolya 3,5 Nagy 3,5 Borovica 2,5 - Bircsák 2 Vasas 2

24.3.2016   18:00   Pokrok Komárno C - STK Moča A  9:9

Rajko Z. 4,5  Molnár 3,5 Rajko A. 1,5 - Banai T.I 3,5 Bábi 2 Lajos 2 Banai T.P. 1,5

24.3.2016   18:00   Pokrok Komárno B - STK Moča B 18:0

Kučerovský 4,5 Való 4,5 Fercsik 4,5 Tóth 4,5

26.3.2016  17:00   PK Zemianska Olča - JBK Bátorové Kosihy 3:15

Bodnár 1 Gorozdi 1 Válek 1 - Jozefík 4,5 Cséplo 4,5 Száraz 4,5 Jóba 1

24.3.2016   18:00   PK Chotín B -  PK Chotín A  5:13

Fónad 1,5 Zsidek 1,5 Szabó 1 Pém 1 - Vojáček 4,5 Szikonya 4,5 Macho 4   

24.kolo

18.3.2016   18:00   Univerzita Selyeho - PK Chotín A  5:13

Deák 3 Park 1 LeCuong 1 - Sikonya 4,5 Ember 3,5 Vojáček 2,5 Macho 2,5

18.3.2016   18:00   JBK Bátorové Kosihy - PK Chotín B  13:5

Jozefik 4,5 Cséplő 4,5 Száraz 4 -  Pém 1,5 Szabó 1,5 Fónad 1 Mokoš 1

19.3.2016   17:00   STK Moča  B - PK Zemianska Olča

19.3.2016   17:00   STK Moča A - Pokrok Komárno B   3:15

18.3.2016   18:00   Pokrok Komárno C - BAK Búč   10:8

Rajko Z. 4,5 Rajko A. 3,5 Bolemant 1 Szabó 1 - Csenger 3 Bircsák 2,5 Vasas 2,5 Bugány 0,5

19.3.2016   17:00   SPŠ Komárno A

19.3.2016   17:00   STK Svätý Peter - SPŠ Komárno B    8:10

Gyarmati 2,5 Markovics 2,5 Bánsky 2 Kelkó 1 -  Horváth 4,5 Mészaros 3 Beke 1,5 Vajda 1

19.3.2016   15:00   STK Kolárovo B - STK Kolárovo A   5:13

Balázs 2,5 Balogh 1,5 Sefcsik 1 - Zifčák 4 Varga 3,5 Zifcsák 2 Múčka 1,5 Szabó 1  1x wo

 

23.kolo

11.3.2016   18:00   Univerzita Selyeho - STK Kolárovo A 6:12

Deák 2 LeCuong 2 Hujperné 1Park 1 - Zifcsák 3,5 Varga 3,5 Szabó 3 Zifčák 1,5 Múčka 0,5

12.3.2016   17:00   SPŠ Komárno B - STK Kolárovo  B   8:10

Mészaros 4 Horváth 3 Beke 1 - Balázs 3,5 Balogh 2,5 Ižák 2,5 Rajtár 1,5

12.3.2016   17:00   SPŠ Komárno A - STK Svätý Peter   11:7

Borovica 4 Podoslinský 3,5  Berkes 3,5 - Gyarmati V. 3 Gyarmati R. 1,5 Markovics 1,5 Kelkó 1

11.3.2016               Pokrok Komárno C

11.3.2016   18:00   Pokrok Komárno B - BAK Búč  16:2

Kučerovský 4,5 Urban 4,5 Való 3,5 Fercsik 3,5 - Csenger 1 1x wo

11.3.2016   18:00   PK Zemianska Olča - STK Moča   0:18

Banai T.P. 4,5  Bábi 4 Banai T.I. 2,5  Lajos 4,5  Tucsok 2,5

12.3.2016   17:00   PK Chotín B - STK Moča B  6:12

Pém 3 Fónad 2 Zsidek 1 - Nagy 4,5 Tóth 3,5 Danázs 2,5 Szabó 1,5

12.3.2016   17:00   PK Chotín A - JBK Bátorové Kosihy   7:11

Szikonya 3,5 Vojáček 1,5 Ember 1 Macho 1 - Jozefík 4,5 Cséplo 3,5 Száraz 3

22. kolo

4.3.2016   18:00   Univerzita Selyeho - JBK Bátorové Kosihy 7:11

LeCuong 2,5Deák 2 Park 1,5 Hujperné 1 - Jozefík 4,5 Száraz 4,5 Cséplo 2

5.3.2016   17:00   STK Moča  B - PK Chotín A  2:16

Danázs 1 Rácz 1 -  Szikonya 4,5 Vojaček 4,5 Macho 4,5 Ember 2,5

5.3.2016   17:00   STK Moča  A - PK Chotín B    14:4

Bábi 4,5 Lajos 4,5 Banai T.I. 3,5 Banai T.P. 1,5 - Szabó 2 Pém 1 Fónad 1

4.3.2016   18:00   BAK Búč - PK Zemianska Olča   15:3

Csenger 4,5 Vasas 4,5 Bircsák 4,5 Kerekes 1 Bugány 0,5 - Bodnár 1 Gorozdi 1 Válek 1

4.3.2016   18:00   Pokrok Komárno A

5.3.2016   17:00   STK Svätý Peter - Pokrok Komárno C   9:9

Markovics 3 Bánsky 2 Gyarmati R. 2 Kelkó 2 - Rajko Z. 4,5 Molnár 3,5 Rajko A. 0,5 Bolemant 0,5

5.3.2016   15:00   STK Kolárovo B - SPŠ Komárno A  6:12

Balogh 2 Balázs 2 Rajtár 1 Izsák 1 - Podolinský 4,5 Borovica 3,5 Nagy 2,5 Berkes 1,5

5.3.2016   15:00   STK Kolárovo A - SPŠ Komárno B   17:1

Zifčák 3,5 Szabó 3 Sladký 3 Zifcsák 2,5 5x wo - Horváth 1

21.kolo

27.2.2016   17:00     SPŠ Komárno B  -  Univerzita Selyeho   3:15

Horváth 2 Beke 1 - Lecuong 4,5 Hujperné 3,5 Boncsek 3,5  Deák 3,5

27.2.2016   17:00    SPŠ Komárno A - STK Kolárovo A   2:16

Borovica 2 - Varga 4,5 Zifčák 4,5 Szabó 3,5 Sladký 3,5

23.2.2015   18:00   STK Kolárovo B -  Pokrok Komårno B  9:9

Balåzs 3,5 Sefcsik 2 BLogh 1,5 Ižåk 1 Szalay 1 -  Rajko Z. 4,5 Rajko A. 2,5 Molnár 2

27.2.2016   17:00   STK Svätý Peter - Pokrok Komárno A   3:15

Markovics 1 Gyarmati V. 1 1x wo - Kučerovský 4,5 Való 4,5 Bitter 4,5 Fercsik 1,5

27.2.2016                PK Zemianska Olča

27.2.2016   17:00   PK Chotín B - BAK Búč   8:10

Szabó 2,5 Fónad 2,5 Pém 1,5 Zsidek 1,5 - Csenger 4 Vasas 4 Bircsák 2

27.2.2016   17:00   PK Chotín A  -  DAC Moča A   12:6

Szikonya 4,5 Vojaček 3,5 Macho 3,5 Ember 0,5 - Lajos 2 Babi 2 Banai T.P 1  1x wo

26.2.2016   18:00   JBK Båtorovė Kosihy -  DAV Moča B   12:6

Száraz 4,5 Jozefík 4,5 Csėplő 2,5 Jóba 0,5 -  Tóth 2 Tallos 1 Zsidek 1

20.kolo

20.2.2016   17:00   STK Moča B - Univerzita Selyeho   2:16

Tóth 1 Bóna 1 - Hujperné 4,5 Deák 4,5 Park 3,5 LeCuong 2,5 Boncsek 1

20.2.2016   17:00   STK Moča A - JBK Bátorové Kosihy   8:10

Banai T.I. 3 Bábi 2,5 Lajos 1,5 Banai T.P. 1 - Jozefík 4,5 Száraz 3,5 Cséplo 2

19.2.2016   18:00   BAK Búč - PK Chotín A  4:14

Csenger 3 Vasas 1 - Szikonya 4,5 Ember 3,5 Macho 3,5 Vojáček 2,5

20.2.2016                PK Chotín B

20.2.2016   17:00   STK Svätý Peter - PK Zemianska Olča 14:4

Markovics 4 Bánsky 3,5 Holcsík 2,5 Kelkó 2 Gyarmati V 2 - Bodnár 2 Gorozdi 1 Sajkovics 0,5 Válek 0,5 

16.2.2016   18:00   STK Kolárovo A - Pokrok Komárno C   10:8

Varga 3 Zifčák 2,5 Zifcsák 2,5 Múčka 2 - Rajko Z. 4,5 Molnár 2 Rajko A. 1,5

16.2.2016   18:00   STK Kolárovo B - Pokrok Komárno B   2:16

Sefcsik 1 Balogh 0,5 Balázs 0,5 - Való 4,5 Kučerovský 4,5 Nagy 4 Urban 3

20.2.2016   17:00   SPŠ Komárno B - SPŠ Komárno A  2:16

Mészáros 0,5 Izsák 0,5 Beke 0,5 Horváth 0,5 - Ibolya 4 Borovica 4 Berkes 4 Nagy 4

19.kolo

13.2.2016   17:00   SPŠ Komárno A - Univerzita Selyeho  7:11

Borovica 3 Berkes 1,5 Nagy 1,5 Ibolya 1 - LeCuong 4,5 Hujperné 3,5 Deák 3

13.2.2016   17:00   SPŠ Komárno B - Pokrok Komárno C  10:8

Mészaros 3 Beke 2,5 Izsák 2 Sárkozi 1,5 Vajda 1 - Molnár 4,5 Rajko A. 3,5

12.2.2016   18:00   Pokrok Komárno B - STK Kolárovo A   13:5

Nagy 4,5 Val´é 3,5 Urban 3,5 Fercsik 1,5 - Sladký 3 Zifcsák 1 Varga 1

13.2.2016   17:00   PK Zemianska Olča - STK Kolárovo B  2:16

Bodnár 1 Gorozdi 1 - Rajtár 4,5 Izsák 4,5 Balogh 4,5 Szabó 2,5

13.2.2016   17:00   PK Chotín B - STK Svätý Peter   6:12

Szabó 3,5 Pém 1,5 Zsidek 1 - Markovics 4,5 Bánsky 3 Gyarmati R. 2,5 Gyarmati V. 2

                           PK Chotín A

12.2.2016   18:00   JBK Bátorové Kosihy - BAK Búč   13:5

Jozefik 4,5 Csėplő 4 Száraz 3,5 Varga 1 - Csenger 1,5  Vasas 1 Bircsåk 1  Bielokosztolszky 1 Bugány 0,5

13.2.2016   17:00   STK Moča B - STK Moča A   0:18

Banai T.I. 4,5 Bábi 4,5 Lajos 4,5 Banai T.P. 4 Tucsok 0,5

 

18.kolo

5.2.2016   18:00   Univerzita Selyeho - STK Moča A   7:11

Hujperné 2 Deák 2 Boncsek 2 Park 1 - Bábi 4,5 Lajos 3,5 Banai T.I 2,5 Tucsok 0,5

5.2.2016   18:00   BAK Búč - STK Moča B   9:9

Csenger 4,5 Vasas 2 Bircsák 2 Bugány 0,5 - Nagy 3,5 Danázs 2 Tóth 1,5  Zsidek 1 Szabó 1

5.2.2016              JBK Bátorové Kosihy

6.2.2016   17:00    STK Svätý Peter -  PK Chotín A   3:15

Markovics P. 2 Gyarmati V. 1 - Macho 4,5  Szikonya 3,5 Vojáček 3,5 Ember 3,5

6.2.2016   15:00   STK Kolárovo B - PK Chotín B   12:6

Balogh 4,5 Ižák 3,5 Balázs 3,5 Rajtár 0,5 - Pém 2 Szabó 2 Zsidek 1 Fónad 1

6.2.2016   15:00   STK Kolárovo A - PK Zemianska Oľča  14:4

Zifcsák 4,5 Zifčák 4,5 Szigeti F. 2,5 Szabó Cs. 2,5 - Gorozdi 2 Válek 1 Krastenics 1

6.2.2016   17:00   SPŠ Komárno B - Pokrok Komárno B     2:16

Mészaros 1 Beke 1 - Tóth 4,5 Kučerovský 4,5 Való 4,5 Urban 2,5

6.2.2016   17:00   SPŠ Komárno A - Pokrok Komárno C   14:4

Ibolya 3,5 Borovica 3,5 Nagy 3,5 Berkes 3,5 - Rajko Z. 4  

17.kolo

29.1.2016   18:00   Pokrok Komárno C -  Univerzita Selyeho   8:10

Rajko Z. 4,5 Rajko A. 2,5 Bugár 1 - Hujperné 3 Deák 3 Park 2,5 Boncsek 1 Palcsó 0,5

29.1.2016   18:00   Pokrok Komárno  B - SPŠ Komárno A  14:4

Kučerovský 4,5 Való 3,5 Nagy O. 3 Urban 3 - Podolinský 2,5 Berkes 0,5 1x wo

30.1.2016   17:00   PK Zemianska Olča - SPŠ Komárno B  4:14

Bodnár 1,5 Gorozdi 1,5 Sajkovics 1 - Mészáros 4,5 Izsák 4,5 Beke 4 Sárkozi 1

30.1.2016   17:00   PK Chotín B - STK Kolárovo A  0:18

Múčka 4,5 Zifcsák 4,5 Sladký 4,5 Varga 4,5

30.1.2016   17:00   PK Chotín A - STK Kolárovo B   13:5

Vojáček 4,5, Sikonya 3,5 Macho 3 Ember 2 - Balázs 3,5 ižák 1 Balogh 0,5

29.1.2016   18:00   JBK Bátorové Kosihy - STK Svätý Peter   12:6

Jozefík 4,5 Száraz 4,5 Varga 2 Jóba 1 - Bánsky 2,5 Gyarmati V. 2 Gyarmati R. 1,5

                             STK Moča B

30.1.2016   17:00   STK Moča A - BAK Búč   13:5

Lajos 3,5 Banai T.P. 3 Banai T.I 3  Bábi 3 Tucsok 0,5 -  Csenger 4,5 Kerekes 0,5

 

16.kolo

22.1.2016   18:00   Univerzita Selye - BAK Búč   11:7

Hujperné 3,5 Deák 3,5 Park 3 Boncsek 1 - Csenger 4 Bircsák 1,5 Vasas 1,5

23.1.2016   17:00   STK  Moča A

23.1.2016   17:00   STK Svätý Peter - STK Moča B   12:6

Gyarmati R. 3,5 Gyarmati V. 3 Markovics 2,5 Bánsky 1,5 Kelkó 1,5 -Tóth 2 Danázs 2Zszidek 2

23.1.2016   15:00   STK Kolárovo B - JBK Bátorové Kosihy  6:12

Balázs 1 5x wo - Jozefík 4,5 Cséplo 4,5 Száraz 3

23.1.2016   15:00   STK Kolárovo A - PK Chotín A   15:3

Sladký 4,5 Varga 4  Zifcsák 3,5 Zifčák 2 Múčka 1 - Szikonya 1Vojaček 1 Macho 0,5 Ember 0,5

23.1.2016   17:00   SPŠ Komárno B -  PK Chotín  B  11:7

Mészáros 4,5 Horváth 3,5  Beke 1,5 sarkozi 1 Izsák 0,5 - Szabó 3 Fónad 2 Pém 2

23.1.2016   17:00   SPŠ Komárno A - PK Zemianska Olča   17:1

Ibolya 4,5 Berkes 4,5 Nagy 4,5 Borovica 3,5 - Bodnár 1

22.1.2016   18:00   Pokrok Komárno C - Pokrok Komárno B  1:17

1x wo - Való 4,5 Kučerovský 4,5 Tóth 4,5 Urban 3,5

15.kolo

15.1.2016   18:00   Pokrok Komárno B - Univerzita Selyeho  18:0

Valo 3,5  Kucerovsky 3,5 Fercsik  3 Urban 3   5x wo

16.1.2016   17:00   PK Zemianska Olča - Pokrok Komárno C  7:11

Sajkovics 2,5 Gorozdi 1,5 Válek 1 Bodnár 1 Krastenics 1 -Molnár 3,5 Rajko Z. 3,5 Bolemant 2

16.1.2016   17:00   SPŠ Komárno A - PK Chotín B   16:2

Berkes 4,5 Podolinský 4,5 Borovica 3,5 Nagy 2 Ibolya 1,5 - Fónad 2

16.1.2016   17:00   SPŠ Komárno B - PK Chotín A   4:14

Horváth 2 Mészáros 1,5 Izsák 0,5 - Szikonya 4,5 Ember 4 Macho 3 Vojáček 2,5

16,1,2016   15:00   STK Kolárovo A - JBK Bátorové Kosihy   6:12

Varga 2 Sladký 2 Szabó 1 Zifcsák 1 - Jozefík 4,5 Száraz 4,5 Cséplo 2,5 Jóba 0,5

16.1.2016   15:00   STK Kolárovo B - STK Moča B   15:3

Sefcsik 4,5 Balázs 4,5 Ižák 3,5 Balogh 2,5 - Péter 2 Danázs 1

16.1.2016   17:00   STK Svätý Peter - STK Moča A   2:16

Markovics 2 -  Lajos 4,5 Banai T.I. 4,5 Tucsok 3,5 Bábi 3,5

15.1.2016              BAK Búč

14.kolo

8.1.2016                 Univerzita Selyeho

8.1.2016   18:00   BAK Búč - STK Svätý Peter 9:9

Csenger 4 Vasas 2,5 Bircsák 1,5 Bugány 1 - Gyarmati R. 3,5 Markovics 3,5 Gyarmati V 1 Kelkó 1

9.1.2016   17:00   STK Moča A - STK Kolárovo B  11:7

Bábi 4 Lajos 2,5 Banai T.P. 2 Banai T.I. 2 Tucsok 0,5 - Balogh 3,5 Balázs 1,5 Ižák 1 Furi 1

9.1.2016   17:00   STK Moča B - STK Kolárovo A  0:18

Zifcsák 4,5 Szabó 4,5 Varga 4,5 Múčka 4,5

8.1.2016   18:00   JBK Bátorové Kosihy - SPŠ Komárno B   13:5

Jozefík 4,5 Száraz 4 Cséplo 4,5 - Beke 1,5 Vajda 1,5 Mátyus 1 Horváth 1

9.1.2016   17:00   PK Chotín A - SPŠ Komármo A   10:8

Szikonya 4,5 Vojáček 3,5 Ember 1 Macho 1 - Podolinský 2,5 Borovica 2 Ibolya 2 Berkes 1,5

9.1.2016   17:00   PK Chotín B - Pokrok Komárno B   10:8

Fónad 3,5 Zsidek 2,5 Pém 2 Szabó 2 - Molnár 3,5 Rajko A. 3,5 Bolemant 1

8.1.2016   18:00   Pokrok Komárno A - PK Zemianska Olča  18:0

Való 4,5 Kučerovský 4,5 Tóth 4,5 Urban 4,5

13.kolo

19.12.2015   17:00   PK Zemianska Olča - Univerzita Selyeho

Krastenics 1 Gorozdi 1 Sajkovics 1 - Deák 4,5 Hujperné 4,5 Boncsek 3,5 Park 2,5

18.12.2015   18:00   Pokrok Komárno B - PK Chotín B   18:0

Való 4,5 Tóth 4,5 Fercsik 4,5 Kučerovský 4,5

18.12.2015   18:00   Pokrok Komárno C - PK Chotín A   0:18

Szikonya 4,5 Vojáček 4,5 Macho 4,5 Ember 4,5

19.12.2015   17:00   SPŠ Komárno A - JBK Bátorové Kosihy   7:11

Podolinský 2,5 Borovica 2 Berkes 1,5 Ibolya 1 - Jozefík 4,5 Száraz 4,5 Cséplo 3

19.12.2015   17:00   SPŠ Komárno B - STK Moča B   9:9

Mészarosová 3,5 Ižák 2,5 Sárkozi 1,5 Vajda 1 Beke 0,5 - Tóth 4 Péter 2 Danázs 2 Rácz 1

19.12.2015   15:00   STK Kolárovo A - STK Moča A   13:5

Zifcsák 3,5 Varga 3,5 Szabó 3 Múčka 2,5 Mezei 0,5 - Banai T.Š. 3 Lajos 2

19.12.2015   15:00   STK Kolárovo B - BAK Búč   10:8

Rajtár 3 Balogh 2,5 Balázs 2,5 Ižák 2 - Csenger 4,5 Bugány 2,5 Vasas 1

19.12.2015              STK Svätý Peter

12.kolo

11.12.2015   18:00   Univerzita Selyeho - STK Svätý Peter   13:5

Deák 4,5 Park 4 Gujber 3,5 Boncsek 1 - Markovics 2,5 Gyarmati R 1,5 Bánsky 1

12.12.2015              STK Kolárovo B

11.12.2015   18:00   BAK Búč - STK Kolárovo A   6:12

Csenger 4,5 Vasas 1 Bugány 1 - Mezei 3,5 Szabó 3,5 Varga 3 Múčka 2

12.12.2015   17:00   STK Moča A - SPŠ Komárno B   12:6  

Bábi 3,5 Lajos 3,5 Tucsok 2,5 Banai T.Š. 2,5 - Mészaros 3 Horváth 3

12.12.2015   17:00   STK Moča B - SPŠ Komárno A   0:18

Nagy 4,5 Podolinský 4,5 Borovica 4,5 Ibolya 4,5

11.12.2015   18:00   Pokrok Komárno C - JBK Bátorové Kosihy  4:14

Rajko Z. 3 Molnár 1 - Jozefík 4,5 Csépló 3,5 Száraz 3,5 Varga 2,5

12.12.2015   17:00   PK Chotín A - Pokrok Komárno B  4:14

Szikonya 2,5 Vojaček 1,5 - Urban 4,5 Való 3,5 Tóth 3 Fercsik 3

12.12.2015   17:00   PK Chotín B - PK Zemianska Olča  17:1

Szabó 4,5 Fónad 4,5 Zsidek 4,5 Mokoš 3,5  - Sajkovics 1

11. kolo

4.12.2015   18:00   Univerzita Selyeho - PK Chotín B  18:0

Deák 4,5 Gujber 4,5 Boncsek 4,5 Park 4,5

5.12.2015   17:00   PK Zemianska Olča - PK Chotín A   4:14

Krastenics 1 Válek 1 Gorozdi 1 Bodnár 1 - Szikonya 4,5 Macho 4,5 Ember 4,5 Kopecz O,5

4.12.2015   18:00   JBK Bátorové Kosihy - Pokrok Komárno B   6:12

Jozefík 3 Száraz 2 Cséplo 1 - Való 3,5 Kučerovský 3,5 Nagy 2,5 Sánta 2,5

4.12.2015   18:00   Pokrok Komárno C - STK Moča B   8:10

Rajko Z. 4,5 Rajko A. 2,5 Bolemant 1 - Péter 3,5 Tóth 3 Nagy 2 Rácz 1,5

5.12.2015   17:00   SPŠ Komárno A - STK Moča A   14:4

Podolinský 4 Berkes 3,5 Borovica 3,5 Ibolya 2,5 Nagy 0,5 - Banai T.I. 2 Lajos 1 Bábi 1

5.12.2015   17:00   SPŠ Komárno B -  BAK Búč   13:5

Horváth 3,5 Mészáros 3,5 Izsák 2,5 Beke 2,5 Sárkozi 1 - Csenger 4 Kerekes 1

5.12.2015   15:00   STK Kolárovo A

5.12.2015   15:00   STK Kolárovo B - STK Svätý Peter   14:4

Balázs 4,5 Sefcsik 4,5 Balogh 3,5  Rajtár 1 Izsák 0,5 - Markovics 2 Gyarmati R 1 Gyarmati V.  1

10.kolo

27.11.2015   18:00   Univerzita Selyeho - STK Kolárovo B   5:13

Deák 2 Park 2 Boncsek 1 - Balogh 4,5 Balázs 4,5 Izsák 2,5 Sefcsik 1,5

28.11.2015   17:00   Svätý Peter  - STK Kolárovo A    3:15

Gyarmati V. 1 Gyarmari R. 1Markovics 1 - Varga 4,5 Mezei 4,5 Szabó 3,5 Zifcsák 2,5

28.11.2015              SPŠ Komárno B

27.11.2015   18:00   BAK Búč - SPŠ Komárno A  6:12

Csenger 4 vasas 1 Bircsák 1 - Berkes 3,5 Borovica 3,5 Ibolya 3,5 Kányai 1 Nagy 0,5

28.11.2015   17:00   STK Moča A - Pokrok Komárno C   17:1

Bábi 4,5 Banai T.I. 4,5 Tucsok 4,5 Lajos 3,5 - Molnár 1

28.11.2015   17:00   STK Moča B - Pokrok Komárno B  3:15

Péter 2 Tóth 1 - Való 4,5 Fercsik 4,5 Kučerovský 3,5 Bitter 2,5

27.11.2015   18:00   JBK Bátorové Kosihy - PK Zemianska Olča  12:6

Varga 4,5 Cséplo 4 Jóba 3 Jozefík 0,5 - Gorozdi 2 Bodnár 1,5 Válek 1,5 Ledeczky 1

28.11.2015   17:00   PK Chotín A - PK Chotín B   16:2

Ember 4,5 Szikonya 4,5 Macho 4,5 Vojáček 2,5 - Fónad 1 1x wo

9.kolo

21.11.2015   17:00   PK Chotín A - Univerzita Selyeho   11:7

Szikonya 3,5 Ember 3,5 Vojáček 2,5 Macho 1,5 - Deák 4 Hujperné 2 Park 1

21.11.2015   17:00   PK Chotín B - JBK Bátorové Kosihy  6:12

Pém 2,5 Szabó 1,5 Fónad 1 Zszidek 1 - Jozefík 4,5 Cséplo 4 Varga 3,5

21.11.2015   17:00   PK Zemianska Olča - STK Moča B  2:16

Gorozdi 1 Bodnár 1 - Szabó 4,5 Tóth 4,5 Nagy 4,5 Péter 2,5

20.11.2015   18:00   Pokrok Komárno B - STK Moča A   13:5

Kučerovský 4,5 Való 4,5 Fercsik 3,5 Kovács 0,5 - Bábi 1 Banai T.P. 1 Banai T.Š.1 2x wo

20.11.2015   18:00   Bak Búč - Pokrok Komárno C  13:5

Csenger 4 Vasas 3,5 Bircsák 3,5 Atlasz 1 Kerekes 1 - Rajko Z. 3,5 Bolemant 1 Rajko A 0,5

21.11.2015             SPŠ Komárno A

21.11.2015   17:00   SPŠ Komárno B - STK Svätý Peter  5:13

Horváth 2 Mészáros 2 Mátyus 1 - Markovics 3,5 Gyarmati R. 3,5 Kélkó 3,5 Bánsky 2,5

21.11.2015   15:00   STK Kolárovo A - STK Kolárovo B  17:1

Varga 4,5 Szabó 4 Leczkési 3 Zifčák 2,5 Zifcsdák 2,5  Múzčka 0,5 - Sejpka 1

8.kolo

14.11.2015   15:00   STK Kolárovo A - Univerzita Selyeho  18:0

Varga 4,5 Szabó 4,5 Múčka 4,5 Zifcsák 3,5 1x wo

14.11.2015   15:00   STK Kolárovo B - SPŠ Komárno B   16:2

Balázs 4,5 Balogh 3,5 Ižák 3,5 Furi 2,5 Sefcsík 2 - Horváth 2

14.11.2015   17:00   STK Svätý Peter - SPŠ Komárno A   8:10

Gyarmati V 3 Markovics 2 Kelkó 2 Gyarmati R. 1 - Borovica 4,5 Berkes 3,5 Ibolya 1,5 Nagy 0,5

13.11.2015               Pokrok Komárno C

13.11.2015   18:00   BAK Búč - Pokrok Komárno B   4:14

Csenger 3 Vasas 1 - Kučerovský 4,5 Való 3,5 Fercsik 3,5 Tóth 2,5

14.11.2015   17:00   STK Moča A - PK Zemianska Olča  18:0

Bábi 4 Lajos 4,5 Tucsok  4,5  Banai T.Š. 4,5 Banai T.P. 0,5

14.11.2015   17:00  STK Moča B - PK Chotín B   7:11 

Danázs 3 Nagy 2 Péter 1 Szabó 1 - Szabó 4,5 Pém 3,5 Fónad 2,5

13.11.2015   18:00   JBK Bátorové Kosihy - PK Chotín A  12:6

Jozefík 4,5 Száraz 3,5 Cséplo 3,5 Varga 0,5 - Szikonya 3 Vojáček 1 Ember 1 Macho 1

7.kolo

6.11.2015   18:00   JBK Bátorové Kosihy - Univerzita Selyeho  14:4

Cséplo 4, Száraz 4,5 Jozefík 4,5 Varga 0,5 - Deák 1 Hujperné 1 Park 1 Boncsek 1

7.11.2015   17:00   PK Chotín A - STK Moča B  18:0

Szikonya 4,5 Vojáček 4,5 Ember 4,5 Macho 4,5

7.11.2015   17:00   PK Chotín B - STK Moča A   4:14

Szabó 1,5 Pém 1,5 Fónad 1 - Bábi 4 Lajos 4 Banai T.Š 2,5 Tucsok 2 Banai T.P 1,5

7.11.2015   17:00   PK Zemianska Olča - BAK Búč  6:12

Sajkovics 2,5 Gorozdi 1,5 Krastenincs 1 Válek 1 - Bircsák 4,5 Vasas 4,5 Bugány 3

6.11.2015              Pokrok Komárno B

6.11.2015   18:00   Pokrok Komárno C - STK Svätý Peter  7:11

Rajko Z. 4,5 Szelid 2 Rajko A 0,5 - Gyarmati R. 3,5 Markovics 3 Bánsky 2,5 Kelkó 2

7.11.2015   17:00   SPŠ Komárno A - STK Kolárovo B  8:10

Borovica 4,5 Ibolya 2,5 Nagy 1 - Balogh 3,5 Sefcsík 3 Balázs 2,5 Ižák 1

7.11.2015   17:00   SPŠ Komárno B  - STK Kolárovo A   0:18

Múčka 4,5 Sladký 4,5 Zifcsák 4,5 Zifčák 4,5

6.kolo

30.10.2015   18:00   Univerzita Selyeho - SPŠ Komárno B   10:8

Deák 4,5 Park 4,5 Boncsek 1 - Beke 2,5 Horváth 2,5 Mészáros 2 Sárkozi 1

31.10.2015   15:00   STK Kolárovo A - SPŠ Komárno A   13:5

Varga 4,5 Zifcsák 3,5 Sladký 4 Múčka 1,5 Zifčák 1,5  - Podolinský 2 Ibolya 1

31.10.2015   15:00   STK Kolárovo B - Pokrok Komárno C   16:2

Balázs 4,5 Balogh 4,5 Ižák 3,5 Furi 3,5 - Szelid 2

30.10.2015   18:00   Pokrok Komárno B - Svätý Peter  16:2

Való 4,5 Tóth 4,5 Fercsik 3,5 Kovács 3,5  - Markovics 2

31.10.2015   17:00   PK Zemianska Olča

30.10.2015   18:00   BAK Búč - PK Chotín B   8:10

Csenger 4,5 Vasas 2,5 Bircsák 0,5 Bugány 0,5 - Szabó 3 Zsidek 3 Fónad 2 Pém 2

31.10.2015   17:00   STK Moča A - PK Chotín A  9:9

Banai T.Š. 3,5 Tucsok 2,5 Bábi 2 Lajos 1 - Szikonya 4,5 Vojáček 3,5 Macho 1

31.10.2015   17:00   STK Moča B - JBK Bátorové Kosihy  7:11

Nagy 3,5 Péter 1,5 Tóth 1 Szabó 1 - Jozefík 4,5 Varga 3,5 Cséplo 3

5.kolo

23.10.2015   18:00   Univerzita Selyeho - STK Moča B  14:4

Deák 4,5 Gujber 4,5 Boncsek 3 Park 2 - Danázs 2,5 Nagy 1,5

23.10.2015   18:00   JBK Bátorové Kosihy . STK Moča A   14:4

Jozefík 4,5 Száraz 4,5 Cséplo 3,5 Lami 1,5 - Banai.T.I. 2 Tucsok 1 Bábi 1

24.10.2015   17:00   PK  Chotín A -  BAK Búč   13:5

Szikonya 4,5 Vojáček 3,5 Ember 2,5 Macho 2,5 - Csenger 3 Vasas 2

24.10.2015   17:00   PK Zemianska Olča - STK Svätý Peter   1:17

Gorozdi 1 - Markovics 4,5 Kelkó 4,5 Bánsky 4,5 Holcsik 3,5

23.10.2015   18:00   Pokrok Komárno B - STK Kolárovo B   15:3

Kučerovský 4,5 Kovács 3,5 Fercsik 3,5 Való 3,5 - Balázs 1  2x wo

23.10.2015   18:00   Pokrok Komárno C - STK Kolárovo A   8:10

Rajko Z. 4,5 Rajko A. 1,5 Szelid 1 Bolemant 1 - Múčka 3,5 Varga 3,5 Zifcsák 3

24.10.2015   17:00   SPŠ Komárno A - SPŠ Komárno B  16:2

Ibolya 4 Berkes 4 Borovica 4 Nagy 4 - Horváth 0,5 Beke 0,5 Mészaros 0,5 Vajda 0,5

4.kolo

16.10.2015   18:00  Pokrok Komárno C - SPŠ Komárno B  9:9

Molnánr 3,5 Rajko A. 2,5 Szelid 2,5 Rajko Z 0,5 - Mészarošová 3 Vajda 3 Horváth 2 Beke 1

16.10,2015   18:00 Univerzita Selyeho Komárno - SPŠ Komárno A   7:11

Deák 3 Park2 Gujber 1 Boncsek 1 - Berkes 3,5 Ibolya 3,5 Borovica 2,5 Nagy 1,5

17.10.2015   15:00   STK Kolárovo  A - Pokrok Komárno A  8:10

Varga 3 Sladký 3 Szabó 2 - Urban 3,5 Kučerovský 3,5 Nagy O. 1,5 Tóth 1,5

17.10.2015   15:00   STK Kolárovo B - PK Zemianska Olča   18:0

Balázs 4,5 Ižák 4,5 Furi 4,5 Szalay 4,5

17.10.2015   17:00   STK Svätý Peter - PK Chotín B 13:5

Gyarmati V. 4,5 Markovics 3,5 Gyarmati R. 3,5 Bánsky 1,5 - Fónad 2 Zsidek 1 Pém 1 Szabó 1

17.10.2015   17:00   PK Chotín A  - voľno

16:10.2015   18:00   BAK Búč - JBK Bátorové Kosihy   4:14

Csenger 2 Bircsák 1 Vasas 1 - Cséplo 4,5 Jozefík 4,5 Száraz 3,5 Varga 1,5

17:10.2015   17:00   STK Moča A - STK Moča B   16:2

Bábi 4,5 Banai T.Š. 4,5 Lajos 3,5 Tucsok 3,5 - Nagy 2

3.kolo

10.10.2015   17:00   DAC Moča A - Univerzita Selyeho Komárno 13:5

Bábi 3,5 Lajos 3,5 Banai T.Š. 3,5 Banai T.P. 2,5 - Deák 2 Park 2 Hujperné 1

10.10.2015   17:00   DAC Moča B - BAK Búč 14:4

Tóth 4,5 Nagy 4 Péter 3 Szabó 1,5 Danázs 1 - Vasas 2,5 Bircsák 1,5

9.10.2015   18:00   JBK Bátorové Kosihy -

10.10.2015   17:00   PK Chotín A - STK Svätý Peter   12:6

Szikonya 4,5 Macho 3,5 Vojáček 2,5 Ember 1,5 - Gyarmati V 3 Markovics 2 Gyarmati R, 1

10.10.2015   17:00   PK Chotín B - STK Kolárovo B  3:15

Fonad 1,5 Szabo 1,5 - Balogh 4,5, Furi 4,5, Rajtar 4, Izsak 2

10.10.2015   17:00   PK Zem Olča - STK Kolárovo A  4:14

Bodnár 2 Gorozdi 2 - Szabó 4,5 Zifcsák R. 4,5 Zifčák 2,5 Szigeti 2  Szabó Cs. 0,5

9.10.2015   18:00   Pokrok Komárno B - SPŠ Komárno B  18:0

Tóth 3,5 Való 3,5 Urban 3 Kovács 3 5x wo

9.10.2015   18:00   Pokrok Komárno C - SPŠ Komárno A  10:8

Rajko Z. 3,5 Molnár 3 Rajko A. 1,5 Szelid 1 1x wo - Borovica 2,5 Nagy 2 Berkes 2 Ibolya 1,5

2.kolo

3.10.2015   17:00   SPŠ Komárno A - Pokrok Komárno B   6:12

Podolinský 3,5 Ibolya 1,5 Borovica 1 - Való 3,5 Nagy O. 3,5 Fecsik 3 Urban 2

3.10.2015   17:00   SPŠ Komárno B - PK Zemianska Olča  18:0

Horváth 4,5 Beke 4,5 Mészáros 4,5 Izsák 2,5  Vajda 2

3.10.2015   17:00   STK Svätý Peter - JBK Bátorové Kosihy  2:16

Gyarmati R. 1 Markovics 1 - Jozefík 4,5 Cséplo 4,5 Száraz 4,5 Varga 2,5

3.10.2015   16:00   STK Kolárovo B - PK Chotín A   4:14

Balogh 2 Balázs 1 Rajtár 1 - Szikonya 4,5 Vojáček 4,5 Macho 2,5 Ember 2,5

3.10.2015   16:00   STK Kolárovo A - PK Chotín B   17:1

Múčka 4,5 Varga 4 Zifčák 3,5 Zifcsák 2,5 Szabó 2,5 - Szabó 1

2.10.2015   18:00   Selye Univerzita - Pokrok Komárno C   13:5

Gujber Molnár Éva 4 Deák 4 Park 4 Palcsó 1 - Rajko A 1,5 Szelid 1,5 Polák 1 Bolemant 0,5 Rajko Z. 0,5

2.10.2015   18:00 Bak Búč - DAC  Moča A  6:12

Csenger 3 Vasas 3 - Banai T.Š. 3,5 Tucsok 3,5 Banai T.P. 2,5 Lajos 2,5

1.kolo

25.9.2015   18:00   BAK Búč - Univerzita Selyeho Komárno  12:6

Csenger 4,5 Vasas 3,5  Bircsák 3,5 Bugány 0,5 - Deák 2 Boncsek 2 Hujperné 1 Palcsó 1

26.9.2015   17:00   DAC Moča A -

26.9.2015   17:00   DAC Moča B - STK Svätý Peter  6:12

25.9.2015   18:00   JBK Bátorové Kosihy - STK Kolárovo B   16:2

Száraz 4,5 Jozefík 4,5 Cséplo 4 Varga 1,5 Lami 1,5 - Izsák 1 Szalai 1

26.9.2015   17:00   PK Chotín A - STK Kolárovo A   7:11

Szikonya 3 Vojaček 2 Ember 1,5 Macho 0,5-Varga 4,5 Múčka 3,5 Szabó 2 Zifčák 1

26.9.2015   17:00   PK Chotín B - SPŠ Komárno B   10:8

Pém 3,5 Szabó 3,5 Fónad 2 Szidek 1 - Horváth 4,5 Beke 2,5 Sárkozi 1

26.9.2015   17:00   PK Zem. Olča - SPŠ Komárno A   0:18

Borovica 4,5 Berkes 4,5  Podolinský 4,5 Ibolya 4,5

25.9.2015   18:00   Pokrok Komárno B - Pokrok Komárno C  16:2

Való 4,5 Kovács 4,5 Fercsik 3,5 Tóth 3,5 - 2x wo