6. liga MO KN 2019/2020
Pořadí | Mužstvo | Utkání | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokrok Komárno C | 19 | 18 | 0 | 1 | 248:94 | 55 | |
2. | PK Chotín B | 19 | 13 | 3 | 3 | 207:135 | 48 | |
3. | BAK Búč A | 19 | 14 | 1 | 4 | 196:146 | 48 | |
4. | Pokrok Komárno B | 19 | 13 | 1 | 5 | 208:134 | 46 | |
5. | Univerzita Selyeho A | 19 | 10 | 2 | 7 | 185:157 | 41 | |
6. | STK Kolárovo B | 19 | 10 | 2 | 7 | 186:156 | 41 | |
7. | PPK Hurbanovo A | 19 | 8 | 2 | 9 | 183:159 | 37 | |
8. | JBK Bát. Kosihy A | 19 | 6 | 3 | 10 | 155:187 | 34 | |
9. | SPŠ Komárno A | 19 | 5 | 0 | 14 | 133:209 | 29 | |
10. | DAC Moča A | 19 | 3 | 2 | 14 | 113:229 | 27 | |
11. | PK Zem. Olča A | 19 | 3 | 1 | 15 | 131:211 | 26 | |
12. | STK Svätý Peter A | 19 | 2 | 1 | 16 | 107:235 | 24 |
ukončenie sezóny po 19. kole kvôli COVID19
19.kolo
29.2.2020 17:00 DAC Moča - PK Zemianska Olča A 7:11
Lajos 2,5 Danazs 2 Bábi 1,5 Tóth 1 - Ledeczky 3,5 Bodnár 3 Laky 2,5 Válek 1 Gorozdi 1
28.2.2020 18:00 Univerzita Selyeho - STK Svätý Peter 12:6
Vankó 4,5 LeCuong 4,5 Deák 2 Hujberné 1 - Markovics 2,5 Bánksy2 Kelkó 1 Gyarmati R. 0,5
28.2.2020 18:30 PPK Hurbanovo A - Pokrok Komárno B 7:11
Veres 3,5 Szabó 1,5 Csere 1 Okuliar 1 - Urban 3,5 Tóth 3 Poláková 2 Kučerovský 1,5 1x wo
28.2.2020 18:00 Pokrok Komárno C - PK Chotín B 8:10
Flender 4 Olláry 3 Mészarosová 1 - Konč 3,5 Vojaček 2,5 Szabó 2,5 Habara 1,5
28.2.2020 18:00 JBK Bátorové Kosihy A - SPŠ Komárno A 10:8
Száraz 3,5 Cséplo 3,5 Matušek 2 Lami 1 - Jankovič 4 Beke 2,5 Berkes 1 Vajda 0,5
29.2.2020 15:00 STK Kolárovo B - BAK Búč A 5:13
Balogh 1,5 Mezei 1,5 Múčka 1 Zifčák 1 - Csenger 4,5 Potfay 4,5 Vasas 3 Bircsák 1
18.kolo
21.2.2020 18:00 PK Zemianska olča A - BAK Búč A 9:9
Ledeczky 4,5 Laky 2,5 Bodnár 1 Válek 1 - Potfay 3,5 Vasas 3 Bircsák 2 Bielokosztolszky 0,5
22.2.2020 17:00 SPŠ Komárno A - STK Kolárovo B 4:14
Berkes 3 Bolemant 1 - Varga 3,5 Múčka 2,5 balogh 2 Rajtár ml. 1 5 x wo
22.2.2020 18:00 PK Chotín B - JBK Bátorové Kosihy 11:7
Vojáćek 3,5 Konč 3,5 Szabó 2,5 Habara 1,5- Száraz 4 Cséplo 2 Matušek 1
21.2.2020 18:00 Pokrok Komárno B - Pokrok Komárno C 6:12
Poláková 3,5 Tóth 2,5 - Flender 4,5 Mészarosová 3,5 Flender st. 2 Rajko M. 2
22.2.2020 17:00 STK Svätý Peter - PPK Hurbanovo A 10:8
Markovics 3,5 kiss 2,5 Bánsky 2,5 Gyarmati R. 1,5 - veres 3 Csere 3 Okuliar 2
22.2.2020 17:00 DAC Moča - Univerzita Selyeho 4:14
Lajos 2,5 Tóth 1,5 - Vankó 4,5 LeCuong 4,5 Deák 3 Hujberné 2
17.kolo
14.2.2020 18:00 Univerzita Selyeho - PK Zemianska Olča 12:6
LeCuong 4,5 vankó 3,5 Hujberné 2 Deák 1 - Bodnár 2,5 Ledeczky 2 Válek 1 Gorozdi 0,5 1x wo
14.2.2020 18:30 PPK Hurbanovo A - DAc Moča A 12:6
Csere 4,5 Szabó 3,5 Veres 3,5 Okuliar 0,5 - Lajos 2 Bábi 2 Nagy 1 Tóth 1
14.2.2020 18:00 Pokrok Komárno C - STK Svätý Peter 17:1
Mészarosová 4,5 Flender 4,5 Nagy O. 4,5 Rajko M. 3,5 - gyarmati R. 1
14.2.2020 18:00 JBK Bátorové kosihy A - Pokrok Komárno B 7:11
cséplo 3,5 Száraz 2,5 matušek 1 - Kadlicsek 4,5 kučerovský 3,5 Poláková 2 Tóth 1
15.2.2020 15:00 STK Kolárovo B - PK Chotín B 9:9
Balogh 3,5 mezei 3,5 Varga 1 Dobi 1- Konč 3,5 Szabó 2 Vojaček 2 Habara 1,5
14.2.2020 18:00 BAK Búč A - SPŠ Komárno A 10:8
Csenger 2 Bircsák 2 Vasas 1 5x wo - Jankovič 4 Berkes 2,5 beke 1,5
16.kolo
7.2.2020 18:00 PK Zemianska oľča - SPŠ Komárno A 12:6
Ledeczky 4,5 Válek 3 Bodnár 2,5 Laky 1,5 Gorozdi 0,5 - Jankovič 3 Beke 2 berkes 1
8.2.2020 18:00 PK Chotín B - BAK Búč A 15:3
Vojáček 4,5 Konč 4,5 Szabó 3,5 Habara 2,5 - Vasas 2 Csenger 1
7.2.2020 18:00 Pokrok Komárno B - STK Kolárovo B 10:8
Kadlicsek 4,5 kučerovský 3,5 Poláková 1 Urban 1 - Felix 3 Varga 2,5 Zifčák 1,5 Mezei 1
8.2.2020 17:00 STK Svätý Peter - JBK Bátorové Kosihy A 8:10
Kiss 3 Markovics 3 Bánsky 1 Gyarmati R. 1 - Matušek 4,5 Száraz 2,5 Cséplo 2,5 ledeczky 0,5
8.2.2020 17:00 DAC Moča - Pokrok Komárno C 1:17
Tóth 1 - Mészarosová 4,5 Olláry 4,5 Nagy O. 4,5 Rajko M. 3,5
7.2.2020 18:00 Univerzita Selyeho - PPK Hurbanovo B 13:5
Vankó 4,5 LeCuong 4,5 Deák 3 Hujberné 1 - Csere 1,5 Okuliar 1 Szabó 1 Veres 1
15.kolo
31.1.2020 18:30 PPK Hurbanovo A - PK Zemianska Olča A 13:5
Csere 3,5 Veres 3,5 Szabó 3,5 Juriga 2,5 - Ledeczky 3 2x wo
31.1.2020 18:00 Pokrok Komárno C- Univerzita Selyeho 13:5
Flender 3,5 Rajko M. 3,5 Nagy O. 3,5 Mészarosová 2,5 - LeCuong 3 Deák 2
31.1.2020 18:00 JBK Bátorové Kosihy A - DAC Moča 9:9
Cséplo 4,5 Száraz 2,5 Matusek 2 - Lajos 2,5 Bábi 2,5 nagy 2 Tóth 2
1.2.2020 15:00 STK Kolárovo A - STK Svätý Peter 16:2
Felix 4,5 Mezei 4,5 Varga 3,5 Zifčák 3,5 - Markovics 1 Gyarmati R. 1
31.1.2020 18:00 BAk Búč A - Pokrok Komárno B 12:6
Potfay 4,5 Vasas 3,5 Csenger 2,5 Bircsák 1,5 - Poláková 3 Tóth 2 Urban 1
1.2.2020 17:00 SPŠ Komárno A - PK Chotín B 5:13
Beke 2 Jankovič 2 Vajda 1 - Konč 4,5 Fónad 3,5 Habara 2,5 Szabó 2,5
14.kolo
24.1.2020 18:00 PK Zemianska Olča A - PK Chotín B 8:10
Ledeczky 3,5 Válek 2 Laky 1,5 Bodnár 1 - Konč 4,5 Vojaček 3,5 Fónad 1,5 Habara 1,5
24.1.2020 18:00 Pokrok Komárno B - SPŠ Komárno A 17:1
Kadlicsek 4,5 Poláková 4,5 Kučerovský 4,5 Urban 3,5 - Jankovič 1
25.1.2020 17:00 STK Svätý Peter - BAK Búč A 6:12
Markovics 2 Gyarmati R 1 Kiss 1 Kelkó 1,5 Bánsky 0,5 - Vasas 4,5 Csenger 4,5 Bircsák 3
25.1.2020 17:00 DAC Moča - STK Kolárovo 11:7
Podolinský 4,5 Bábi 3 Tóth 2,5 Lajos 1 - Varga 3,5 Dobi 1,5 Balogh 1 Zifčák 1
24.1.2020 18:00 Univerzita Selyeho - JBK Bátorové Kosihy A 9:9
Vankó 3 Deák 2,5 LeCuong 2 Hujberné 1,5 - Száraz 3 Cséplo 3 Matusek 2,5 Ledeczky 0,5
24.1.2020 18:00 PPK Hurbanovo A - Pokrok Komárno C 8:10
Veres 3,5 Csere 2 Szabó 1,5 Okuliar 1 - Olláry 4,5 Flender 3,5 Nagy O.2
13.kolo
17.1.2020 18:00 Pokrok Komárno C - PK Zemianska Olča 16:2
Flender 4,5 Mészarosová 4,5 Nagy O. 4,5 Rajko M. 2,5 - Bodnár 1 Laky 1
17.12020 18:00 JBK Bátorové Kosihy A - PPK Hurbanovo A 5:13
Száraz 3,5 Cséplo 2 - Juriga 4,5 Veres 3,5 Okuliar 2,5 Csere 2,5
18.1.2020 15:00 STK Kolárovo B - Univerzita Selyeho 6:12
Varga 2 Mezei 2 Zifčák 1 Balogh 1 - Vanko 4,5 LeCuong 3,5 Deák 3,5 Hujberne 0,5
18.1.2020 17:00 DAC Moča - BAK Búč A 5:13
Lajos 1 Bábi 1 Tóth 1 2x wo - Potfay 4,5 Csenger 4,5 Vasas 2,5 Bircsák 1,5
18.1.2020 17:00 SPŠ Komárno A - STK Svätý Peter 13:5
Berkes 4,5 Beke 3,5 Jankovič 2,5 Vajda 2,5 - Bánsky 2 Markovics 2 Kiss 1
19.1.2020 17:00 PK Chotín B - Pokrok Komárno B 10:8
Konč 3,5 Vojaček 3,5 Szabó 2 Fónad 1 - Kadlicsek 3 Kučerovský 2 Poláková 1,5 Urban 1,5
12.kolo
10.1.2020 18:00 PK Zemianska Olča A - Pokrok Komárno B 5:13
Ledeczky 2,5 Laky 1,5 1xwo - Poláková 3,5 Urban 3,5 Tóth 3 Kučerovský 3
11.1.2020 17:00 STK Svätý Peter - PK Chotín B 3:15
Gyarmati R. 1,5 Markovics 1,5 - Konč 4,5 Fónad 4 Szabó 4 Habara 2,5
11.1.2020 17:00 SPŠ Komárno A - DAC Moča A 10:8
Jankovič 4 Beke 4 Vajda 1 Berkes 1 - Bábi 2,5 Lajos 2,5 Tóth 2,5 Szabó 0,5
10.1.2020 18:00 Univerzita Selyho - BAK Búč 4:14
LeCuong 2 Vankó 2 - Csenger 4,5 Vasas 4,5 Vasas 2,5 Potfay 2,5
10.1.2020 18:00 PPK Hurbanovo A - STK Kolárovo B 8:10
Juriga 4 Veres 2 Szabó 1 Csere 1 - Felix 3,5 Varga 3,5 Mezei 2,5 Zifčák 0,5
10.1.2020 18:00 Pokrok Komárno C - JBK Bátorové Kosihy A 13:5
Rajko Z 4,5 Flender 3,5 Mészarosová 3,5 Rajko M. 1,5 - Cséplo 2 Száraz 2 Matušek 1
11.kolo
6.12.2019 18:00 JBK Bátorové Kosihy A - PK Zemianska Olča 11:7
Száraz 4,5 Cséplo 3,5 Matušek 3 - Bodnár 2,5 Ledeczky 2 Sajkovics 1,5 Válek 1
6.12.2019 18:00 Pokrok Komárno C- - STK Kolárovo B 12:6
Flender 3,5 Rajko Z. 3,5 Mészarosová 2,5 Nagy 1,5 1x wo - Felix 3 Mezei 1 zifćák 1 Varga 1
6.12.2019 18:30 PPK Hurbanovo A - BAk Búč A 7:11
Okuliar 2,5 Veres 2 Csere 1,5 Szabó 1 - Potfay 4,5 Csenger 3,5 Vasas 2 Bircsák 1
6.12.2019 18:00 Univerzita Selyeho - SPŠ Komárno A 14:4
Deák 4,5 LeCuong 3,5 Hujberné 3,5 vankó 2,5 - Jankovič 3 Berkes 1
7.12.2019 17:00 DAc Moča - PK Chotín B 3:15
Bábi 1 lajos 1 Nagy 1 - Konč 4,5 Vojaček 4,5 Fónad 3,5 Szabó 2,5
7.12.2019 18:00 STK Svätý Peter - Pokrok Komárno B 6:12
Markovics 3,5 Kiss 1 Gyarmati R 0,5 1x wo - Urban 4,5 Poláková 3 Bugár 3 Tóth 1,5
10.kolo
29.11.2019 18:00 Pk Zemianska Olča A - STK Svätý Peter 14:4
Válek 4,5 Ledeczky 4,5 Bodnár 2,5 Gorozdi 2,5 - Markovics 2 kiss 1 1x wo
29.11.2019 18:00 Pokrok Komárno B - DAC Moča 15:3
Kučerovský 4,5 Tóth 3,5 Poláková 3 Urban 2 2x wo - Bábi 1,5 Tóth 1 Lajos 0,5
30.11.2019 18:00 PK Chotín B - Univerzita Selyeho 12:6
Fónad 4,5 Szabó 3,5 Konč 3 Habara 1 - Vankó 2,5 LeCuong 2,5 Hujberné 1
30.11.2019 17:00 SPŠ Komárno A - PPK Hurbanovo A 5:13
Berkes 1,5 Jankovič 1 beke 1 Vajda 1 - Veres 4,5 Csere 4 Juriga 2,5 Kecskés 2
29.11.2019 18:00 BAK Búč A - Pokrok Komárno C 5:13
Csenger 2,5 Potfay 2,5 - olláry 4,5 Nagy 3,5 Flender 3 Mészarosová 2
30.11.2019 15:00 STK Kolárovo B - JBK Bátorové Kosihy A 12:6
Felix 4,5 Mezei 2,5 Zifčák 2,5 Múčka 1,5 Varga 1 - Száraz 3 Matušek 2 Cséplo 1
9. kolo
23.11.2019 15:00 STKKolárovo B - PK zemianska Olča 10:8
Varga 3,5 Zifčák 2,5 Balogh 2 Múčka 1,5 Mezei 0,5 - Ledeczky 4 Bodnár 3 Šeban 1
22.11.2019 18:00 JBK Bátorové Kosihy A - BAK Búč A 8:10
Száraz 3,5 Cséplo 1,5 matušek 1,5 Ledeczky 1,5 - Potfay 4 Csenger 3 Vasas 3
22.11.2019 18:00 PokrokKomárno C - SPŠ Komárno A 13:5
Flender 4,5 Mészarosová 3,5 Nagy 3 Rajko M. 2 - jankovič 3,5 Beke 1 Berkes 0,5
22.11.2019 18:30 PPk Hurbanovo A - PK Chotín B 9:9
Juriga 3,5 Csere 3 Veres 1,5 Okuliar 1 - Konč 3,5 Szabó 2 Fónad 2 Vojaček 1 Habara 0,5
22.11.2019 18:00 Univerzita Selyeho - Pokrok Komárno B 5:13
LeCuong 3,5 Deák 1,5 - Kadlicsek 4,5 Urban 3 Tóth 3 Poláková 2,5
23.11.2019 17:00 DAC Moča A - STK Svätý Peter 9:9
Bábi 3,5 lajos 2,5 Tóth 2,5 Szabó 0,5 - markovics 4 Bánsky 2 Kiss 2 Gyarmati R. 1
8. kolo
15.11.2019 18:00 PK Zemianska Olča A - DAC Moča 6:12
Válek 2 Gorozdi 1,5 Bodnár 1,5 Sajkovics 1 - Bábi 4,5 Lajos 4,5 Tóth 3
16.11.2019 17:00 STK Svätý Peter - Univerzita Selyeho 5:13
Markovics 2 Bánsky 1 Gyarmati R. 1 1x wo - LeCuong 4,5 Vankó 3,5 Hujberné 2 Deák 2
15.11.2019 18:00 Pokrok Komárno B - PPK Hurbanovo A 9:9
Kadlicsek 4,5 Poláková 2 Urban 1,5 kučerovský 1 - Juriga 3 Veres 3 Csere 1,5 Szabó 1
16.11.2019 18:00 PK Chotín B - Pokrok Komárno C 6:12
Konč 3 Szabó 2 1x wo - Olláry 3,5 Nagy 3,5 Mészarosová 2,5 Flender 2,5
16.11.2019 17:00 SPŠ Komárno A - JBK Bátorové Kosihy 6:12
Jankovič 3,5 Berkes 2,5 - Matušek 2 cséplo 2 Száraz 2 Ledeczky 1 5x wo
15.11.2019 18:00 BAK Búč A - STK Kolárovo B 2:16
Potfay 1 illés F 1 - Mezei 4,5 Felix 4,5 Varga 3,5 Balogh 2 Múčka 1,5
7. kolo
8.11.2019 18:00 BAK Búč A - Pk Zemianska Olča A 13:5
Potfay 4,5 Vasas 3,5 Csenger 2,5 Bircsák 2,5 - Šeban 2 Ledeczky 2 Válek 1
9.11.2019 15:00 STK Kolárovo B - SPŠ Komárno A 10:8
Varga 4 Mezei 3 Balogh 2 Zifčák 1 - Petráš 3,5 Janković 2,5 Beke 1,5 Berkes 0,5
8.11.2019 18:00 JBK Bátorové Kosihy A - PK Chotín B 9:9
Száraz 3,5 Matušek 3 Cséplo 2,5 - Konč 3 Fónad 2,5 Vojaček 2 Szabó 1,5
7.11.2019 18:00 Pokrok Komárno C- Pokrok Komárno B 11:7
Flender 4,5 Nagy 3 Rajko M. 2 Flendet st. 1,5 - Poláková 3 Tóth 2,5 Polák 1 Kadlicsek 0,5
8.11.2019 18:30 PPK Hurbanovo A - STK Svätý Peter 14:4
Csere 4,5 juriga 3,5 Verer 3,5 Szabó 2,5 - Markovics 3 gyarmati V. 1
8.11.2019 18:00 Univerzita Selyeho - DAC Moča 14:4
LeCuong 4,5 Deák 3,5 Hujberné 3,5 Boncsek 2,5 - Bábi 3 Tóth 1
6. kolo
25.10.2019 17:00 PK Zemianska Olča A - Univerzita Selyeho 3:15
Bodnár 2 Sajkovics 0,5 Válek 0,5 - Vankó 4,5 LeCuong 4,5 Deák 3 Hujberné 3
26.10.2019 17:00 DAC Moča - PPK Hurbanovo A 1:17
Lajos 0,5 Nagy 0,5 - Csere 4 Veres 4,5 Szabo 4 juriga 2,5 Okuliar 2
26.10.2019 17:00 STK Svätý Peter - Pokrok Komárno C 5:13
Bánsky 2 Gyarmati R 1,5 Markovics 1,5 - Mészarosová 4,5 Flender 4,5 Nagy 3 Rajko M. 1
25.10.2019 18:00 Pokrok Komárno B - JBK Bátorové Kosihy A 15:3
Urban 4,5 Kadlicsek 4,5 kučerovský 3 Poláková 2 - Száraz 2 Cséplo 1
26.10.2019 18:00 PK Chotín B - STK Kolárovo B 10:8
Szabó 3 Konč 2,5 Vojaček 2,5 Fónad 2 - Felix 4 Varga 3,5 Rajtár ml. 0,5
26.10.2019 17:00 SPŠ Komárno A - Búč A 5:13
Petráš 2,5 Jankovič 2,5 - Csenger 4,5 Potfay 4,5 Vasas 2 Bircsák 2
5-kolo
19.10.2019 17:00 SPŠ Komárno A - PK Zemianska Olča 12:6
Jankovič 3,5 Petráš 3,5 Berkes 3,5 Beke 1,5 - Ledeczky 4 Sajkovics 1 Bodnár 1
18.10.2019 18:00 BAK Búč A - PK Chotín B 10:8
Potfay 4 Csenger 2 Vasas 2 Bircsák 2 - Szabó 3,5 Konč 3,5 Fónad 0,5 Habara 0,5
19.10.2019 15:00 STK Kolárovo B - Pokrok Komárno B 11:7
Varga 4,5 Rajtár ml 3,5 Múčka 2 Mrska 1 - Urban 3,5 Tóth 2,5 Poláková 1
18.10.2019 18:00 JBK Bátorové Kosihy A - STK Svätý Peter 12:6
Száraz 4,5 Cséplo 4,5 Matušek 3 - Markovics 2,5 Kiss 1,5 Bánsky 1 Kelkó 1
18.10.2019 18:00 Pokrok Komárno C - DAC Moča 16:2
Mészarosová 4,5 Flender 4,5 Nagy 4,5 Rajko M. 2,5 - Bábi 1 Tóth 1
18.10.2019 18:30 PPK Hurbanovo A - univerzita Selyeho 11:7
Csere 3,5 Veres 3 Szabó 2,5 Juriga 2 - leCuong 3,5 Vankó 1,5 2x wo
4.kolo
11.10.2019 18:00 PK Zemianska Olča - PPK HurbanovoA 6:12
Ledeczky 4 Válek 1 1x wo - Csere 3,5 Juriga 2,5 Szabó 2 Veres 1,5 Okuliar 0,5 2x wo
11.10.2019 18:00 Univerzita Selyeho - Pokrok Komárno C 3:15
Vankó 1,5 LeCuong 1,5 - Mészarosová 4,5 Rajko Z. 4 Flender 3,5 Nagy 3
12.10.2019 17:00 DAC Moča - JBK Bátorové Kosihy A 11:7
Tóth 4,5 Szabó 2,5 Bábi 2 Lajos 2 - Cséplo 3,5 Száraz 3,5
12.10.2019 17:00 STK Svätý Peter - STK Kolárovo B 11:7
Bánsky 3,5 Markovics 3,5 kiss 2,5 - Gyarmati R. 1,5 - Múčka 3 Varga 3 Mrska 1
11.10.2019 18:00 Pokrok Komárno B - BAK Búč A 11:7
Kadlicsek 4,5 Poláková 3 Tóth 2 Urban 1,5 - Potfay 3 Vasas 2,5 Csenger 1 Bircsák 0,5
12.10.2019 18:00 PK Chotín B - SPŠ Komárno A 13:5
habara 4,5 Konč 4,5 Szabó 2,5 Fónad 1,5 - Beke 2 Jankovič 2 Vajda 1
3.kolo
5.10.2019 18:00 PK Chotín B - PK Zemianska Olča A 12:6
Konč 4 Szabó 3,5 Habara 3 Fónad 1,5 - Ledeczky 3,5 Válek 1,5 Bodnár 1
4.10.2019 18:00 SPŠ Komárno A - Pokrok Komárno C 5:13
Sarkozi 1,5 Berkes 1,5 Jankovič 1 Beke 1 - Kurthy 4,5 Kadlicsek 4,5 Poláková 4
4.10.2019 18:00 BAK Búč A - STK Svätý Peter 13:5
Csenger 4,5 Potfay 3,5 Vasas 3,5 Bircsák 1,5 - Markovics 2 Kiss 2 Bánsky 1
5.10.2019 15:00 STK Kolárovo B - DAC Moča 11:7
Balogh 4 Mrska 3 Zifčák 2,5 Múčka 1,5 - Lajos 3,5 Tóth 2 Bábi 1,5
4.10.2019 18:00 JBK Bátorové Kosihy - Univerzita Selyeho 6:12
Száraz 2 Cséplo 2 Matušek 1,5 Ledeczky 0,5 - LeCuong 4,5 Deák 4 Vankó 2,5 Hujberné 1
4.10.2019 18:00 Pokrok Komárno B - PPK HurbanovoA 12:6
Flender 3,5 Nagy 3 Mészarosová 2,5 Rajko M. 2 Olláry 0,5 - Juriga 2 Veres 2 Szabó 1 Kovařík 1
2. kolo
27.9.2019 18:00 PK Zemianska Olča A - Pokrok Komárno C 6:12
Ledeczky 3 Bodnár 2 Gorozdi 1 - RajkoZ. 4,5 Flender 3,5 Mészarosová 2,5 Rajko A. 1,5
27.9.2019 18:30 PPK Hurbanovo A - JBK Bátorové Kosihy A 4:14
Veres 2 Kovařík 1 Gál 1 - Száraz 4,5 Cséplo 4,5 Lami 3,5 Matušek 1,5
27.9.2019 18:00 Univerzita Selyeho - STK Kolárovo B 9:9
Vankó 4,5 LeCuong 2,5 Deák 1 Hujberné 1 - Felix 3,5 Varga 2,5 Balogh 2 Mrska 1
27.9.2019 18:00 BAK Búč A - DAC Moča 14:4
Potfay 3,5 Csenger 2,5 Vasas 2 Illés F. 1 5x wo - Szabó 2 Tóth 1 Bábi 1
28.9.2019 17:00 STK Svätý Peter - SPŠ Komárno A 7:11
Gyarmati V. 2,5 Markovics 2 Bánsky 1,5 Kiss 1 - Petráš 4 Jankovič 3,5 Beke 3,5
27.9.2019 18:00 Pokrok Komárno B - PK Chotín B 12:6
Kurthy 3,5 Poláková 3 Urban 3 Kadlicsek 2,5 - Konč 2,5 Habara 2,5 Fónad 1
1. kolo
20.9.2019 18:00 Pokrok Komárno B - PK Zemianska Olča 12:6
Kadlicsek 4,5 Urban 4,5 Poláková 3 - Bodnár 2 Ledeczky 1 Válek 1 Sajkovics 1
21.9.2019 18:00 PK Chotín B - STK Svätý Peter 14:4
Szabó 4,5 Konč 4,5 Fónad 2,5 Habara 2,5 - Gyarmati V. 2 Kiss 2
21.9.2019 17:00 DAc Moča - SPŠ Komárno A 6:12
Bábi 2,5 Lajos 2,5 Tóth 1 - Petráš 4,5 Berkes 2,5 Jankovič 3 Beke 1 Vajda 1
20.9.2019 18:00 BAK Búč A - Univerzita Selyeho 12:6
Potfay 4,5 Vasas 3,5 Csenger 2,5 Bircsák 1,5 - Vankó 3 LeCuong 2 Deák 1
21.9.2019 15:00 STK Kolárovo B - PPK Hurbanovo A 11:7
Felix 3,5 Varga 2,5 Zifčák 2,5 Múčka 1,5 - Csere 3 Juriga 3 Okuliar 1
20.9.2019 18:00 JBK Bátorové Kosihy A - Pokrok Komárno C 5:13
Száraz 2,5 Cséplo 1,5 Matušek 1 - Rajko Z. 4,5 Flender 3 Nagy 2,5 Mészarosová 2 Olláry 1